Rankmath Recenze

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Recenze: Rank Math SEO – SEO plugin pro WordPress weby

Chcete být s vaším WordPress webem dobře umístěný ve výsledcích vyhledávání v internetových vyhledávačích? Vyhledávače při určování pořadí zohledňují on-page SEO, off-page SEO a technické SEO faktory.

Který plugin pro nastavení on-page SEO používáte? Při instalaci WordPressu v hostingu na jeden klik je velmi často součástí instalace plugin Yoast SEO nebo Rank Math SEO. Čím vás může překvapit plugin Rank Math SEO? Proč mnozí uživatelé přešli od Yoast SEO k používání Rank Math SEO?

V článku se zaměříme na popis funkcionality Rank Math SEO. Jaká funkcionalita je dostupná ve free a jaká v placené verzi? 

On-page SEO

Zopakujme si základy on-page SEO. Máte web, kde nabízíte své produkty nebo služby. Máte dobře definovanou svoji cílovou skupinu. Následuje analýza klíčových slov (pomocí různých SEO nástrojů k tomu určených), která vám poskytne odpověď na otázku, jak jsou vaše produkty a služby vyhledávány. Které z klíčových slov jsou nejvyhledávanější? Výsledky analýzy zužitkujete při nastavení on-page SEO.

Základní on-page SEO faktory:

 • Optimalizace nadpisů tak, aby obsahovaly klíčová slova (nadpisy různé úrovně)
 • Přiměřená hustota klíčových slov v textech na webu
 • Optimalizované meta tagy (nadpisy a popisy pro vyhledávače a sociální sítě by měly obsahovat klíčová slova)
 • Interní linkování (odkazy na další podstránky v textech na webu; anchor texty odkazů by měly obsahovat klíčová slova)
 • Optimalizování obrázků (alt tag obrázku by měl obsahovat klíčová slova)

Právě na nastavení těchto prvků se zaměřují různé pluginy jako Yoast SEO nebo Rank Math SEO.

Instalace a konfigurace pluginu Rank Math SEO pomocí průvodce

Free verzi Rank Math SEO nainstalujete pomocí tlačítka „Přidat nový“ v admin menu v části Pluginy.

Rankmath Instalace 01

Pro verzi je možné nainstalovat přes volbu „Nahrát plugin“. Po zakoupení Pro verze si soubory stáhnete z webu Rank Math do svého počítače a následně je můžete uploadovat na váš web. Zazipovaný balík obsahuje Pro i free verzi, nainstalují se tedy dva pluginy:

 • Rank Math SEO
 • Rank Math SEO Pro

Po aktivaci Pro verze v prvním kroku průvodce propojíte plugin s vaším účtem na webu Rank Math. Dokonce se doporučuje vytvořit si účet na webu Rank Math i pro uživatele free verze, získají tak přístup k další funkcionalitě.

Po aktivaci pluginu se spustí Setup Wizard, můžete jej otevřít kdykoli pomocí jedné z voleb pro plugin Rank Math v seznamu pluginů:

Rankmath Instalace 02

Setup Wizard má nasledující kroky:

 • Getting started
 • Import
 • Your site
 • Analytics
 • Sitemaps
 • Optimization
 • Ready

Co vše se nastavuje v jednotlivých krocích průvodce, si vysvětlíme podrobněji.

Setup Wizard: Getting started

V prvním kroku Getting started si zvolíte jednu z možností Easy, Advanced nebo Custom Mode:

 • Režim průvodce Easy je pro uživatele, kteří chtějí ponechat nastavení SEO co nejvíce automatizované, nevadí jim defaultně hodnoty nastavené pro plugin. Zaměřuje se hlavně na části Import a Your site.
 • Volba Advanced je pro uživatele, kteří chtějí mít nastavení SEO více pod kontrolou. Wizard obsahuje také části Analytics a Sitemaps.
 • Volba Custom Mode je pro nejnáročnější uživatele a je dostupná pouze v placené Pro verzi.
Rankmath Instalace 03

Pro tento článok jsme vybrali možnost „Advanced“.

Setup Wizard: Import údajů

V tomto kroku Rank Math SEO detekuje, jaké SEO nástroje používáte a umožní vám naimportovat stávající nastavení vašeho webu do pluginu Rank Math SEO. Např. v následujícím obrázku nabízí:

 • Import různých nastavení z pluginu Yoast SEO.
 • Import v současné době nastavených přesměrování.

Postupně si rozklikáte jednotlivé sekce a můžete si zaškrtnutím vybrat, které všechny údaje mají být naimportovány.

Rankmath Instalace 04
Rankmath Instalace 05

Potom kliknete na tlačítko „Start Import“ a systém převezme všechny vybrané nastavení:

Rankmath Instalace 06

Po importu překontrolujte několik podstránek vašeho webu, zda údaje byly naimportovány správně. Následně použijte tlačítko „Continue“, pokračujte dalším krokem průvodce.

Setup Wizard: Your site

V tomto kroku vyplníte typ webu, logo a defaultní obrázek pro sociální sítě. Pokud jste je měli nastaveno, při importu se převzaly a přednastavily dosavadní hodnoty. Můžete je v tomto kroku editovat.

Rankmath Instalace 07

Typ webu, který zvolíte, definuje, jakou šablonu sitemapy Rank Math SEO vybere pro váš web. Typy webů jsou osobní, ale také firemní stránky. Pro některé typy firemních stránek se rozbalí další volby – například oblast podnikání apod. Jsou to veškeré údaje, které dávají vyhledávači upřesňující údaje o vaší firmě, proto je vhodné, aby byly vyplněny.

Následně použijete tlačítko „Save and Continue“, pokračuje se dalším krokem průvodce. 

Setup Wizard: Analytics

V tomto kroku lze propojit váš web s Google Analytics. Po kliknutí na tlačítko „Connect Your Rank Math Account“ zadáte přihlašovací údaje:

Rankmath Instalace 08

Vyberete si, které údaje budou pro Rank Math přístupné – všechna data z Rank Math budou bezpečně uložena ve vašem hostingu, ne na serverech Rank Math:

Rankmath Instalace 08 1

Následně se zobrazí obrazovka, na které můžete propojit váš web s Google Analytics a Search Console (propojení s Google AdSense je zpřístupněno pouze v Pro verzi Rank Math SEO). Pokud ještě nemáte vytvořené „property“ v Google Analytics, Rank Math SEO je vytvoří za vás:

Rankmath Instalace 08 2

Všimněte si volby „Install analytics code“ – pokud volbu zaškrtnete, přidá se do vaší stránky Google Analytics kód. Pokud jej již máte do stránky vložen manuálně nebo pomocí jiného pluginu, Rank Math SEO to nekontroluje, vloží jej podruhé. Takže si promyslete, který plugin pro přidání Google Analytics kódu použijete.

Nakonec můžete zaškrtnout možnost, zda chcete dostávat pravidelné statistické reporty na váš e-mail:

Rankmath Instalace 08 3

Následně použijete tlačítko „Save and Continue“, pokračuje se dalším krokem průvodce. 

Setup Wizard: Sitemaps

Sitemapy je cosi jako hierarchická struktura vašeho webu. Napomáhá vyhledávačům, aby zaindexovaly podstránky a různá média. V tomto kroku můžete povolit pluginu Rank Math SEO, aby vytvořil sitemapu vašeho webu:

Rankmath Instalace 09

Typ webu (osobní stránka, firemní stránka, organizace…), který zvolíte v kroku „Your site“, definuje, jakou šablonu sitemapy Rank Math SEO vybere pro váš web.

Pokud jste měli obrázky či videa zahrnuté v sitemapě vytvořené pomocí jiného pluginu, Rank Math SEO je naimportuje a můžete se rozhodnout, zda mají být ve výsledné sitemapě zahrnuty.

Následně použijete tlačítko „Save and Continue“, pokračuje se dalším krokem průvodce.

Setup Wizard: Optimization

V této části se nastavují různé automatizace: 

 • Máte-li na stránce prázdnou kategorii nebo prázdnou skupinu značek – můžete nastavit, aby nebyly vyhledávači indexovány.
 • Můžete nastavit, aby všechny externí linky byly automaticky nastaveny jako „nofollow“.
 • Můžete nastavit, aby se všechny externí linky automaticky otevíraly do nového tabu.
Rankmath Instalace 10

Možná jste pro tato nastavení dosud používali jiný plugin.

Volba „nofollow“ by měla být použita hlavně pro affiliate odkazy. Pokud ji zvolíte, zobrazí se v průvodci další pole, kde můžete zadat seznam domén, pro které mají být externí linky označeny jako „nofollow“.

Pokud například na vašem webu zveřejňujete PR články nebo guestblogy, kde je žádáno, aby externí linky byly typu „follow“, nezapomeňte je takto při psaní článku nastavit. Vyhledávače vnímají takové linky jako odkazy na důvěryhodné weby s obsahem vhodným pro vaše návštěvníky.

Následně použijete tlačítko „Save and Continue“, pokračuje se dalším krokem průvodce.

Setup Wizard: Ready

Na této stránce už jen potvrdíte, že jste ukončili všechna nastavení pomocí průvodce. Můžete povolit automatický update pluginu Rank Math SEO.

Pokud jste nováček na poli on-page SEO, klepněte na žluté tlačítko „CLICK HERE“, budete přesměrováni na návod, co veškeré nastavení on-page SEO zahrnuje. Pokud si s něčím neumíte poradit, užitečné mohou být také linky na FB skupinu, Rank Math knowledge base a odkaz na zákaznickou podporu. Zákaznická podpora je dostupná pro všechny zákazníky, nejen pro Pro zákazníky.

Rankmath Instalace 11

Použijete-li tlačítko „Setup Advanced Options“, pokračuje se dalším krokem průvodce na pokročilá nastavení – uživatelské role, přesměrování chybových stránek 404 a podrobnější nastavení Schématu.

Uživatelské role – Role Manager

Pokud má váš web více uživatelů, kteří mají přiděleny různé uživatelské role, můžete zde určit, která nastavení Rank Math jsou dostupná pro jednotlivé role.

Rankmath Instalace 12

Pokud zapnete volbu Role Manager, tak pro jednotlivé role můžete zaškrtnout checkboxy s dostupnými možnostmi:

Rankmath Instalace 12 1

Následně použijete tlačítko „Save and Continue“, pokračuje se dalším krokem průvodce.

404 přesměrování

V tomto kroku průvodce můžete aktivovat:

 • Monitorování chybových stránek 404: Každá nenalezená stránka, na kterou přijde váš návštěvník, se zapíše do seznamu.
 • Přesměrování stránek: V tomto seznamu zase můžete přesměrovat libovolnou podstránku. (Např. stará verze podstránky na novou verzi podstránky, chybějící stránka na kategorii podobných článků nebo produktů apod.)

Z pohledu vyhledávačů je velmi důležité, aby návštěvníci na vašem webu nenacházeli chybové a neexistující stránky. Možná jste pro odchytávání chybových stránek a přesměrování používali dosud jiný plugin? I toto Rank Math SEO zvládne.

Rankmath Instalace 13

Následně použijete tlačítko „Save and Continue“, pokračuje se dalším krokem průvodce.

Schéma

V tomto kroku se nastaví markup schéma. To znamená, že můžete vybrat, jaká metadata jsou přidána k různým typům podstránek – Stránkám, Vstupním stránkám a Článkům.

Rankmath Instalace 14

Tímto jsou nastaveny všechny základní údaje. K jejich nastavení se můžete kdykoli vrátit přes Rank Math SEO podmenu, které se po instalaci pluginu přidalo do admin menu WordPressu.

Analýza webu pomocí Rank Math SEO

Aby pro vás byla dostupná analýza vašeho webu, pokud používate free verziu:

 • Musíte být přihlášen do svého Rank Math konta.
 • Musíte mít aktivovaný modul SEO Analysis. (Nastavili jste to v průvodci, nebo kdykoli můžete modul aktivovat přes seznam modulů pro Rank Math.)

V menu klikněte na možnost „SEO Analysis“ a spusťte základní analýzu:

Rankmath Instalace 20

Po kliknutí na tlačítko „Start Site-Wide Analysis“ se spustí analýza a za chvíli se vám zobrazí výsledky:

Rank Math Seo Analyza Vysedky 01

Hned na první pohled v grafu uvidíte, kolik věcí je nastaveno správně a kolik nesprávně.

Následně se pod grafem zobrazí seznam s částmi: 

 • Priority – úkoly, které máte řešit prioritně (např. systém v našem testu ukázal, že nemáme aktuální verze pluginů).
 • Basic SEO – Zaměření na domovskou stránku – Rank Math vyhodnotí nejčastěji použitá klíčová slova, nadpisy různých úrovní, alt tagy, interní a externí linky apod.
 • Advanced SEO – zobrazí se metadata pro vybrané sociální sítě a vyhledávače ve formě náhledů.
 • Performance – základní technické SEO.
 • Security – vyhodnotí veřejnou viditelnost některých částí webu, které by mohly být vzhledem k použití open source platformy hacknuty. 

V každé části jsou výsledky označeny zelenou fajfkou, pokud jsou vaše nastavení optimální, nebo naopak červeným křížkem, pokud nejsou v pořádku. Žlutým vykřičníkem jsou označena varování. Okamžitě se můžete pustit do nápravy a vylepšit tak SEO vašeho webu.

Prohlédněte si výsledky našeho testu v následujícím videu:

V Advanced mode, který jsme nastavili v průvodci, se provede 21 testů (v Easy mode méně). Některé testy jsou zaměřeny na domovskou stránku, některé na celý web. Více podrobností, jak chápat a správně nastavit jednotlivé položky, naleznete také ve video návodu od Rank Math.

Podrobná konfigurace Rank Math SEO

V této části si vysvětlíme, co všechno je dostupné v podmenu pro Rank Math SEO.

Rankmath Instalace 16

Videonávod s podrobným vysvětlením konfigurace:

Dashboard

Volba „Dashboard“ nám umožňuje zobrazení/aktivování/deaktivaci všech modulů Rank Math SEO. 

 • Aktivované moduly mají modrý posuvník. Pro aktivované moduly se vytvoří i nová položka v menu, pomocí které si zpřístupníte obrazovku se všemi nastaveními pro daný modul.
 • Pro moduly jsou označeny zelenou nálepkou „PRO“ a nelze je aktivovat ve Free verzi.
Menu Rank Math Dashboard

V horní části obrazovky vlevo jsou taby „Modules“, „Help“ – kde jsou základní nastavení a odkazy na dokumentaci apod., „Setup Wizard“ – kde můžete znovu spustit průvodce nastavením, „Imports & Exports“ – kde můžete znovu nastavit, jaká data se z dosud používaných pluginů pro SEO a pluginů pro přesměrování mají použít.

V horní části obrazovky vpravo máte možnost přepínat se mezi Easy módem a Advanced módem, podobně jako tomu bylo na začátku v průvodci Setup Wizard.

Analytics

Máte-li Rank Math propojený se Search Console a Google Analytics a pokud už se vám sbírají data o návštěvnosti vašeho webu, v této části budou zobrazeny různé statistiky. Zahrnuty jsou stránky, články, ale i produkty, pokud máte na stránce vytvořen eshop či vlastní vámi definované typy příspěvků.

Výhodou je, že data nemusíte z nástrojů Search Console a Google Analytics dolovat zvlášť, ale vše je pro vás nachystáno na jednom místě, v adminu WordPressu.

Menu Analytics

Niektoré funkce jsou však dostupné pouze v Pro verzi pluginu:

 • V první záložce sumarizace klíčových slov – nejvyhledávanější a nejméně hledané. A také seznam 5 nejčastěji a nejméně zobrazovaných článků z vašeho webu za posledních 30 dní.
 • Ve druhé záložce „Site Analytics“ se zobrazují údaje zkombinované se Search Console, Google Analytics a Rank Math SEO. Zobrazuje seznam všech podstránek, kterým bylo vypočteno SEO skóre. Podle tohoto skóre okamžitě víte, na optimalizaci kterých stránek musíte ještě popracovat. Skóre je vypočteno i na základě pole Focus Keyword, doporučuje se proto mít ho pro každý článek vyplněno.
 • V záložce Rank Tracker lze přidat klíčová slova, která chcete sledovat a získat o nich statistiky podobné jako v záložce Keywords. Aniž byste využívali jakýkoli další nástroj pro vyhledávání klíčových slov.

General Settings 

V této části jsou dostupná všechna základní nastavení pro linky, breadcrumbs navigaci, propojení s nástroji a přesměrování.

Menu General Settings Rank Math

Pokud jste si přes Dashboard aktivovali modul „Image SEO“, který je dostupný i ve free verzi pluginu, pak máte mezi možnostmi i záložku „Image“, kde můžete nastavit automatické doplňování alt tagů obrázků. Doplní se podle názvu obrázku.

Menu Images Alt Tagy Automaticky Doplnene

Staráte se o onpage SEO vaší stránky? Obrázky pojmenujte tak, aby obsahovaly klíčová slova. Odměnou je, že vyhledávače lépe rozpoznají, co se na obrázku nachází a zobrazí vás výše ve výsledcích vyhledávání oproti webům, které názvy a alt tagy obrázků nemají.

Titles & Meta

V této části můžete velmi podrobně nastavit, jak se budou naplňovat a zobrazovat metadata pro různé části vašeho webu – stránky, podstránky, články, kategorie, značky i média.

Menu Titles Meta Rank Math

Metadata jsou ve zdrojovém kódu stránky a dávají informaci vyhledávačům, co je obsahem dané stránky. Například titulek a popis pro vyhledávače se zobrazují ve výsledcích vyhledávání. Podobně titulek, popis a náhledový obrázek se zobrazí při sdílení linku na danou stránku ve facebookovém příspěvku. Proto je dobré mít na tomto místě texty s klíčovými slovy, které jsou zároveň poutavé pro návštěvníky a odliší stránku od konkurence.

Sitemap Settings

Typ webu – osobní stránka, firemní stránka, organizace a podobně, definuje jakou šablonu sitemapy Rank Math SEO vybere pro váš web.

Sitemapa je pro web něco podobného jako jsou obsah a rejstřík pojmů pro knihu. Sitemapa je soubor, který obsahuje seznam všech částí webu (stránky, podstránky, kategorie, média), které mají vyhledávače najít, zaindexovat a zobrazit ve výsledcích vyhledávání. Pro nové weby či weby s velkým množstvím podstránek a složitější strukturou dobře připravená sitemapa zaručí, že vyhledávač při indexování na nic nezapomene.

Menu Rank Math Sitemap Setup

Instant Indexing

Tato funkce patří mezi technické SEO. Pokud jste povolili tento modul, umožníte použití IndexNow API. Bez použití speciálních dalších nástrojů pro různé vyhledávače tak docílíte, aby vyhledávače zkontrolovaly a zaindexovaly vaše články, stránky, média (části stránky které nastavíte v nastaveních) hned po publikování. Podrobnější informace o nastavení na stránce Rank Math.

Menu Instant Indexing

404 Monitor

Pokud jste v průvodci pro nastavení pluginu Rank Math SEO povolili monitorování 404, systém vám zpřístupní seznam všech nenalezených stránek. To znamená, byly vyhledávačem zaindexovány, ale mezitím jste je vymazali nebo se návštěvník webu překlepl při zadávání adresy nebo jsou to různě škodlivými boty vyhledávané bezpečnostní díry ve zdrojovém kódu WordPressu a podobně.

Pro každého správce webu je to velmi užitečná pomůcka. Vymazané stránky může přesměrovat na nové stránky a nepřijít tak o jejich dobré umístění ve vyhledávačích.

Menu 404 Monitor

Redirections

Na monitorování chybových stránek 404 navazuje přesměrování. V tomto seznamu naleznete všechna přesměrování, můžete je zde spravovat – přidávat, vymazávat. Nemusíte se trápit s umisťováním kódu do .htaccess souboru, o vše se postará systém.

Menu Redirections

Status & Tools

V této části naleznete užitečné shrnutí nejen o nastavení pluginu Rank Math SEO, ale celkově WordPressu, pluginů, vašeho serveru apod.

Menu Staus Tools

Help & Support

Odkaz na web s knowledge base Rank Math-u. Pokud odpovědi na své otázky nenajdete v dokumentaci, můžete zaslat svůj dotaz na zákaznickou podporu.

Příklad optimalizace článku pomocí Rank Math SEO

V předchozích kapitolách jsme si ukázali všechna možná nastavení pluginu. Podívejme se nyní, jak funguje plugin při publikování stránek, článků a podobně. Jaká doporučení nám dá plugin pro zlepšení SEO v konkrétním článku?

Podle toho, jaké téma a verzi WordPressu používáte, SEO nápovědy pluginu Rank Math naleznete dolů pod článkem nebo v pravém postranním panelu. Podívejte se na následující video:

Ve spodní části pod článkem máte možnost nastavit:

 • metadata (titulek a popis pro vyhledávače)
 • focus keyword
 • v částech Basic SEO, Additional, Title Readability, Content Readability naleznete doporučení – zelenou fajfkou jsou označena splněná doporučení a červeným křížkem nesplněná

V postranním panelu se zobrazuje SEO skóre a Content AI skóre pro zvolený článek:

 • SEO skóre – skóre určené na základě 21 různých testů, které hodnotí stránku z pohledu zažitých SEO praktik.
 • SEO skóre je automaticky vypočteno i ve free verzi.
 • Content AI skóre porovná vaši stránku s vaší konkurencí a zhodnotí, nakolik používáte v obsahu podobná klíčová slova, doporučí vám další klíčová slova, která byste měli zahrnout, doporučí nadpisy, počet odkazů a podobně.
 • Content AI skóre si můžete vypočítat s použitím kreditů, ve free verzi je dostupných 5 kreditů, ale lze zakoupit další.

Podrobně jsou rozdíly mezi Rank Math SEO skóre a Content AI skóre rozebrány v Rank Math knowledge base.

Rank Math SEO výhody a nevýhody

Klady (+)Zápory (-)
+ Průvodce nastavením (Setup Wizard) provede nastaveními i méně zkušeného uživatele.- Množství možností může být pro úplné začátečníky matoucí. Pro přesnou konfiguraci v Advanced mode jsou zapotřebí znalosti on-page SEO.
+ Při konfiguraci stačí zadat přístupová data do vašeho Google účtu a systém automaticky vytvoří web property v Search Console a Google Analytics.
- Pro využití Content AI je třeba kupovat kredity.
+ Součástí free verze pluginu je seznam chybových stránek 404 a seznam pro správu přesměrování.
 
+ Podpora pro různé sitemapy podle typu stránky i ve free verzi.
 
+ Možnost zapnout automatické doplnění alt tagů pro obrázky na základě jejich názvu.
 
+ Možnost optimalizace pro více než jedno „focus keyword“. 
+ Free verze Rank Math má více dostupných nastavení a lepší integraci s Google nástroji než Yoast SEO. Výhoda pro ty, kteří chtějí mít různé statistiky dostupné na na jednom místě (v adminu WP) a nechtějí používat Google nástroje samostatně. 
+ Možnost vypnout moduly, které nepoužíváte umožňuje zrychlit načítání. 

Rank Math SEO cena Pro verze

Cena Pro verze pluginu Rank Math SEO se odvíjí od typu a počtu webů, kde chcete plugin používat. Nejlevnější balíček můžete použít pro osobní weby, vyšší balíčky i pro firmy.

Další vlastností odlišujícím balíčky jsou kredity pro použití Content AI – umělé inteligence, která vám našeptává zlepšení. V základním balíčku je 5 kreditů, ve vyšších balících 125 nebo 600. Kredity lze koupit i zvlášť, více informací na stránce Rank Math Content AI kredity.

Rank Math Seo Cena

Shrnutí a závěr

Oba pluginy Rank Math SEO i Yoast SEO jsou dobrou volbou pro uživatele se základními znalostmi SEO.

Rank Math SEO se výborně používá. Pro základní konfiguraci je připraven průvodce (Setup Wizard), podrobná konfigurace je možná přes samostatné menu v adminu WordPressu. Jednotlivá nastavení jsou logicky a přehledně uspořádána. Zahrnuje užitečnou funkcionalitu pro odchyt chybových stánek 404, přesměrování stránek, kterou například Yoast SEO ve free verzi nenabízí.

Pokud máte základní znalosti o on-page SEO, oba pluginy Rank Math SEO či Yoast SEO vám i ve free verzi napoví, jak vylepšit články či stránky. Pro SEO specialisty Rank Math SEO poskytuje integraci s Google nástroji, naleznete zde nejdůležitější statistiky bez potřeby otevírat zvlášť Search Console nebo Google Analytics. Poskytuje také další doporučení pomocí své umělé inteligence Content AI.

Pokud zatím žádný SEO plugin nepoužíváte, Rank Math SEO je velmi dobrá volba. Pokud již některý SEO plugin používáte, rozhodněte se pro změnu tehdy, pokud umíte zužitkovat dodatečnou funkcionalitu pluginu Rank Math SEO. Rozumíte SEO, víte, co změna nastavení může způsobit? Plugin umožňuje import nastavení z jiných pluginů. Před změnou pluginů však rozhodně doporučujeme zálohování stránky. Po změně pluginu a importu údajů přetestujte, zda se naimportovaná data zobrazují podle vašich očekávání, abyste si nepokazili aktuální organické pozice ve vyhledávačích. 

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..