Microsoft Office Stazeni

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Kde stáhnout MS Office zcela legálně

Nedílnou součástí služebního nebo osobního počítače každého z nás je pravděpodobně kancelářský balík. Pokud nepatříte mezi náročné uživatele či vám nevadí zvykat si na mírně odlišné rozhraní, nejlevnější volbou jsou open-sourcové balíky, jako OpenOffice či oblíbenější LibreOffice. Co si však budeme povídat, z hlediska kompatibility je zkrátka jasnou volbou zejména MS Office, respektive Microsoft 365. Přestože lze tento populární kancelářský balík získat i nelegálními cestami, tento postup důrazně nedoporučujeme – pojďme se raději podívat, kde získat MS Office legálně.

Servis Repas Cz Logo

Servis-repas.cz

WHC10

Details


Sleva 10% na software licence na e-shopu servis-repas.cz. Kód lze uplatnit např. na nákup licencií Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server, Microsoft Office, Project, Visio, Visual Studio, Práce s PDF, CAD software a mnoho dalších.
Premiumcdkeys Logo

PremiumCDkeys.com

websiteradar

Details


Sleva 10% na licence softwaru od známych značek jako Microsoft, Avast, Kaspersky a jiných.
Servis Repas Cz Logo Sleva 10%
Servis-repas.cz
Slevový kód
Sleva 10% na software licence na e-shopu servis-repas.cz. Kód lze uplatnit např. na nákup licencií Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server, Microsoft Office, Project, Visio, Visual Studio, Práce s PDF, CAD software a mnoho dalších.
Premiumcdkeys Logo Sleva 10%
PremiumCDkeys.com
Slevový kód
Sleva 10% na licence softwaru od známych značek jako Microsoft, Avast, Kaspersky a jiných.

Předplatné Microsoft 365 

Pokud si potrpíte na nejaktuálnější software a vítáte každou novinku, pravděpodobně zvažujete předplatné Microsoft 365, které funguje na principu pravidelného předplatného. Přestože je třeba počítat s nutností za licenci každoročně platit, můžete se těšit na pravidelné aktualizace a zkrátka to nejlepší, co momentálně Microsoft nabízí. V případě, že nechcete platit jednorázově vysokou částku za roční předplatné, lze zvolit také předplatné na měsíční bázi. Je však na místě dodat, že tato varianta vychází o pár set korun dráže.

Předplatné Microsoft 365 snadno a rychle vyřídíte na oficiální webové stránce. Vybírat zde můžete z hned několika verzí, a to jak pro jednotlivce a domácnosti, tak firmy a velké podniky či vzdělávací instituce. Software lze bez nutnosti složitého přihlašování stáhnout v podobě obrazu disku k offline instalaci zde (k aktivaci již bude samozřejmě potřeba platný účet a předplatné):

Office 365 Home Premium

Office 365 Business

Office 365 Professional Plus

Kde legálně stáhnout MS Office 2021

Předplatné kancelářského balíku není samozřejmě řešením pro každého. Pokud pro vás nejsou pravidelné aktualizace a novinky prioritou a záleží vám především na nižší ceně, z dlouhodobého hlediska se vyplatí především kancelářský balík MS Office 2021, který je ve formě trvalé (doživotní) licence. Přestože se na první pohled může zdát, že roční předplatné vychází levněji, je třeba nezapomínat, že se jedná o jednorázovou platbu. Přehled nabízených licencí pro domácnost, firmy i podniky opět naleznete na oficiálním webu, kde můžete jednotlivé nabídky porovnat a rovnou zakoupit licenci.

Samotné produkty lze stáhnout i v případě, že jste si licenci zatím nepořídili (ač samozřejmě nebudou do zadání platného produktového klíče aktivované). Offline instalaci můžete spustit po stažení obrazu disku (ISO):

Office 2021 Home and Student

Office 2021 Home and Business

Office 2021 Professional

Office 2021 Professional Plus

Word 2021

Excel 2021

PowerPoint 2021

Outlook 2021

Publisher 2021

Access 2021

Project 2021 Standard

Project 2021 Professional

Visio 2021 Standard

Visio 2021 Professional

Levnější alternativa – starší trvalá licence

Předplatné Microsoft 365 či pořízení trvalé licence MS Office 2021 samozřejmě nejsou jediné dvě možnosti, které při legálním pořizování kancelářského balíku od Microsoftu máte. Pořídit si můžete také starší trvalé licence, které sice nenabídnou nejnovější funkce, ale zato jsou k dostání za bezkonkurenčně nízkou cenu. 

Pokud pokukujete po nejlevnější alternativě, MS Office 2013, nejspíš vás zklameme – 11. dubna 2023 oficiálně skončila podpora produktu. Přestože již zakoupené produkty budou bez problémů fungovat, Microsoft z důvodu ukončení poskytování aktualizací zabezpečení důrazně doporučuje přejít na vyšší verzi či Microsoft 365. V případě, že hledáte skutečně nejlevnější variantu, tak nezbývá než sáhnout po levné licenci MS Office 2016. Pořídit však můžete také novější alternativu, MS Office 2019, která nabídne několik pokročilejších funkcí. 

Soubory k offline instalaci získáte prostřednictvím těchto odkazů:

Office 2016 Home and Student

Office 2016 Home and Business

Office 2016 Professional

Visio 2016 Standard

Visio 2016 Professional

Project 2016 Standard

Project 2016 Professional

Office 2019 Home and Student

Office 2019 Home and Business

Office 2019 Professional

Office 2019 Professional Plus

Visio 2019 Standard

Visio 2019 Professional

Project 2019 Standard

Project 2019 Professional

Word 2019

Excel 2019

PowerPoint 2019

Outlook 2019

Publisher 2019

Access 2019

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..