20 WordPress šablon pro online byznys

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

20 WordPress šablon pro online byznys

Plánujete vytvořit webové stránky pro váš byznys? V této době je to, jak se prezentujete online, často kritické pro úspěch. Proto vám dnes představíme 20 profesionálních šablon s podporou WordPress 5.0. Použitím jedné z nich jednoduše dostanete plně funkční webovou stránku, která je hned připravena ke zveřejnění.

I když jsou tyto šablony pro WordPress placené, je to nejrychlejší a jeden z nejekonomičtějších způsobů jak si vybudovat internetové stránky. Pokud se rozhodnete si jednu z šablon zakoupit, dostanete taky podporu 24/7. Takže pokud kdykoliv budete mít jakékoliv otázky k šabloně nebo jejímu použití, neváhejte kontaktovat tým podpory a pomůžou vám jakmile to bude možné.

TIP REDAKCE
Pravděpodobně nejmarkantnější změnou v nejnovější verzi WordPressu je nový editor. Přečtěte si, co přináší nový editor Gutenberg pro WordPress 5.0.

Proč WordPress?

WordPress je dnes jeden z nejpoužívanějších CMS systémů (systémů pro správu obsahu) na Internetu. Je zároveň dobrým místem pro začátek pokud ještě nemáte žádné zkušenosti s vytvářením webových stránek. Funkcionalita systému je úžasná už od začátku a je možné ji v podstatě libovolně rozšířit nainstalováním rozšíření (pluginů). Jeho přívětivé uživatelské rozhraní je celkem jednoduché a lehce srozumitelné i pro začátečníky. I přístup k nejsložitějším nastavením je přímočarý a není zmatečný. A spomínali jsme už, že tento výjimečný kus softvéru je zdarma? Tato kombinace faktorů vedla k tomu, že WordPress je používaný jednou čtvrtinou stránek na celém internetu.

Dole najdete seznam 20 vysoce kvalitních WordPressových šablon pro různé druhy byznysů a služeb. Některé z nich jsou orientovány na jedno odvětví podnikání zatímco další jsou kompletně víceúčelové. Víme, že jste na tento článek klikli, aby jste viděli WordPress šablony a ne sáhodlouhé texty, tak proč jsi je rovnou neukázat?

Hayford – pro investiční a poradenské služby

Tato oku lahodící responzivní web šablona je perfektní pro webové stránky specializující se na poradenství, investování a podobné služby. Je plná nesčetných předem navržených stránek a vybavena nástrojem Elementor pro vytváření stránek na bázi Drag & Drop (doslova přetáhnout a pustit) pro splnění všech potřeb přizpůsobení. Byla také postavena s ohledem na mobilní zařízení, takže váš web bude vypadat skvěle na všech známých zařízeních a rozlišeních obrazovky.

WordPress šablona Hayford - Investment Consulting Services Responsive
Hayford – Investment Consulting Services Responsive – WordPress 5.0 šablona
Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Your Business

WordPress šablona Your Business
Your Business – responzivní web šablona pro WordPress 5.0

Návrh této webové šablony obsahuje mnoho informací, které jsou smysluplně uspořádané tak, aby upoutali pozornost návštěvníků a ne aby je zmátli. Její vizuální část je založena na kontrastu bílé a modré spolu s úžasným paralaxovým efektem, takže vaše webové stránky jistě ponechávají dobrý dojem na vaše potenciální zákazníky. Promyšlená navigace umožňuje bezproblémové procházení vašeho obsahu a responzivní povaha motivu to dělá bezproblémovým i na cestách.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Ferim – pro rozvozy potravin

WordPress šablona Ferim
Ferim – víceúčelová minimalistická šablona pro rozvozy potravin

Ferim je ideální pro vytváření profesionálních a moderních webových stránek pro představení vašich služeb pro doručování potravin. Plugin JetThemeCore vám nabízí rozsáhlou knihovnu předem připravených sekcí a dokonce i celé stránky a Elementor dodáván s balíčkem JetElements nabízí úžasné možnosti přizpůsobení. Můžete také poskytnout svým zákazníkům možnost kontaktovat vás přímo a rychle díky použití rozšíření pro kontaktní formuláře s názvem Contact Form 7.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Frutti – pro biopotraviny

WordPress šablona Frutti
Frutti – víceúčelová Elementor WordPress šablona pro biopotraviny

Řekněte lidem o vašich biopotravinách tím nejpřitažlivějším způsobem se šablonou Frutti. Funkce JetMenu vám umožní vytvářet krásná menu s různou složitostí a přizpůsobovat je bez nutnosti naučit se programovat. JetThemeCore vám poskytne obrovskou knihovnu předem připravených sekcí a předpřipravených stránek. JetBlocks vám umožňí vytvářet záhlaví, zápatí a další další prvky, zatímco nástroj JetTricks vám pomůže přidávat atraktivní vizuální efekty, díky nimž bude vaše stránka vypadat úžasně.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Glowlex – pro poradenství

WordPress šablona Glowlex
Glowlex – víceúčelová Elementor šablona pro poradenství

Glowlex je šablona, kterou byste měli chtít, pokud máte zájem prezentovat svou poradenskou agenturu co nejprofesionálněji. Podporuje neuvěřitelně propracovaný modul pro vytváření stránek Elementor s JetElements, což umožňuje rychlé, hloubkové a, co je nejdůležitější, snadné přizpůsobení. Zobrazte své služby, členy týmu a doporučení svých klientů v nejvíce úžasné podobě pomocí Cherry pluginů.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Tourizto – pro cestovní kanceláře

WordPress šablona Tourizto
Tourizto – web šablona pro cestovní kanceláře s Elementorem

Pokud jste opravdový fanoušek cestování a máte nápad vytvořit svůj vlastní blog o vašich dobrodružstvích, tato šablona je pro vás ideální. Její užitečný administrační panel obsahuje všechny možnosti, které potřebujete k tomu, aby vaše stránky měly originální vzhled. Tím, že je responzivní a kompatibilní s různými prohlížeči, váš web bude přístupný z libovolného zařízení, bez ohledu na hardware nebo software, který vaši návštěvníci používají.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Constico – pro stavebnictví

WordPress šablona Constico
Constico – WordPress šablona pro stavebnictví

Vyrobena s důrazem na detaily a funkčnost, tato šablona obsahuje sadu špičkových pluginů, které vylepší vaše webové stránky o stavitelství různými funkcemi. Pomocí nástroje Elementor pro editaci stránky budete moci spravovat a přizpůsobovat svůj obsah jednoduchým Drag & Drop rozhraním. Najdete zde také kompletní balíček doplňků WooCommerce, které vám umožňují proměnit vaše stránky na prodejní platformu pro vaše zboží a služby.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Soothery – pro wellness a masážní salony

WordPress šablona Soothery
Soothery – responzivní WordPress šablona pro wellness a masážní salony

Soothery byla navržena špičkovými vedoucími pracovníky v oboru, aby vám pomohla prezentovat vaši firmu pro wellness, terapie a masáže v co nejlepším světle. Je nachystána pro SEO a přichází s plně responzivním designem, který zajistí, že vaše webové stránky bude snadné najít a navštívit odkudkoli. Úhledný posuvník na hlavní stránce vám umožní sdělit o vašich relaxačních masážích stylovým a atraktivním způsobem, který jistě zaujme pozornost vašich návštěvníků.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Construction business – pro stavebnictví

WordPress šablona Construction Business
Construction Business – WordPress šablona pro stavebnictví

Minimalistický vzhled a čisté rozložení tohoto tématu umožní, aby vaše webové stránky vypadaly profesionálně a seriózně. Aby se rozjasnil její formální vzhled, byly do rozvržení této šablony na web vloženy oranžové ikony, tlačítka a další prvky. Obsahuje také animaci Parallax, která vašemu obsahu přidá určitou úroveň hloubky a pomůže jej prezentovat mnohem působivějším způsobem.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


OnVacation – pro cestovní kanceláře

WordPress šablona OnVacation
OnVacation – Elementor WordPres šablona pro cestovní kanceláře

OnVacation je úžasná WordPress šablona s vynikajícím designem a velkým množstvím technických funkcí. Byla postavena na nástroji pro tvorbu stránek Elementor, který vám umožní vytvářet úžasný obsah a přizpůsobovat jej podle vašich potřeb, aniž byste se museli dotýkat kódu. Téma také obsahuje balíček pluginů JetElements, flexibilní rozvržení stránky, uživatelsky přívětivý panel administrátora, sady widgetů navíc, knihovnu fontů Google, kód optimalizovaný pro SEO a mnoho dalšího.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


EcoTech – pro ekologické technologie životního prostředí

WordPress šablona EcoTech
EcoTech – web šablona pro ekologické technologie životního prostředí

EcoTech je perfektní volbou pro společnosti, které vyrábějí ekologické, šetrné a environmentálně šetrné technologie, alternativní energetická řešení, stejně jako další environmentální organizace včetně neziskových organizací a charitativních organizací. Dodává se s integrovanými nástroji pro prezentaci vašich služeb a projektů, jako jsou Cherry Projects, WordPress Customizer a další. Flexibilní charakter šablony pro web umožňuje, aby byla používána pro různé obchodní potřeby.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Finanční poradce

WordPress šablona pro finanční poradce
Finanční poradce – responzivní šablona pro WordPress 5.0 na téma finančnictví

Tato úžasná šablona obsahuje všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření úspěšné webové stránky pro finančního poradce nebo agenturu. Je vybavena množstvím předem navržených stránek a pluginem pro vytváření stránek Elementor, který vyhoví všem vašim potřebám přizpůsobení. Je to také plně responzivní šablona optimalizovaná pro vyhledávače, což je v dnešní době rozhodující pro popularitu webu.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Agriculture – pro stránky o farmách

WordPress šablona Agriculture
Agriculture – web šablona pro stránky o farmách

Tato šablona je ideální pro atraktivní prezentaci vašeho zemědělského podniku díky stylové galerii. Také automaticky detekuje zařízení, které se používá k prohlížení webu, a přizpůsobuje jeho uspořádání tak, aby odpovídalo velikosti obrazovky. Vestavěný posuvník zobrazuje krásné prezentace, které v ideálním případě splynou s ostatními obrazy.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Legalor – pro právníky

WordPress šablona Legalor
Legalor – WordPress šablona pro právníky s nástrojem Elementor

Legalor je skvělá profesionálně vypadající šablona, která se hodí pro firmy poskytující právní služby. Její čistý a přímočarý design je plně responzivní a je připraven i na Retina displeje, takže vaše stránky budou vypadat perfektně na obrazovkách všech rozlišení. Šablona je dodávána s vynikajícími pluginy jako Elementor, JetElements, JetBlocks, JetTabs, JetTricks, WordPress Live Customizer a je připravena pro WPML (pro překlad do jiných jazyků).

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Shanti – pro jóga studio

WordPress šablona Shanti - Yoga studio
Shanti – Yoga studio – responzivní šablona pro WordPress 5.0

Shanti má velmi zvláštní design, který přenáší pocit klidu mysli a duše, ideální pro stránky jógy. Prezentujte profily vašich trenérů jógy, sdělte spokojenost zákazníků, spusťte blog, který lidem povídá více o tomto druhu činnosti a o vašem klubu. A nezapomíná umístit kontaktní informace na samém vrcholu webové stránky, aby se k vašim potenciálním zákazníkům snadno dostaly!

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


WorldMap – pro fotoblog z cestování

WordPress šablona WorldMap
WorldMap – Elementor WordPress šablona pro fotoblog z cestování

WordMap je pro vás ideální, pokud chcete vytvořit blog o vašich cestách a cestovatelských zážitcích. Upravte a přizpůsobte si jej pomocí rozhraní Drag & Drop nástroje pro tvorbu stránek Elementor. Ukažte své úžasné fotky z míst, které jste navštívili, napište a upravujte blogové příspěvky, přidejte sociální ikony, prvky a další funkce, aby vaše online prezentace byla co nejzajímavější.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Cleaning & Maid Service Company – pro úklidové a čistící služby

WordPress šablona Cleaning & Maid Service Company
Cleaning & Maid Service Company – responzivní šablona pro WordPress 5.0

Pokud provozujete úklidové služby nebo čistírnu, je tato šablona vhodná pro vás. Její čistý design šikovně používá bílý prostor a vizuální stránka je v plném souladu s obsahem vašeho webu. Nástroj pro vytváření stránek Elementor vám poskytuje úplnou kontrolu nad vzhledem stránky prostřednictvím velmi jednoduchého rozhraní Drag & Drop.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


AlpenHouse – pro pronájem rekreačních objektů

WordPress šablona AlpenHouse
AlpenHouse – WordPress šablona pro pronájem rekreačních objektů

AlpenHouse je WordPress šablona pro pronájem rekreačních zařízení, která vám pomůže vybudovat ziskové webové stránky pro vaše podnikání. Opravdu se vymyká z konkurence díky integrovanému managementu nemovitostí a WP softwaru pro rezervaci.

Šablona vás vybaví bohatou funkcionalitou, protože obsahuje:

  • rezervační nástroj pro rezervaci ubytování s rezervačními formuláři,
  • formulář pro vyhledávání v reálném čase,
  • adresář pokojů s fotogalerií a seznamem vybavení,
  • flexibilní rezervační pravidla,
  • sezónní ceny pronájmů,
  • skvělý slevový systém,
  • zabudované mezinárodní platební brány,
  • možnost synchronizace rezervací s online cestovními agenturami (např. Airbnb),
  • možnost účtování různých poplatků a daní a
  • další nástroje pro správu vašeho ubytování.
Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Monstroid2

Monstroid2 je skvělá víceúčelová šablona perfektně se hodící pro v podstatě jakoukoliv webstránku. Přichází s více než 20 krásnými vizuálními vzhledy, 500+ modulárními Constructor stavebními bloky a editorem stránek Elementor (dodávaným se souborem rozšíření JetElements), které dodávají extrémní možnosti přizpůsobení. Plnohodnotní integrace WooCommerce vám taktéž umožní spustit vlastní e-shop s lehkostí.

WordPress šablona Monstroid2
Monstroid2 – víceúčelová modulární Elementor WordPress šablona
Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


Consor – pro poradenství

WordPress šablona Consor
Consor – Elementor šablona pro konzultační a poradenské služby

Consor je ideální pro webové stránky obchodních poradenských agentur. Jeho hlavní přednostmi jsou vysoká funkčnost, různé pluginy a dostupnost mnoha dalších užitečných prvků pro vaše stránky. Balíček rozšíření obsahuje rezervační systém schůzek Booked Appointments, TM Mega Menu, rodinu pluginů Cherry, Elementor, Jet Elements a další.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevový kupón

 


To je pro dnes vše

Takže tím je dnešní seznam kompletní. Doufáme, že jste si vybrali něco pro vlastní podnikání! Pokud ano, neváhejte nám říct, která šablona se vám nejvíce líbila a proč! Také bychom rádi slyšeli o tom, jakou firmu provozujete! Ujistěte se, že nám necháte všechny vaše připomínky v sekci komentáře níže.

A pokud ještě nic neupoutalo vaší pozornost, nebo se nehodí pro vaši ideální webovou stránku, nezapomeňte navštívit náš magazín později pro další úžasné web šablony. Určitě najdete něco, co bude stát za váš čas.

Přidat hodnocení

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..