dedikované servery Blueservers.com

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

BlueServers.com: Dedikované servery v zahraničí přes spolehlivého partnera

Znáte BlueServers.com?

BlueServers.com patří mezi skupinu mladých poskytovatelů dedikovaných serverů v zahraničí. Předností společnosti jsou vysoce kvalitní služby podpořené nejmodernějšími technologiemi. U tohoto poskytovatele si můžete vybrat z hostingů v celkem 6 zemích světa. BlueServers.com poskytuje servery v Nizozemsku, Velké Británii, Estonsku, Polsku, Kypru a v Hong Kongu. 

Blueservers.com logo
Blueservers.com

Z jakého důvodu dát přednost dedikovanému serveru před virtuálním?

Virtuální servery jsou sice mnohem levnější řešení, než dedikované, ale přináší spíše nevýhody a řadu omezení. U virtuálních serverů musíte počítat s nízkým výkonem a omezenou servisní podporou. Pronajímáte si vždy jen část serveru. Dedikované servery jsou oproti tomu řešení zcela odlišné. Na konkrétním místě si pronajmete fyzickou část serveru s kompletní servisní a hardwarovou podporou. Benefitem je vysoký výkon, který se hodí na provoz těch nejvíce navštěvovaných webů.

Firmu mám v České republice, proč umístit data na zahraniční servery?

Máte své zákazníky především v zahraničí? Je dobré si před umístěním serveru udělat analýzu zákazníků a zjistit v jakých lokalitách se vyskytuje jejich největší počet. Server, na který umístíte data má obrovský vliv na fungování webu. Čím blíže jsou data cíli, tím lépe. Webové stránky se rychleji načtou, což znamená, že udržíte své zákazníky na vašem webu. Myslete na to, že pokud web načítá více než 3 sekundy, lidé obvykle odcházejí.

Pokud máte například své zákazníky v Nizozemsku, můžete sice data umístit na server v této zemi, ale to jen za předpokladu, že máte zákazníky výhradě tam. Pro webové stránky s cílovou skupinou v celém okolí Nizozemska, je mnohem lepší využít servery ve Velké Británii. Jsou dostupnější a stále velmi blízko.

Blueservers.com geo lokality
Blueservers.com ma v nabídce servery v 6ti geo lokalitách.

Hledáte dedikovaný server ve Velké Británii?

Dedikované servery ve Velké Británii patří k tomu nejlepšímu, co můžete v nabídce BlueServers.com najít. Vedle precizního fungování a poskytování spolehlivého servisu, můžete využít i vysokou míru zabezpečení.

Hlavní výhody dedikovaného serveru ve Velké Británii od BlueServers.com

Vysoká rychlost

Hlavní předností je fungování vysokou rychlostí. Na webu BlueServers.com je uvedeno, že vám nebude hrozit zamrzání webových stránek. Umožníte tím zvýšit počet objednávek a navýšit spokojenost zákazníků.

Spolehlivé zabezpečení

Server ve Velké Británii bude dokonale chráněn před útoky hackerů. Navíc se nemusíte bát ani poškozených nebo smazaných souborů.

Zaplatíte dobrou cenu za skvělý výkon serveru

U BlueServers.com si můžete vybrat paušál, který vám bude vyhovovat. Ve Velké Británii využívá tento poskytovatel servery s procesory Intel Xeon E3. U většiny balíčků převládají parametry, jako je RAM 32 GB, HDD 2×1 TB, Bandwidth 100 Mbit, Port 1 Gbps, IPv4 1 a IPv6 16. Paušál se pohybuje od 69 do 79 dolarů měsíčně.

Blueservers.com serverové tarify
Serverové tarify v nabídce Blueservers.com

Závěr

Z našeho pohledu vám můžete dedikované servery ve Velké Británii od BlueServers.com jen doporučit. Nabízí zajímavé parametry, špičkový servis, jednoduchost a spolehlivost. Pokud hledáte pokročilé technologie v praxi, vsaďte na tohoto mladého, ale zkušeného poskytovatele. Jako výhodu můžete brát i příznivou cenu, servisní podporu a provoz 24 hodin denně 365 dní v roce.

Přidat hodnocení

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..