Vpn Slevy

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

VPN letní slevy

VPN je skvělý nástroj, který vás chrání před online nebezpečím, pomáhá vám zůstat při brouzdání internetem v anonymitě a umožňuje vám také přístup k některým zamčeným streamům a online obsahu.

Ať už VPN používáte z jakéhokoliv důvodu, my jsme pro vás připravili seznam nejlepších letních nabídek pro letošní rok. S VPN letními slevami 2023 můžete výrazně ušetřit a o to víc si užívat bezstarostné používání internetu.

Název VPNSleva %
1. Surfshark82% + 2 měsíce ZDARMA
2. Private Internet Access (PIA)82% + 3 měsíce ZDARMA
3. NordVPN66%
4. ExpressVPN49% + 3 měsíce ZDARMA
5. Atlas VPN86%
6. ProtonVPN50%
7. PureVPN79% + 3 měsíce ZDARMA
8. IPVanish72%
9. CyberGhostVPN82% + 3 měsíce ZDARMA
10. Ivacy VPN90%

TIP REDAKCE
Nejlepší srovnání VPN, porovnání jejich vlastností a souhrn všech jejich kladů a záporů najdete v našem článku Nejlepší VPN: Srovnání 12 nejrychlejších.

Surfshark.com logo

Surfshark

Surfshark je považována za jednu z nejlepších VPN, především díky bohaté nabídce funkcí, širokému využití a také jedné z nejvyšších rychlostí stahování.

Surfshark VPN nabízí přes 3000 serverů ve více než 100 zemích, využívat ji můžete na zařízeních se systémy Windows, MacOS, Linux, Android i iOS, existuje také rozšíření pro Chrome, Firefox či Edge a v neposlední řadě nabízí Surfshark VPN systém Smart DNS pro herní konzole, chytré televize a další zařízení. Surfshark můžete navíc nainstalovat a spustit na libovolném počtu zařízení.

Také po technické stránce se jedná o skvělou službu, svým uživatelům poskytuje silné šifrování AES-256-GCM, podporu WireGuard, OpenVPN a IKEv2, kill switch, který vás chrání i při výpadku připojení VPN, a dodržuje zásady nezaznamenávání.

Recenze

Private Internet Access Logo

Private Internet Access (PIA)

Private Internet Access je výkonná a flexibilní VPN, která je navíc open source. Tato VPN dobře zajistí bezpečnost vašich dat i vaší polohy. Jelikož sídlí v USA, dodržuje velice přísné podmínky této země, které jí doslova zakazují zaznamenávat data svých uživatelů.

Private Internet Access VPN lze používat na zařízeních s Windows, MacOS, Linux, Android i iOS, a to bez omezení počtu zařízení. K dispozici je také rozšíření pro Chrome a Firefox.

Private Internet Access nabízí také širokou nabídku funkcí včetně automatického kill switch, DNS, IP leak protection, upsell antiviru a upsell dedikované IP adresy.

Recenze

NordVPN logo

NordVPN

NordVPN patří k nejoblíbenějším VPN službám vůbec, ačkoliv si za ni také nemálo připlatíte. Aktuální VPN slevy jsou ale skvělý způsob, jak tuto oblíbenou VPN vyzkoušet a neutratit za ni majlant.

NordVPN můžete používat až na 6 zařízeních, včetně chytrých televizí, herních konzolí, routerů a zařízeních fungujících na systémech Windows, MacOS, Linux, Android a iOS.

Nord VPN je jedna z nejrychlejší VPN s vysokým stupněm zabezpečení. Nesleduje a neshromažďuje soukromá data a je velmi užitečná i při sledování online streamů. Mezi její další funkce patří blokování reklam, ochrana před malwarem, správce hesel, skener pro případ narušení dat, šifrování souborů a dokonce 1 TB cloudového úložiště (v případě dražších tarifů).

Recenze

Expressvpn.com

ExpressVPN

Špičková VPN, které záleží na ochraně soukromí svých uživatelů a transparentnosti, která je rychlá a bezpečná – to je ExpressVPN. Také ona patří k těm dražším VPN službám, máte však jistotu, že za své peníze dostanete opravdu kvalitní služby. A pokud chcete ušetřit, využijte některou z VPN letních slev.

ExpressVPN vám bude fungovat na zařízeních se systémy Windows, MacOS, Linux, Android i iOS a používat ji můžete také pro své chytré televize, herní konzole a routery. Limit na používaná zařízení je 5. Nechybí ani rozšíření pro Chrome či Firefox.

ExpressVPN patří k nejrychlejším VPN na trhu a její velkou výhodou je také špičkové zabezpečení. K nabízeným funkcím patří no log policy, network lock, DNS leak test, WebRTC leak test či split tunneling.

Recenze

Cyberghostvpn.com logo

CyberGhostVPN

CyberGhost VPN si získala svou oblibu zejména v oblasti soukromí, které dokáže svým uživatelům zajistit tak jako žádná jiná VPN služba. Její oblibu dokazuje i téměř 40 milionů uživatelů z celého světa. Aktuálně má CyberGhostVPN přes 7000 serverů ve více než 90 zemích na světě.

CyberGhostVPN vám poběží až na 7 zařízeních se systémy Windows, MacOS, Linux, Android i iOS, používat ji můžete také pro routery, chytré televize či herní konzole a i v té nejzákladnější verzi jsou dostupná alespoň se základními funkcemi rozšíření pro prohlížeče Chrome a Firefox.

CyberGhostVPN nabízí svým uživatelům možnost dokoupit dedikovanou IP adresu a využívat velké množství serverů a přepínat se tak mezi více městy v rámci jedné země (platí i pro ČR). Mezi další oblíbené funkce patří no log policy, automatický kill switch, DNS a IP leak protection. Díky své vysoké stabilitě a rychlosti je CyberGhostVPN vhodná i ke sledování streamů.

Recenze

Protonvpn Com Logo

ProtonVPN

Jestliže je pro vás při pobytu na internetu nejdůležitější bezpečnost, je ProtonVPN ta pravá VPN služba pro vás. Kromě toho ale také patří k těm rychlejším, vysokou rychlost a stabilitu připojení navíc podporují některé její funkce jako je akcelerátor rychlosti apod.

Podle zvoleného tarifu můžete k Proton VPN připojit až 10 zařízení, která běží na systémech Windows, MacOS, Linux, Android i iOS, a VPN službu můžete využívat také na své chytré televizi.

Proton VPN disponuje všemi důležitými funkcemi, které byste od kvalitní VPN služby očekávali: kill switch s dodatečnou funkcí always-on či split tunneling, VPN využívá bezpečnostní protokol Stealth, který se dokáže vyhnout detekci firewallů a podobných metod, které používání VPN blokují, a běží na protokolech OpenVPN, IKEv2 a WireGuard.

Recenze

Purevpn Logo

PureVPN

I přes svou nízkou cenu patří PureVPN k velice kvalitním VPN službám, které nabízí vše, co můžete potřebovat včetně silného pokrytí – více než 6500 serverů v téměř 80 zemích světa.

PureVPN můžete nainstalovat na libovolný počet zařízení, přičemž najednou ji můžete používat až na 10. Aplikace PureVPN je dostupná pro systémy Windows, MacOS, Linux, Android a iOS a používat ji lze také na chytrých televizích, herních konzolích či routerech a nebo využít samostatné rozšíření pro internetové prohlížeče, které není nijak závislé na aplikaci.

PureVPN je rychlá a bezpečná VPN služba, která je ideální pro sledování streamů, bezpečné hraní her a také pro využívání torrent serverů. Tato VPN služba nabízí svým uživatelům vlastního správce hesel PureKeep, neukládá si údaje o uživatelích, bezpečnost a anonymitu používání zajišťuje díky šifrování AES 256-bit, nabízí také funkce jako kill switch, split tunneling či WebRTC leak. Některé z funkcí jsou dostupné pouze v dražších tarifech, pořídit za výhodné ceny si je ale můžete i díky NEJ VPN letním slevám.

Recenze

Ipvanish.com Logo

IPVanish

IPVanish je VPN služba vhodná spíše pro začátečníky či příležitostné uživatele, protože nenabízí zcela dokonalé zabezpečení a anonymizaci. Pro úplné skrytí aktivit na internetu vhodná není. Ačkoliv není nejrychlejší, její rychlost je i tak docela slušná a na běžný pobyt na netu, sledování streamů i v HD kvalitě či hraní her vám bohatě vystačí.

K IPVanish můžete z jednoho účtu připojit neomezený počet počítačů a notebooků, mobilních zařízení, herních konzolí, routerů i chytrých televizí a k podporovaným systémům patří Windows, MacOS, Linux, Android i iOS, Chrome OS, Fire OS, Amazon Fire TV Stick či Kodi.

IPVanish nabízí svým uživatelům funkci Rychlé připojení, které vám najde to nejlepší možné připojení pro vaši oblast. Dodržuje pravidla no log policy a roční plán zahrnuje také vlastní antivirový program. Funkce kill switch není dostupná pro zařízení se systémem iOS.

Často kladené dotazy

Rozhodujícím kritériem při výběru těch nejlepších nabídek pro vás byl především poměr cena/výkon. Tedy porovnání toho, co za své peníze od jednotlivých VPN dostanete. Každou ze zmíněných služeb jsme osobně vyzkoušeli a můžeme se zaručit za její bezpečnost i korektnost.

Zkoušení zdarma není u VPN služeb standardní, přesto můžete na podobný typ nabídky narazit. Zrušení zkušebního bezplatného období je někdy poměrně náročný proces, proto si předem důkladně nastudujte všechny podmínky, abyste věděli, že se vám vyplatí do toho jít.

Z naší zkušenosti také víme, že v některých případech nejsou po uplynutí této bezplatné lhůty k dispozici všechny tarify, které daná VPN služba nabízí. Je tedy v konečném důsledku levnější zaplatit si rovnou za některý z vybraných tarifů, než využít bezplatné zkoušení a pak nemít možnost si daný tarif koupit.

U bezplatných tarifů dále můžete očekávat celou řadu omezení, které vám mohou používání VPN služby znepříjemnit a odradit vás od vyzkoušení placené služby, která je přitom na vysoké úrovni.

Všeobecně platí, že čím delší tarif si objednáte, tím méně za něj měsíčně zaplatíte. Je ale vždy nutné se pečlivě seznámit se všemi podmínkami. Ačkoliv jsou námi zmiňované VPN služby kvalitní, i ony se snaží především vydělat. Čtěte tedy vše pozorně a zvláště pak texty psané drobným písmem.

Pozor si dejte především na informaci o částce, kterou zaplatíte při prodloužení tarifu. Stává se, že po skončení původní nabídky vám bude k dispozici pouze roční předplatné, které je oproti dlouhodobějším plánům dražší.

U korektních VPN služeb budete ale na vše upozorněni předem, ještě před tím, než se rozhodnete za danou službu zaplatit.

U VPN služeb stejně jako u mnoha jiných platí, že co je zdarma, nebude tolik kvalitní. Od bezplatných VPN služeb můžete téměř s jistotou očekávat nižší výkon i rychlost, méně kvalitní či hůře dostupnou zákaznickou podporu. Je ale logické, že pokud poskytovatel VPN služby nevydělává na jejím prodeji, bude muset hledat příjem jinde. A tím může být prodej vašich dat či až otravné množství reklamy. Bezplatné VPN služby také nejsou obecně nejbezpečnější a místo toho, aby vás ochránily, vám mohou v počítači či mobilním zařízení udělat pěknou paseku.

Využívejte raději podobné akce jako jsou VPN letní slevy či možnost bezplatného vyzkoušení VPN služeb od renomovaných značek. Mají sice svá omezení a zápory, pořád máte ale jistotu, že vám poskytnou to, co od VPN hledáte: bezpečí, anonymitu, možnost sledování uzamčených streamů online a mnoho dalšího.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..