Hostingové novinky #2

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Hostingové novinky #2

Přinášíme Vám nejzajímavější srpnové novinky a články od českých a slovenských hostingových společností. Nezapomněli jsme ani na aktuální slevy a akce 🙂 .

Váš-hosting.cz

Chcete mít Vaše data pod maximální kontrolou a vyhnout se používání komerčních cloudových řešení? Zkuste návod od Vas-hosting.cz jak rozjet vlastní cloud pomocí open source řešení NextCloud na vlastním VPS serveru.

Aktuální slevové kupóny a akce na služby Vas-hosting.cz:

Vas-hosting.cz slevy

 

Savana.cz

Hostujete u Savana.cz a máte u nich několik zákaznických účtů? V tom případě Vás jistě potěší nová možnost sloučení všech zákaznických účtů pod jeden administrační účet. Po propojení účtů se stačí přihlásit pouze pod jedním účtem, kde můžete spravovat všechny Vaše zákaznické účty. Tuto možnost najdete v administraci „ÚČET/PROPOJENÉ ÚČTY“.

Savana.cz v srpnu změnila pracovní dobu o víkendech a svátcích. Momentálně bude podpora v těchto dnech dostupná pouze od 9 – 12h.

Aktuální slevové kupóny a akce na služby Savana.cz:

Savana.cz slevy

 

WEDOS.cz

Není žádným tajemstvím, že hodně zákazníků webhostingu WEDOS.cz dlouhodobě a neúspěšně bojuje s velkým počtem SPAMu ve svých emailových schránkách. Proto jistě každého z nich potěšila zpráva, že WEDOS.cz v srpnu ukončil alfa testy nového antispamového řešení pro webhosting NoLimit a to s vynikajícími výsledky. Pro alfa testy byly použity emaily jednoho z největších tuzemských e-shopů Nejlevnejsipneu.cz. Výsledky testů byly následující:

  • Prověřených e-mailů: 55.843
  • Regulérní pošta: 31.216 (55,9 %)
  • Spamů: 24.627 (44,1 %)
  • Falešně pozitivních: 3 (0,0054 %)

Momentálně WEDOS.cz hledá dobrovolníky pro veřejný beta testing. Více informací jak se zapojit do beta testu a také podrobné výsledky alfa testů najdete na stránkách datacentra WEDOS.

Aktuální slevové kupóny a akce na služby WEDOS.cz:

WEDOS.cz slevy

 

WebSupport.sk

Oproti jiným hostingovým společnostem je Websupport.sk na sociálních sítích velmi aktivní. Je proto obtížné vybrat pouze ty nejzajímavější příspěvky, ale v souvislosti s hostingem nás nejvíce zaujal článek Nová síť: kolik skvělých věcí přináší našim zákazníkům? V článku podrobně popisují modernizaci sítě, která jim ve výsledku přinesla zvýšení stability, odolnosti vůči útokům a zvýšila kapacitu propojů mezi jednotlivými racky až 8 násobně.

Oficiální blog Websupport.sk v srpnu oslavil 10 let od zveřejnění prvního článku. K tomuto výročí vznikl speciální WebSupport.sk e-book s 10 nejčtenějšími články.

Aktuální slevové kupóny a akce na služby WebSupport.sk:

WebSupport.sk slevy

 

ONEbit.cz

ONEbit.cz oznámil, že postupně migruje služby svých zákazníků na rychlejší SSD disky. Momentálně je premigrovaných 20% účtů a migrace dále pokračuje. Všechny nové tarify hostingu již běží na SSD discích.

Aktuální slevové kupóny a akce na služby ONEbit.cz:

ONEbit.cz slevy

 

Česky-hosting.cz

Aktuální slevové kupóny a akce na služby Cesky-hosting.cz:

Cesky-hosting.cz slevy

 

eBola.cz

Aktuální slevové kupóny a akce na služby eBola.cz:

eBola.cz slevy

 

To je od nás pro tento měsíc vše, ale už jsme plní očekávání co za novinky nám hostingové společnosti připraví v září.

Přidat hodnocení

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..