Microsoft Office

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Jak získat legální licenci Microsoft Office levně nebo zdarma

Jak získat legální Microsoft office levně nebo zcela zdarma? Nabídka tohoto typu vzniká ojediněle nebo v časově omezených akcích. Poradíme, jak na to. 

Druhotná licence Microsoft Office

Téma druhotného softwaru je u uživatelů stále opředena nejrůznějšími mýty. Největší obavou je, že druhotný software znamená horší kvalitu nebo je nelegální. Ve skutečnosti však žádný rozdíl mezi druhotným a novým software neexistuje. Druhotné licence jsou originální licence, které původní vlastník prodal nebo převedl někomu jinému. 

Jako druhotné licence jsou vnímány všechny softwarové licence, které již byly zakoupeny v distribuční síti výrobce, ale jejich původní vlastník je již nepotřebuje, a tak je nabídne k prodeji. Na území Evropské unie a EHS jde o legální praxi, protože v takovém případě došlo k takzvanému vyčerpání práva výrobce softwaru. To znamená, že pokud již výrobce za udělení licence dostal jednou zaplaceno, nemůže později omezovat nakládání s tímto právem. 

Existuje mnoho důvodů, proč někdo odstraní licenci ze svého zařízení a prodá ji dál. Nejčastěji se jedná o společnosti, které zakoupí počáteční licenci programu, ale později přejdou na novější verzi nebo jiný software. Největší výhodou sekundární licence je nízká cena. Můžete ušetřit stovky korun, ale přesto získáte funkční a originální program. 

Není třeba se bát případných nevýhod. Používání software nemá vliv na opotřebení. Zakoupením druhotné licence neztrácíte žádné výhody. Sekundární i primární licence mají stejné parametry, obsahují všechny funkce i programy. Jedinou nevýhodou u druhotné licence je fakt, že se nedá přenést na jiné zařízení. Vázaná je výhradně na váš hardware. Jako pravidelný uživatel jednoho zařízení tuto nevýhodu v praxi nepoznáte. 

Druhotné licence mají doživotní platnost. Jakmile si ji zakoupíte, můžete program používat navždy a bez problémů.

Kde koupit levné druhotné licence na MS Office

Servis Repas Cz Logo

Servis-repas.cz

WHC10

Details


Sleva 10% na software licence na e-shopu servis-repas.cz. Kód lze uplatnit např. na nákup licencií Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server, Microsoft Office, Project, Visio, Visual Studio, Práce s PDF, CAD software a mnoho dalších.
Premiumcdkeys Logo

PremiumCDkeys.com

websiteradar

Details


Sleva 10% na licence softwaru od známych značek jako Microsoft, Avast, Kaspersky a jiných.
Servis Repas Cz Logo Sleva 10%
Servis-repas.cz
Slevový kód
Sleva 10% na software licence na e-shopu servis-repas.cz. Kód lze uplatnit např. na nákup licencií Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server, Microsoft Office, Project, Visio, Visual Studio, Práce s PDF, CAD software a mnoho dalších.
Premiumcdkeys Logo Sleva 10%
PremiumCDkeys.com
Slevový kód
Sleva 10% na licence softwaru od známych značek jako Microsoft, Avast, Kaspersky a jiných.

Druhotný software je hojně používán i ve veřejných institucích, které nákupem těchto programů ušetřily významné finanční prostředky. Druhotné licence používá například město Jičín, Městská policie Brno, Městská část Praha 7, Město Velké Meziříčí, Statutární město Přerov, Nemocnice ve Frýdku-lístku, mnoho příspěvkových organizací i třeba Olymp centrum sportu ministerstva vnitra. 

Originální licence Microsoft Office od oficiálních distributorů

Počítače se staly nepostradatelným pomocníkem nejen v práci, ale také ve škole i doma. S jejich důležitostí také stoupl nárůst prodeje počítačů na pracovištích i v domácnostech. Mohla za to mimo jiné i pandemie Covid-19, během které vznikla obrovská poptávka po počítačích samotných, ale také po komfortních operačních systémech Windows a kancelářských balíčcích Microsoft Office. Kde koupit originální licence Microsoft Office? Právě nyní můžete své Office získat prostřednictvím internetového obchodu:

Alza Prodej Kancelarskych Aplikaci

Jednotlivé produkty Microsoft Office si můžete navíc nyní pořídit například na Alza.cz až s 25% slevou a získat tak nejlevnější licence Microsoft Office. K dispozici jsou tu Office pro domácnosti a podnikatele v boxu, Office pro domácnosti a studenty v boxu nebo Office pro domácnosti a studenti ve verzi elektronické licence. Výběrem vámi zvoleného produktu a následné aktivaci můžete tuto verzi používat nadosmrti, aniž byste museli v budoucnu platit za předplatné nebo nové aktualizace. Získáním licence si zajistíte to, že vy i vaše data budou v naprostém bezpečí, a navíc budete mít k dispozici nepřetržitě podporu a získáte pravidelné bezpečnostní aktualizace. 

Originální licence Microsoft Office zdarma pro školy a studenty 

Studenti a pedagogové z oprávněných institucí mohou využívat zdarma Office 365 Education, obsahující Word, Excel, OneNote, PowerPoint, Microsoft Teams a další důležité nástroje pro výuku. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu vaší školy a začít můžete už dnes. Office 365 funguje úplně všude. Známé aplikace a přístupné soubory se pro bezproblémovou a snadnou tvorbu učebního plánu aktualizují v reálném čase na zařízeních Windows, iOS, Android a dalších zařízeních. 

Spojit můžete svůj obsah, aplikace i konverzace do jednoho bodu s Office 365 Education. Spolupracovat je možné v reálném čase bez obav ze ztráty dokumentu nebo jeho formátování. Microsoft Office online je dostupnou sadou nástrojů vytvořených pro studenty a pedagogy, kterou můžete ovládat ze všech vašich oblíbených zařízení. 

Co je Microsoft Office 365?

Office 365
Zdroj: Depositphotos.com

Jde o soubor cloudových služeb, které poskytuje společnost Microsoft na bázi předplatného. Podporuje výměnu souborů, týmovou komunikaci, spolupráci na projektech a propojují samostatné softwarové nástroje s online službami. Poslední verze představuje Office 2021 a pro macOS pak Office 2011. 

‌Často kladené dotazy

Co je druhotná licence?

Druhotná licence byla již v minulosti zakoupená a aktivovaná. Z původního zařízení byla odstraněna a posléze odkoupena pro další použití. Jedná se například o licence velkých firem, které software pravidelně aktualizují za novější verze a jejich původní licence prodávají za nižší cenu. 

Jak aktivovat licenci Microsoft Office?

Aktivace licence přes internet – Jestliže jste si koupili novou kartu s kódem Product Key nebo jste obdrželi kód Product Key při nákupu Office prostřednictvím online obchodu, přejděte na stránku office.com/setup nebo microsoft365.com/setup. Dále postupujte dle pokynů na obrazovce. Jedná se o jednorázový proces, který přiřadí váš nově zakoupený produkt k vašemu účtu Microsoft. Po uplatnění klíče můžete nainstalovat Office. 

Aktivace prostřednictvím Microsoft účtu – Microsoft Office aktivujete přihlášením pomocí účtu Microsoft. Přihlaste se do svého uživatelského účtu. Po přihlášení se váš produkt přidá k vašemu účtu Microsoft, takže jej budete moci v budoucnu znovu nainstalovat nebo spravovat své předplatné bez kódu Product Key.

Je prodej druhotných licencí legální?

Prodej použitých licencí je zcela legální. Upravuje ho vyhláška Soudního dvora Evropské Unie SDEU z roku 2012. 

5/5 - (2 votes)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..