Nejlepší WordPress šablony

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Nejlepší WordPress šablony

Zakládáte si webovou stránku nebo chcete jen osvěžit její vzhled? Nechte se inspirovat výběrem nejlepších WordPress šablon z různých oblastí dle nejnovějších trendů. Takže, ať už plánujete webstránky pro podnikání nebo blog o kryptoměnách, určitě si z našeho seznamu vyberete.

Monstroid2 – víceúčelová WordPress šablona

WordPress šablona Monstroid2

Tato univerzální WordPress šablona je vhodná například pro blog, e-shop a v podstatě jakoukoliv stránku díky možnosti vložit více než 500 typů předpřipravených stránek nebo prvků pomocí funkce Drag & Drop (volně přeložitelné jako přetáhněte a pusťte). Navíc je vyladěná na rychlost a prostorovou nenáročnost (na disku).

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


EasyJet – víceúčelová WordPress šablona

WordPress šablona EasyJet

EasyJet je další z víceúčelových šablon, protože tak jako předchozí šablona je založená na nástroji pro skládání stránek pro WordPress Elementor. Kromě přehršle stavebních prvků, nabízí tucet a víc možností uspořádání domovské stránky, například pro události, portfolio, firemní stránky a podobně.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Contractor – WordPress šablona na téma Architektura a stavebnictví

WordPress šablona Contractor

Šablona Contractor je sice primárně určená pro stavebnictví a dodavatele, ale jedním pohledem na její vlastnosti zjistíte, že se moc neliší od víceúčelových šablon možnostmi postavit si stránky podle svýho uspořádáním předpřipravených stavebních bloků.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


JohnnyGo – víceúčelová WordPress šablona na téma Domácí služby

WordPress šablona JohnnyGo

Pokud se živíte v oblasti služeb a potřebujete se efektně a efektivně prezentovat, je tato šablona optimalizována přímo pro vás. Šablona totiž obsahuje vše důležité, co by ste k tomu mohli potřebovat: ukázky projektů, ceník, doporučení zákazníků, blog, seznámení s vaším týmem a dokonce i e-shop.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Imperion – víceúčelová firemní WordPress šablona

WordPress šablona Imperion

Šablona Imperion je taky víceúčelová šablona zaměřena na podnikatele a firmy. Kromě spousty možností typických pro univerzální šablony obsahuje obrázky, které jsou v ceně šablony, což u šablon nebývá pravidlem.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


TIP REDAKCE
Pokud vaše šablona neobsahuje fotky, nebo fotky s tématikou, kterou potřebujete, zkuste služby nabízející fotky zdarma z našeho článku Kde sehnat fotky pro svůj web zdarma a legálně?

Production Pro – WordPress šablona pro průmyslovou společnost

WordPress šablona Production Pro

Vlastníte větší stavební nebo průmyslovou firmu? I pokud je vaše odpověd ne, ale stále vyžadujete profesionální web, zkuste šablonu Production Pro. Tato responzivní WordPress šablona je připravena pro e-shop, výborný vzhled na mobilních zařízeních, a také používá již zmíněný „page builder“ Elementor.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Adverting – Responzivní WordPress šablona pro reklamní agenturu

WordPress šablona Adverting

Další z propracovaných šablon se vším, co je třeba, je Adverting. Obsahuje fotky, je plně nastavitelná, připravena pro integraci e-shopu, responzivní, optimalnizována pro vyhledávače a s detailní dokumentací (v angličtině).

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Ascendio – WordPress šablona pro podnikání a firmy

WordPress šablona Ascendio

Jako předchozí šablona, i Ascendio je elegantní šablona pro business se vším potřebným kromě obrázků, které v této šabloně nejsou zahrnuty. Ale nenechte se tím odradit, stejně je dobrým zvykem si obrázky nahrát vlastní. Budete tak mít jistotu, že vaše webová prezentace bude mít unikátní vzhled.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


TIP REDAKCE
Pro další inspiraci mrkněte taky na výběr WordPress šablon pro portfolio.

BuildWall – Víceúčelová WordPress šablona pro stavební společnost

WordPress šablona BuildWall

Pokud máte stavební firmu, tak dnes si pro svůj web máte z čeho vybírat. Máme zde třetí šablonu optimalizovanou přímo pro tento typ podnikání. Kromě všeho, co by ste po kvalitní šabloně mohli chtít totiž obsahuje i efektní sadu ikonek právě z tohto prostředí.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Bitunit – WordPress šablona na téma Kryptoměna Bitcoin

WordPress šablona Bitunit

Ani poslední šablona nášho výběru nezaostává funkcionalitou. Výjimečná je zaměřením na Bitcoin, například předchystanou převodní kalkulačkou, tematickými obrázkami vysoké kvality v ceně, blogem a vším, co by ste od profesionální šablony očekávali.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Která šablona se líbí vám? S tak kvalitním výběrem, kde každý kandidát obsahuje všechny podstatné vychytávky je asi těžko si vybírat 🙂 .

Přidat hodnocení

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..