Nordpass Akce

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Získejte správce hesel NordPass s 33% slevou

Už vás nebaví lovit v paměti všechna svá hesla? Pak možná přemýšlíte nad pořízením správce hesel, který si je bude pamatovat za vás. Přestože správce hesel je součástí některých typů předplatného NordVPN, momentálně se vyplatí zakoupit předplatné samotného správce hesel NordPass i v případě, že používáte VPN jiného poskytovatele. NordPass Business je firemní správce hesel.

Podmínky výhodné nabídky

Sedmnáctého srpna byla spuštěna slevová akce na dvouleté předplatné NordPass, které až do sedmnáctého října zakoupíte s 33% slevou. Vzhledem k tomu, že s touto slevou za měsíc předplatného zaplatíte pouze 1,89 Euro, v průběhu dvou let trvání předplatného ušetříte 24 Euro. Ve srovnání s předplatným na měsíční bázi dokonce 91 Euro. 

Nordpass Akce 1
Zdroj: Depositphotos.com

Výhodně lze zakoupit také roční předplatné, sleva je však pouze desetiprocentní, kdy za každý měsíc zaplatíte 2,59 Euro. Nejméně výhodnou nabídkou tak tradičně zůstává předplatné na měsíční bázi, které vychází na 4,79 Euro. Pokud nad pořízením správce hesel váháte, spíše než měsíční předplatné se vyplatí vsadit na třicetidenní zkušební lhůtu s garancí vrácení peněz.

Proč se vyplatí pořízení správce hesel?

Primární funkce správce hesel je asi zřejmá – díky tomu, že bezpečně ukládá všechna vaše hesla, si stačí pamatovat heslo k samotnému správci. NordPass však nabízí také celou řadu bonusových funkcí, mezi které patří například desktopová aplikace, rozšíření pro prohlížeče, mobilní aplikace, ukládání zabezpečených poznámek, dvou-faktorové ověřování, generátor hesel či bezpečné ukládání údajů o platebních kartách. V případě prémiové verze lze navíc správce hesel používat až na šesti zařízeních.

Pokud tak stále váháte, zda se vám investice do správce hesel vyplatí, díky této slevové nabídce je pořízení NordPass jasnou volbou. Za velice příznivou cenu získáte spolehlivou ochranu všech vašich účtů i platebních údajů.  

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..