Dedikovaný server od BlueVPS.com

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Hledáte dostupné virtuální nebo dedikované servery? Vyzkoušejte služby společnosti BlueVPS.com

Přemýšlíte o ideálním VPS ve více zemí světa s nízkou cenou? V této recenzi bych vám rád představil hosting BlueVPS, který nabízí virtuální a dedikované servery za skvělý poměr ceny vůči výkonu.

Které služby BlueVPS.com nabízí?

Virtuální server

Virtuální server je pronajatá část serveru pouze vám. Jedná se o levnější a méně výkonnou alternativu k dedikovaným serverů. Pokud očekáváte vysokou návštěvnost.

Dedikovaný server

Dedikovaný server je vyhrazený server v datacentru, který slouží pouze vám. Nemáte starosti se správou hardware a nesdílíte s nikým výkon. Nevýhodou je vyšší cena.

Na co si dát při výběru hostingu pozor?

Virtualizace

Při výběru poskytovatele virtuálního serveru vyhledávejte pouze poskytovatele s virtualizací KVM. Trendem poslední doby jsou LXC kontejnery, které vyjdou poskytovatele levněji na provoz, ale nepodporují Docker a jiné moderní aplikace. BlueVPS.com nabízí virtuální servery, které běží pod virtualizací KVM.

Podpora

Když se děje něco s vaším serverem a podpora není online, tak se mohou objevit nažádané starosti a třeba i finanční škody. BlueVPS.com má 24/7 podporu, která je připravena neustále reagovat na vaše dotazy a problémy.

Lokalita

Čím blíž se přiblížíte k uživatelům, tím máte menší dobu načítání a lepší uživatelskou přívětivost. BlueVPS.com nabízí své VPS ve více jak 10 lokalitách na 1gbps portu, takže rychlost načítání nebude u nich problém. Velké množství lokalit vám pomůže vybudovat například velmi stabilní síť.

Nabídka BlueVPS.com

Virtuální servery

BlueVPS.com nabízí virtuální servery na virtualizaci KVM. Mezi nejoblíbenější balíček patří virtuální server s 2GB RAM, 30GB HDD (RAID10) a 1gbps portem, tento balíček stojí 12,99 dolarů (https://bluevps.com/2gb-vps/). Mimo tento balíček ceny VPS od BlueVPS.com startují od 2.69 dolarů.

Nabídka virtuálních serverů v UK
Ukázka nabídky virtuálních serverů.

Dedikovaný server

BlueVPS.com nabízí dedikované servery s procesory od Intelu a AMD (https://bluevps.com/dedicated-server-uk/). Nejlevnější dedikovaný server lze u BlueVPS.com pořídit za 49 dolarů měsíčně. Mezi velmi oblíbenou lokalitu pro dedikované servery patří Velká Británie.

Nabídka dedikovaných serverů BlueVPS v UK
Nabídka dedikovaných serverů ve Velké Británii.

Je BlueVPS dobrý hosting?

Myslím si že ano. Nabízí dobrý poměr cena/výkon. Líbí se mi 24/7 podpora na livechatu, která reaguje velice rychle a je připravena poradit s jakýmkoliv problémem. S BlueVPS nemůžete “šlápnou vedle”.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..