Nordvpn Sleva

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Výhodná slevová akce NordVPN – ušetřete až 68 %

Zvažujete pořízení VPN, ale odrazuje vám mnohdy vysoká cena? Pak by vám mohla zajímat výhodný plán, který momentálně nabízí oblíbený severský poskytovatel NordVPN. 

Jaké jsou podmínky akce?

O vysoké kvalitě služeb NordVPN není pochyb, což se bohužel může promítnou to ceny předplatného. Pokud chcete ušetřit, ale zároveň hledáte skutečně spolehlivého poskytovatele VPN, nenechte si ujít právě probíhající slevovou akci. 

A jaké jsou podmínky? Při pořízení dvouletého předplatného na vás čeká nejen sleva celých 68 %, ale také tři bonusové měsíce zdarma. Měsíc předplatného tak vychází na pouhých 2,99 Eur měsíčně. Oproti předplatnému na měsíční bází, za které momentálně zaplatíte necelých dvanáct Euro, tak ušetříte devět Euro a získáte čtvrt roku předplatného zdarma.

V případě, že si nejste tak dlouhodobým závazkem jistí, potěšit vás můžeme informací, že NordVPN pro své produkty nabízí třicetidenní zkušební lhůtu se zárukou vrácení peněz. Druhou alternativou je zakoupení ročního předplatného, na které se v současné době vtahuje příjemná sleva ve výši 39 % – měsíčně tak zaplatíte 4,69 Euro. I na roční předplatné se vztahuje výhodný bonus v podobě tří měsíců zdarma. 

Nordvpn Akce
Zdroj: Unsplash.com / Petter Lagson

Proč právě NordVPN?

Důvodů, proč sáhnout právě po NordVPN, je mnoho. V prvé řadě nabízí vše, co od kvalitní VPN očekáváte – dokáže skrýt IP adresu, ochránit před zraky hackerů (ale například také vašeho poskytovatele internetu) i nástrahami online světa a umožní vám díky obcházení geoblockingu sledovat vaše oblíbené pořady na zahraničních streamovacích platformách. Součástí předplatného je navíc blokátor reklam, ochrana před malware či správce hesel, který udrží v bezpečí všechny vaše účty. A pokud sáhnete po výhodné dvouleté nabídce, těšit se můžete také na 1TB šifrovaného úložiště na Cloudu. 

Pokud zvažujete pořízení VPN, tato slevová akce je momentálně jednou z nejvýhodnějších, na kterou můžete narazit, a rozhodně se tak vyplatí její pořízení. 

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..