tvorba webových stránek

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Chci webstránku, kde začít?

Jednoduché webové stránky si zvládne udělat i ten, kdo není programátor. S jejich pomocí zviditelníte svou firmu, produkt či službu a nejen to.  Webová stránka je dnes klíčovým faktorem, podle kterého se zákazníci rozhodují pro to, zda využijí vaše služby. Než se pustíte do tvorby samotné stránky, předchází ji několik kroků. Pamatujte především na to, že web není cíl, ale prostředek k vašemu podnikání. Kde začít? 

3 kroky k vlastní webstránce

1. Výběr a registrace domény

Doména je adresa, na které máte pronajatý prostor na webhostingu. Na něm stojí daná internetová prezentace, email a další služby. Doménu si volte tak, aby byla snadno zapamatovatelná. Rovněž musí vystihovat název společnosti, produktu nebo služby. Vybírat můžete hned z několika registrátorů. Vybrat si vhodnou doménu není nijak jednoduché. Praktické rady, jak na výběr domény, si můžete přečíst zde.

2. Výběr hostingu

S hostingem získáte vlastní prostor, který můžete pro svou internetovou prezentaci využívat. Cena webhostingu se pohybuje od desetikorun až po tisíce měsíčně. Čím kvalitnější služba je, tím si za ni připlatíte více. V našem magazínu najdete také praktické rady a tipy, jak si vybrat správný webhosting pro váš internetový projekt.

3. Vytvoření webu

Možností, jak vytvořit webové stránky máte celou řadu. Můžete použít některou z platforem k pronájmu nebo zvolit některý z redakčních systémů. Nejznámější a nejoblíbenější je například WordPress. K dispozici máte tisíce šablon, nejrůznější moduly. Dnešní weby musí být optimalizované na všechna chytrá zařízení, přehledné a jednoduché. Vybírejte si proto takový systém, který vám toto nabídne. 

Jak na kvalitní web

Vytvořit si webové stránky zvládne skutečně každý. Možností je neomezeně. Nejprve si promyslete co a pro koho budete tvořit. Rovněž je důležité vědět, co budete klientům nabízet a jak by měl váš web vypadat. Vaše webová prezentace musí být na pevných základech správné strategie, vhodně zvoleného brandu a také nezbytného marketingu. 

Abyste zákazníky zaujali a  vraceli se k vám, musíte jim nabídnout plnohodnotný obsah. Je třeba pravidelně publikovat zajímavé příspěvky a aktualizovat obsah webu. 

Zdroje:
Použité obrázky – Vectors by Vecteezy

Přidat hodnocení

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..