Zealotvps Virtuaální Servery (VPS)

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Hledáte jedničku ve virtuálních serverech v Estonsku? Představujeme ZealotVPS.com

Krátce o společnosti ZealotVPS.com

Dlouhodobá působnost v oblasti správy a prodeje virtuálních serverů v Evropě, dělá ze společnosti ZealotVPS.com špičku na tomto trhu. Není to ale jen o zmíněném Estonsku. Své virtuální servery provozuje ZealotVPS.com také ve Velké Británii, Nizozemsku, Polsku nebo v Kanadě. Odlišuje se od konkurence nejen dobrou nabídkou a parametry serverů, ale také zákaznickým přístupem a prvotřídním servisem.

Zealotvps.com Logo
ZealotVPS.com
Zealotvps geo lokality
ZealotVPS nabízí své služby v různých geo lokalitách.

Proč bych si měl zvolit virtuální server na místo dedikovaného, o kterém jsem četl jen výhody?

Pokud bychom srovnali virtuální servery konkurence s dedikovanými servery, budete mít pravdu, že se vyplatí využít spíše služby dedikovaných serverů. V ZealotVPS.com je to ale naopak. Proč? Tak nejen, že Vám v první řadě ušetří finance, a to ne málo, ale také Vás nebude omezovat v rychlosti a přístupu k datům na virtuálním serveru, využívá technologii NVMe. Zde se mažou zcela zásadně tyto rozdíly. Navíc bude vše podtrženo nonstop servisem a zákaznickou linkou.

Potřebuji virtuální server v Estonsku – mám využít služeb ZealotVPS.com?

Estonsko je velmi vyhledávanou lokalitou pro řadu eshopů a webů. Společnost ZealotVPS.com to ví, a díky tomu se na tuto oblast specializuje. Zcela zásadní je bezpečnost dat, kterou od nich dostanete. Data budou vždy chráněna, to se hodí, pokud pracujete s citlivými údaji od zákazníků. Ani rychlost zápisu a čtení ze serverů není, díky technologii NVMe, zanedbatelná.

Kde hledat nejvyšší výhody virtuálního serveru v Estonsku?

Minimálně tři skutečnosti a parametry stojí za to zmínit. Pro využití virtuálního serveru od ZealotVPS.com v Estonsku hovoří:

1. Spolehlivost na prvním místě

Obecně si ZealotVPS.com zakládá na tom, aby byly virtuální servery v Estonsku maximálně spolehlivé. ZealotVPS.com ví, že je tato oblast pro evropský trh naprosto klíčová.

2. Geografická výhoda

Ziskem VPS v Estonsku získáte skvělé pokrytí nejen Evropy jako takové, ale budete také velmi blízko východnímu trhu, směrem do Ruska. Estonsko má skvělý ping na Evropu, ale také na východ. 

3. Špičkové platformy

A zapomenout nesmíme ani na špičkové platformy. ZealotVPS.com ví, že jsou desktopové platformy nespolehlivé a neprofesionální. A proto využívá platformy od světových lídrů, jako je SuperMicro, Dell nebo HP.

Pestrý výběr z několika balíčků, které doporučujeme?

Nejlevnějším balíčkem s technologií NVMe je estonský virtuální server s OS Windows s parametry: Port 1 Gbps, CPU 3 jádra, RAM 2048 MB, NVMe 30 GB a neomezenou šířkou pásma. Základní balíček se pohybuje v cenové relaci 66 $ za 3 měsíce. Nejdražší balíček je totální špičkou. Vedle zmíněných parametrů se využívá 6jádrového procesoru, RAM 16384 MB a NVMe 150 GB. Zajímá Vás cena? Ta je stanovena na 354 $ / 3 měsíce.

Zealotvps Estónsko
Nabídka VPS s Linuxem v Estónsku.

Závěr

Závěrem můžeme společnost ZealotVPS.com doporučit. Jak jste se mohli i sami přesvědčit, společnost se v Estonsku pohybuje v oblasti virtuálních serverů dlouho, má špičkové řešení s moderními technologiemi a skvělou zákaznickou podporou. Lze si vybrat balíček s parametry virtuálního serveru na míru, čímž se budete pohybovat v několika cenových hladinách.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..