Surfshark Alternative Id Recenze

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Recenze: Surfshark Alternative ID nejen jednorázový e-mail

Surfshark Alternative ID, revoluční funkce služby Surfshark VPN, vytváří alternativní online identitu, včetně jednorázové e-mailové adresy, čímž zabraňuje odhalení vaší skutečné identity. V této recenzi se podíváme na to, jak Surfshark Alternative ID funguje a proč je to aktuálně nejlepší nástroj, který slouží k ochraně vaší online identity.

Jak vám Surfshark Alternative ID pomůže

Surfshark Alternative ID vytváří mou alternativní online identitu, abych mohl používat internet bez obav z odhalení skutečné identity. Tato funkce je užitečná, když se potřebuji zaregistrovat k newsletteru v e-shopu, vyměnit bezplatný e-book za vlastní e-mailovou adresu nebo vyzkoušet nějakou službu či online kurz, aniž bych musel sdílet své osobní údaje. Díky tomu mohu snadno chránit své osobní informace a zároveň si užívat vše, co internet nabízí.

Jednou z hlavních výhod Surfshark Alternative ID je vytvoření dočasné e-mailové adresy. Například, když nakupuji online nebo se přihlašuji na různé webové stránky, mohu použít alternativní identitu s alternativní e-mailovou adresou. Tím snižuji riziko odhalení své skutečné identity. Hlavním důvodem pro používání Surfshark Alternative ID je ochrana mé skutečné e-mailové adresy před spamem a zneužitím.

Pár příkladů, kde má Surfshark Alternative ID největší potenciál:

  • Online nakupování: Když jednorázově nakupujete v nějakém e-shopu, aby vám do konce života neposílali jejich newslettery.
  • Odběr newsletteru: Použijte alternativní ID pro odběr newsletterů z různých webových stránek, kde hrozí, že by mohli vaší e-mailovou adresu přeprodat.
  • Zkušební předplatné: Registrace pomocí alternativní identity zabraňuje další nechtěné komunikaci po skončení zkušebního období, kdy se vás snaží přesvědčit k zaplacení.
  • Soutěže a dárky zdarma: Chrání primární e-mail před spamem při účasti v online soutěžích.
  • Diskuzní fóra: Připojení k diskuzím bez prozrazení primárního e-mailu spammerům.

Jak vytvořit alternativní identitu a jednorázový e-mail

Jak už jsem psal, tak služba Surfshark Alternative ID je funkce, která je součástí Surfshark VPN. Z toho důvodu je potřeba si ji objednat. Její nejvýhodnější varianta je Surfshark One. S tou získáte nejen VPN a alternativní ID, ale také další nástroje pro ochranu vašeho soukromí. Součástí balíku je také antivirus Surfshark.

Vytvoření alternativní identity je jednoduché. U Surfshark nemusíte používat jejich aplikaci, ale identitu si můžete vytvořit přes webové rozhraní a používat ji nezávisle na aplikaci.

1 Surfshark Alternative Id

Vlastně nemusíte nastavovat nic složitého. Na dalším obrázku můžete vidět, že služba vám náhodně vytváří jméno, věk, pohlaví atd. Pokud chcete, tak můžete tyto údaje upravit manuálně. Určitě to doporučuji minimálně pro pohlaví a zemi, ze které vaše alternativní já pochází. Také si můžete všimnout, že vám služba vygeneruje alternativní poštovní adresu. 

2 Surfshark Alternative Id

V dalším kroku už se dostanete na vytvoření jednorázové e-mailové adresy. Můžete si vybrat z několika domén a nakonec přepsat i to, co je před znakem @.

3 Surfshark Alternative Id

Nakonec nastavíte e-mailovou adresu, na kterou se budou přeposílat zprávy z alternativní e-mailové adresy. Tento krok je podmíněný tím, že musíte svoji adresu potvrdit ve své e-mailové schránce.

4 Surfshark Alternative Id

Nakonec máte vytvořenou alternativní identitu jejíž údaje můžete bez obav vyplňovat kdekoliv na internetu.

5 Surfshark Alternative Id

Jak dále chránit svoji online identitu?

Používejte VPN, protože šifruje vaše internetové připojení a skrývá vaši IP adresu, což ztěžuje sledování vaší online aktivity. VPN je pomocník nejen pro ochranu vašeho soukromí při používání veřejné Wi-Fi nebo pro přístup k obsahu s regionálním omezením. U Surfshark Alternative ID je ta výhoda, že je součástí VPN. Více si o tom můžete přečíst v recenzi Surfshark.

Buďte opatrní s tím, kam vkládáte svou e-mailovou adresu,. To je zásadní pro ochranu vašeho online soukromí a bezpečnosti. Každé sdílení vaší e-mailové adresy na internetu může zvýšit riziko spamu, phishingových útoků a dalších forem kybernetického zneužití. Vyhněte se zadávání e-mailové adresy na stránkách, které vypadají nedůvěryhodně, mají špatné uživatelské recenze. Také je dobré se vyvarovat výměně e-mailů za příslib bezplatného obsahu a podobně. 

Já vím, v dnešní době to není možné uhlídat, protože na vás neustále útočí reklamy na lákavé e-booky, kurzy a další věci zdarma. Obchody a služby také bojují o vaší e-mailovou adresu, aby vám na ní mohli posílat lákavé nabídky. Je to prostě v dnešní době těžké.

Proto využijte služby Surfshark Alternative ID pro jednorázové e-maily. Pro registraci na webových stránkách, které neplánujete pravidelně používat, nebo u kterých existuje riziko spamu. Mějte speciální e-mailovou adresu pro aktivity, jako jsou registrace na fórech, komentáře na blozích nebo přihlášení k odběru newsletterů. Tímto způsobem ochráníte svou hlavní e-mailovou adresu od potenciálního spamu.

5/5 - (2 votes)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..