Nejlepší víceúčelové WordPress šablony

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Nejlepší multipurpose WordPress šablony

WordPress (dále jen WP) je uživatelsky přívětivý redakční systém, který má navíc i elegantní design. Díky tomu je mezi uživateli velmi oblíbený. Aby dostal firemní reprezentační web, magazín, blog či e-shop určitou formu a krásný vzhled, jsou v praxi využívány různé víceúčelové šablony (multipurpose šablony). Ty jsou skvělým řešením, pokud si chcete vytvořit webové stránky za málo peněz, protože ušetříte za programátora i grafika. 

Co je multipurpose šablona?

Volný překlad slova multipurpose do češtiny je víceúčelový. Multipurpose šablona je tedy víceúčelová nebo také multifunkční šablona pro WordPress. Smyslem těchto šablon je všestranné využití. Nejsou určené pouze pro blog nebo e-shop, ale v podstatě je na nich možné postavit jakýkoliv projekt. Tyto šablony mají vlastní page builder nebo je možné je používat s jakýmkoliv WordPress page builderem stránek jako je například Gutenberg a Elementor.

Proč volit multipurpose šablony?

Pokud si nezvolíte univerzální (multifunkční) WP šablony, musíte si vybírat šablonu podle typu vašeho webu. Každý web má svá specifika a mnohé jednoduché šablony jim nedokážou svými funkcemi vyhovět. Některé WP šablony jsou tak vhodné pro malé e-shopy, jiné pro diskusní fóra a naprosto rozličné pak pro elegantní firemní webovou prezentaci.

WP šablony zdarma nebo placené?

Na internetu naleznete řadu WP šablon zdarma, a to třeba přímo na stránkách WordPress.org. Tyto šablony zdarma samozřejmě nejsou špatné, ale mají zpravidla omezenou personalizaci. Placené neboli prémiové šablony bývají lépe ovladatelné, ale hlavně je pro ně dostupná technická podpora, která vám pomůže vyřešit případné problémy. Teď ale k vlastním šablonám.

Nejlepší a nejpoužívanější víceúčelové šablony

Níže naleznete nejlepší a nejpoužívanější multifunkční šablony pro tvorbu webových stránek ve WordPress, z nichž jsou mnohé velmi jednoduché, jiné pak obsahují řadu uživatelských nastavení, která jsou vhodná spíše pro pokročilé uživatele. 

Divi

Divi

První šablonou je šablona Divi, která byla vytvořena společností Elegant Themes z amerického San Franciska. Vznik samotného editoru Divi je pak datován na konec roku 2013. 

Divi patří mezi nejpoužívanější multipurpose šablony pro WordPress na světě, a to díky tomu, že se jedná o velmi univerzální šablonu a vizuální builder. Divi je uživateli oblíbená, protože se jedná o jednoduchý nástroj pro tvorbu webových stránek. O její přívětivé uživatelské rozhraní se stará především vizuální drag&drop editor. Jak je již patrné z názvu s tímto editorem prostě objekt chytíte, přesunete a pustíte. Takto může na stránky umisťovat a přesouvat různé moduly.

Jednou z velkých výhod šablony Divi je její víceúčelovost, protože je vhodná jak pro menší e-shopy, firemní prezentace, tak i blogy. 

Divi samozřejmě obsahuje i připravené šablony, kde si změníte pouze zásadní prvky a jsou tak skoro hotové. V databázi Elegant Themes naleznete 160 předpřipravených designů stránek, což ve výsledku znamená až 1 100 rozličných rozvržení pro různé stránky.

Divi je placenou multipurpose šablonou a nabízí dvě možné licence, a to licenci roční za 89 $ nebo doživotní licenci za 249 $. Je tedy zřejmé, že doživotní licence je výhodnější.

Přečíst recenzi

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ Jedna šablona pro neomezené množství webových stránek- Některé překlady šablony obsahují chyby
+ Divi drag&drop builder- Na delší a složitější stránce může builder reagovat pomaleji
+ Kompatibilní s většinou WordPress pluginů- Po deaktivaci Divi vám zůstanou jen “shortkódy” stránek. Na jiné šabloně se proto vytvořený design nezobrazí
+ Předpřipravené designy rozvržení
+ Šablona se neustále vyvíjí (časté aktualizace)
+ Bez programování vytvoříte responzivní webovou stránku
+ Neomezená doživotní licence
+ Česká lokalizace

Astra

WPastra.com logo

Astra je multipurpose šablona pro WordPress, která vznikla v roce 2017 a v současné době ji používá téměř milion lidí po celém světě. Šablona Astra je výtvorem indické společnosti Brainstorm Force, za níž stojí Sujay Pawar. 

Astra je zároveň víceúčelovou šablonou, kterou lze používat i v bezplatné verzi, kde však chybí řada praktických funkcí. Astra je velmi jednoduchá a je kompatibilní s page buildery jako je Elementor nebo Gutenberg. Astra v současné době nabízí 50 šablon a pluginů pro WordPress, díky tomu je tak vhodná jak pro firemní webové prezentace, tak i pro blogy či e-shopy. Navíc obsahuje integrované funkce pro WooCommerce. kromě toho je plně kompatibilní s pluginy Visual Composer, SiteOrigin nebo Divi builderem

Šablona Astra exceluje v oblasti optimalizace webů, protože je lehká a výkonná. Tvůrci si pohráli s odstraněním zbytečných souborů, takže šablona dosahuje obdobné rychlosti a výkonu jako byste si nechali stránky vytvořit na míru od programátora.

Astra tedy nabízí bezplatnou verzi, ale také profesionální balíčky, jejichž cena začíná od 47 $ až po 249 $ za rok, podle rozsahu využití, pro jednotlivce, malé agentury a velké agentury. Kromě toho je však nabízena i doživotní licence šablony Astra. Cena za doživotní licenci se pak pohybuje od 249 $ až po 699 $. Kromě toho, pokud zjistíte, že Astra není tím, co jste očekávali můžete do 14 dnů požádat o vrácení peněz.

Přečíst recenzi

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ Odladěný zdrojový kód
- Verze zdarma je velice „osekaná“
+ Nepotřebuje načítat zbytečné soubory
+ Možnost zaplatit doživotní licenci
+ Kompatibilní s populárními page buildery
+ Desítky Starter Templates, díky kterým je šablona vhodná i pro méně zkušené a graficky nenadané uživatele
+ Nastavování složitých funkcí šablony bez znalosti kódování
+ Integrované funkce pro WooCommerce

Genesis

Genesis

Šablona Genesis, přesněji Genesis Framework se řadí k nejlepším multipurpose šablonám pro WordPress, protože nabízí řadu funkcí jak pokročilé uživatele WordPressu tak i pro úplné nováčky. Šablona Genesis pochází od společnosti StudioPress a je pod neustálým dohledem vývojářů.

Pro pokročilé uživatele přináší WordPress více možných rozvržení, ale hlavně plnou kontrolu nad rozvržením spolu s řadou podřízených témat, které lze použít jako výchozí bod, což je vlastně spojení dvou nejdůležitějších požadavků na víceúčelové šablony. Se SEO konzultacemi od slavného Grega Bosera bylo dosaženo skvělých výsledků pro většinu vyhledávačů.

Důležitá je však jednoduchost, kterou hodnotíme u každé ze šablon. Genesis Framework má velmi jednoduché nastavení a bohatou dokumentaci, takže si s úpravami webu poradí i začátečník. 

Trochu zamrzí, že Genesis Framework nenabízí ani základní verzi zdarma, existuje však řada ukázek s návody, kde se na možnosti této šablony můžete podívat. Poplatek se u Genesis Framework pohybuje od 59 $ za licenci pro vývojáře, která neumožňuje použití stávajících šablon až po nejdražší licenci Genesis Pro All Theme, která nabízí veškeré šablony a funkce za 360 $. Obě tyto licence jsou pouze na rok.

Přečíst recenzi

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ Možnost vytvořit libovolné množství stránek bez omezení.- Chybí verze zdarma nebo demo.
+ Knihovna profesionálních šablon.- Vysoká cena předplatného (360 $).
+ Pohodlné a snadno pochopitelné uživatelské rozhraní.
+ Široké možnosti úprav i pro vývojáře a pokročilé uživatele.
+ Velké množství pluginů, kterými můžete Genesis Pro ještě více rozšířit.

GeneratePress

Generatepress

Mezi velmi oblíbené WordPress šablony patří také GeneratePress, který se pyšní 2,5 miliony stažení. GeneratePress je rychlá a spolehlivá šablona pro WordPress, kterou je možné stáhnout zdarma ve formě free šablony s omezenými možnostmi a placené prémiové verze, která nabízí řadu nástrojů navíc.

Právě správná optimalizace a vysoká kompatibilita s pluginy WooCommerce, WPML, BuddyPress, bbPress z něj dělá vhodný nástroj pro tvorbu blogů, firemní stránky, ale i e-shopy. Šablona je velmi rychlá, protože neobsahuje nic navíc a je tak často používána jako starter theme pro stavbu webů. Dá se totiž poměrně jednoduše rozšiřovat a upravovat. 

GeneratePress nabízí pro nastavení šablony velmi dobře propracovaný customizér, se kterým je možné upravit barvy, písmo, barvy, menu, widgety, vlastní CSS a nastavení hlavní strany. Kromě toho šablona nabízí i nastavení loga, layoutu, hlavní navigace, sidebars, záhlaví, patičky a mnoha dalšího. 

Pro propracovanější úpravy, které jsou v GeneratePress možné je používán kód, který je napsán s ohledem na vývojáře.

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ Plná kontrola nad tvorbou webu.- Verze zdarma je výrazně limitovaná.
+ Optimalizovaná šablona, která zajistí velice rychlé načítání webu.- Některé prvky této šablony jsou poněkud zastaralé.
+ Možnost rozšířit GeneratePress o prémiové i bezplatné pluginy.- Pluginů třetích stran není k dispozici tak velké množství.
+ Velice dobře zpracovaná dokumentace.

Themify Ultra

Themify

Multipurpose šablona Themify Ultra je flexibilní šablona pro WordPress, která byla vytvořena společností Themify, a to od roku 2010. Tuto šablonu je možné použít pro vytvoření všemožného vzhledu stránky, navíc obsahuje drag&drop builder, se kterým je úprava stránek opravdu velmi jednoduchá.

Víceúčelová šablona Themify Ultra nabízí více jak 60 šablon, díky kterým můžete dle libovosti upravovat svůj web, ať už se jedná o blog, firemní prezentaci nebo e-shop.

Ceny šablon Themify Ultra se pohybují od 59 $ za jednu šablonu na rok až po 249 $ s přístupem ke všem šablonám na doživotí, včetně všech pluginů a doplňků včetně možných úprav na Photoshopu. Abyste nekupovali zajíce v pytli nabízí vám Themify Ultra unikátní možnost si vyzkoušet produkt bez rizika, a to tak, že vám do 30 dní vrátí peníze.

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ Desítky profesionálních šablon.- Záplava negativních recenzí.
+ Poměrně kvalitní prvky, s nimiž můžete vybudovat vaši stránku.- Při aktualizaci některých šablon mohou nastat nečekané problémy (nejde dále upravovat některé prvky, smazání některých funkcí, atp.).
+ Builder Pro umí pracovat s každou WordPress šablonou.- Rozhraní není intuitivní.
+ Vytvořené stránky jsou responzivní.

Monstroid 2

Monstroid 2

Je multipurpose šablona pro editor Elementor ve WordPressu, který byl vytvořen společností Zemez. Tato víceúčelová šablona je placená a její cena činí 75 $. Za tuto cenu však obržíte i 9 doplňků. Jen tyto doplňky však stojí 124 $ za rok. Monstroid 2 je však za tuto cenu s celoživotním předplatným.

Správa a instalace šablony Monstroid 2 je velmi jednoduchá a ačkoli je dokumentace pouze v angličtině najdete na internetu řadu velmi přehledných návodů s ilustracemi. Monstroid 2 je možné využít jak pro weby, které slouží jako firemní stránky, blog či e-shop. Pro e-shopy navíc Monstroid 2 nabízí i plugin pro WooCommerce a doplněk JetWooBuilder.

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ jednoduchá správa a instalace
- dokumentace pouze v angličtině
+ dostupná řada návodů 
+ výhoda cena za kompletní balíček
+ řada velmi praktických doplňků
+ možnost optimalizace pro vyhledávače
+ opravdu široká nabídka vzhledů pro vaše webové stránky

X Theme

X Theme

Mezi velmi jednoduché a flexibilní multipurpose šablony pro redakční systém WordPress patří jistě i X Theme, která se na trh dostala v roce 2015. Tato šablona od společnosti Themeco je skvělým řešením zejména pro firemní prezentace a blogy. X Theme patří k výrazným hráčům na trhu už pro svou jednoduchou instalaci a nastavení. Široká nabídka rozličných nástrojů je pak samozřejmostí. X Theme je placenou víceúčelovou šablonou, jejíž cena začíná na 59 $ za rok, což je za její obsah velmi slušná cena. 

Optimalizace pro vyhledávače je také velmi slušná, ale pokud spadáte do jednoho z oborů podnikání, pro které má X Theme již předpřipravené skiny, zkuste se na ně podívat. Ty jsou totiž nejvíce odladěny.

Zejména vývojáře pak potěší práce se shortcodes, správce a provozovatele e-shopů kompatibilita s WooCommerce. Mnoho uživatelů pak bude nadšených díky kompletní integraci BuddyPress a bbPress Ready.

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ velmi jednoduchá administrace i instalace
- trochu omezená kontrola některých elementů na stránkách
+ řada rozšíření - vyšší cena, než je obvyklé
+ skvělé počáteční šablony pro rychlý start

Kadence

Kadence

Další oblíbenou víceúčelovou šablonou pro WordPress je Kadence, která je dostupná ke stažení zdarma, ale i v Pro verzi, která nabízí mnoho zajímavých vychytávek. I bezplatná verze má však co nabídnout. Hned první výhodou je, že je tato šablona skvěle optimalizovaná a odlehčená od řady nepotřebných komponent, díky tomu se rychle načítá. Ve free verzi také najdete řadu vzhledů, ze kterých si nejen začátečníci vyberou.

Díky tomu si dokážete i s verzí zdarma vytvořit stránky pro firemní prezentaci, blog, magazín či e-shop. Velkou výhodou pak je, že můžete používat ve WordPressu jak editor Gutenberg, tak i populární Elementor. Samozřejmě, že verze Pro vám nabídne mnohem více možností zejména v oblasti doplňků a pluginů. Pro e-shop je pak, ale vhodné si Pro verzi poměrně rychle zakoupit, protože pro WooCommerce nabízí řadu velice praktických funkcí, které ovlivní jeho provoz a tím i spokojenost zákazníků. Cena Pro verze začíná od 56 $ dolarů za rok a spolu s ní získáte i aktualizace a technickou podporu.

Přečíst recenzi

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ bezplatná verze
- oproti konkurenci značně osekaná free verze
+ skvěle optimalizovaná
+ možnost zakoupit doživotní verzi
+ možnost používat Gutenberg i Elementor

Neve

Neve

V poslední době se těší rostoucí popularitě multipurpose šablona Neve, o čemž svědčí více než 200 000 instalací v roce 2021. Tato šablona, která pochází od stejných vývojářů jako Hestia, tedy ThemeIsle, nabízí verzi zdarma a profesionální verzi. Ty mají společné zejména to, že jsou skvěle optimalizované pro plynulé načítání webu. Verze zdarma pak nabízí uživatelům nezvykle široké portfolio úprav jejich webových stránek a vzhledů. 

Ona Neve celkově vyniká širokou škálou úprav, které nabízí. Zároveň si však zachovává odlehčený charakter, aby i zcela personalizované stránky s řadou nestandardních úprav. V současné době nabízí šablona více jak 120 rozpracovaných stránek, které dokážou pořádně nakopnout vaše webové stránky vytvářené ve WordPressu.

Instalace i administrace je celkem jednoduchá a poradí si s ní i začátečníci v oblasti tvorby webových stránek.

Co se týče placené Pro verze, tak nabízí zejména řadu rozšíření, z nichž nejpraktičtější jsou ty pro WooCommerce. Pro provozovatele e-shopů, tak doporučujeme nákup Pro verze, co nejdříve zvážit. Ceny placené verze začínají na 86 $ za rok a šplhají k maximální ceně 159 $ pro agentury. V rámci tohoto balíčku si pak kromě řady rozšíření zakoupíte i spolehlivou podporu a aktualizace, které jsou pro vaše podnikání jistě také velmi důležité. V balíčcích Bussiness a Agency dokonce funguje podpora formou live chatu.  

Ačkoli je základní balíček dražší než u konkurence, naopak balíček pro agentury je podstatně levnější.

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ skvěle odlehčená šablona
- základní balíček pro jednotlivce je poměrně drahý
+ široká škála úprav i ve verzi Free- podpora je pouze v angličtině
+ Free verze není příliš osekaná
+ ve vyšších balíčcích podpora formou live chatu

OceanWP

Oceanwp

Další velmi oblíbenou šablonou pro WordPress je OceanWP, která je plně responzivní, dále je optimalizovaná pro vyhledávače a je kompatibilní s řadou WordPress pluginů, jako je WooCommerce, Visual Composer nebo Beaver Builder. Právě kompatibilita s řadou drag&drop builderů je jedním z důvodů, proč je šablona používána na více jak 300 000 stránek. Kromě toho je také důležitá mnohojazyčná podpora. Ocean WP je ideální šablona pro e-shop.

Popularita této šablony vychází také z toho, že je bezplatná. I bezplatná verze dosahuje vysoké kvality. Navíc i placená verze šablon, která se kupuje po jednom je velmi výhodná, protože stojí pouhých 9,99 $ na rok. Pokud byste si přáli, abyste měli k dispozici i řadu dalších rozšíření stojí OceanWP pro jeden web na rok 39 $, pro tři weby 79 $ a pro neomezený počet webů pak 129 $. 

Multipurpose šablona OceanWP je skvělým nástrojem pro výstavbu webových stránek, které mají sloužit jako firemní prezentace, e-shop, blog nebo magazín. 

Oproti řadě šablon je instalace OceanWP velmi jednoduchá a rychlá, navíc na ni najdete řadu návodů s podrobnými ilustracemi. I začátečníci si tak poradí nejen s instalací, ale také nastavením šablony pro jejich webové stránky.

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ demoverze zdarma
- dokumentace v angličtině
+ rychlá, jednoduchá šablona- některé free šablony nemusí bez placených rozšíření fungovat správně
+ optimalizovaná pro prohlížeče
+ mnohojazyčná podpora
+ podpora drag&drop builderu

Hestia

Hestia

Hestia je víceúčelová šablona pro WordPress, za níž stojí vývojáři ThemeIsle. Společnost ThemeIsle byla založena v roce 2012 a od té doby upoutala pozornost celé komunity okolo WordPressu. Právě ThemeIsle stojí za šablonami Neve, Zelle Pro nebo Orbit Fox.

Multipurpose šablona Hestia je poskytována ve verzi zdarma, ale také ve verzi Pro, kde její cena začíná na 69 $ ročně. Obě verze mají skvělou kompatibilitu s WooCommerce, přičemž Hestia Pro nabízí více možností úprav vašich stránek. Třeba úpravy vzhledu patičky nebo hlavičky stránky je ve verzi zdarma značně omezený. Oproti šablonám Astra nebo GeneratePress je pak omezená i škála barev. 

Na jednu stranu se může zdát šablona Hestia poměrně náročná na obsluhu, ale s řadou videí, které jsou bohužel v angličtině. Optimalizace šablony Hestia je velmi dobrá a v základní verzi se opravdu rychle načítá. Hestia je tak skvělou volbou nejen pro firemní prezentaci či blog, ale i pro e-shop a landing pages.

Hestia s integrací populárního pluginu Orbit Fox dodá vašemu WordPressu ikonky pro sdílení na sociálních sítích, analytiku, ikony pro menu, podmínky pro GDPR, úpravy v Gutenbergu a mnoho dalšího. 

Co se týče podpory, která je poskytována uživatelům Pro verze, můžeme říci, že je velmi rychlá, protože odpověď obdržíte do 5 hodin.

Hestia se dá zakoupit s licencí na rok nebo s doživotní licencí, ceny se dělí na cenu pro jednotlivce, firmy a agentury.

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ verze zdarma k vyzkoušení
- oproti konkurenci malá škála barev
+ možnost zakoupit lifetime verzi- dokumentace v angličtině
+ v Pro verzi rychlá podpora
+ vysoká kompatibilita

Avada

Avada

Avada, neboli Avada ThemeForest se řadí k velmi populárním víceúčelovým šablonám pro WordPress editor. V současné době již bylo prodáno více než 610 000 licencí Theme Forest. Jedná se o placenou šablonu, jejíž cena začína na 60 $, za kterou obdržíte neomezenou licenci k používání daných šablon pro doménu. Kromě toho tato licence zahrnuje 6 měsíců podpory. 

Oproti ostatním šablonám je vlastní instalace přes FTP či aktualizace přes token key poměrně náročná a Avada je tak vhodná pro pokročilejší uživatele WordPressu, pro splnění minimálních požadavků na bude možná nutné upravit i konfiguraci PHP a navýšit limity. 

Na druhou stranu nabízí Avada více jak 40 ukázek formou demo verzí, které však nesmí být zveřejněny, protože se na ně vztahují autorská práva. 

Vlastní administrace a vytváření vzhledu šablony v Avadě je pro mírně pokročilé uživatele poměrně jednoduchá, začátečníkům bychom však doporučili volit jinou šablonu nebo si nechat dostatek času na studium dokumentace.

Přečíst recenzi

Klady a zápory

Klady (+)Zápory (-)
+ Fusion Builder
- Licence jen pro jeden web
+ Přes 60 předpřipravených šablon vzhledu
- Nemá verzi zdarma
+ Avada je vhodná i pro začátečníky
+ Možnost vytvářet dynamický obsah pomocí Fusion Theme Builder
+ Integrace WooCommerce pro jednoduché designování vzhledu obchodu
+ Budoucí aktualizace v ceně
+ Designování a úprava vzhledu šablony přes vizuální nastavení (nemusíte umět HTML a CSS)

Další šablony pro WP, které si zaslouží vaši pozornost

Hello

Postupně se do povědomí uživatelů rozšiřuje i šablona Hello, která je zdarma a velmi rychlá. Šablona Hello je oficiální šablonou pro page builder Elementor. Hello poskytuje velmi jednoduché rozhraní pro kreativní vytváření webových stránek ve WordPressu nad možnostmi aktivní šablony. 

MioWeb

Další zajímavou volbou je pak šablona MioWeb, která není standardní šablonou, ale spíše kompletní nástavbou na WordPress. Nástavba Mioweb vám umožňuje poskládat si téměř jakýkoli vzhled. Na webové stránky můžete přidávat texty, formuláře, obrázky, podstránky a mnoho dalšího. Kromě toho je MioWeb českým produktem, takže vše je v češtině. Recenze MioWeb.

Authority Pro

Šablona Authority Pro od StudioPress je kvalitní šablona s moderním designem, která se skvěle hodí zejména pro blogery nebo influencery. Podle tvůrce StudioPress je zřejmé, že tato šablona bude postavena na platformě Genesis Framework.

Storefront

Ačkoli je šablona Storefront určena zejména pro WooCommerce, tedy pro e-shop. Nabízí pár možností modifikace, aby mohla být přizpůsobena i pro jiné účely.  Storefront je oficiální šablonou od WooCommerce, která je poskytována zdarma. Má vyřešený responsive a slušnou optimalizaci. 

Flatsome

Flatsome je placená šablona pro WooCommerce od UX-themes. Ačkoli je tato šablona více účelová, je nejvhodnější pro stavbu jakéhokoli e-shopu. Je rychlá, má širokou jazykovou podporu a má povedený design.

Newspaper

Pro online magazíny je nejoblíbenější WordPress šablona Newspaper od TagDiv. Tato šablona je velmi rychlá, snadno se ovládá, a navíc má podporu Youtube videí. Je optimalizovaná pro vyhledávače a kompatibilní bbPress Forum, BuddyPress a WooCommerce. Navíc je součástí třeba i konfigurace Google Ads. Kromě toho tvůrci nezapomněli ani na sociální sítě nebo GDPR.

Nenašli jste výše multipurpose šablonu, kterou jste hledali? Máte jiné zkušenosti? Napište nám! Budeme rádi když se s námi o vaše zkušenosti podělíte.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..