Surfshark Cleanweb Recenze

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Recenze: Surfshark CleanWeb 2.0 bezpečný ad-blocker

V dnešním digitálním světě se neustále potýkáme s různými online hrozbami a otravnými reklamami. Z toho důvodu je dobré mít k dispozici spolehlivý nástroj k ochraně soukromí a bezpečnosti online. Jedním z těchto nástrojů je Surfshark CleanWeb 2.0, který je součástí Surfshark VPN. Jde vlastně o důvěryhodný ad-blocker, který vás ochrání před reklamami a sledovacími kódy, ale také vám zrychlí načítání webových stránek nebo ušetří mobilní data. V této recenzi se podíváme na to, co CleanWeb umí a jak vám může pomoci.

Hlavní funkce Surfshark CleanWeb

  • Blokování reklam: Odstraňuje všechny typy reklam, včetně bannerů, videoreklam a pop-up oken, čímž zrychluje načítání stránek a šetří vaše data.
  • Ochrana před sledováním: Zabrání sledovacím scriptům v monitorování vašeho online chování a chrání tak vaše soukromí.
  • Blokování škodlivých webových stránek: Chrání vás před malwarem, phishingem a jinými online hrozbami.

CleanWeb je integrovaná funkce Surfshark VPN, která zajišťuje ochranu před nežádoucími reklamami, sledovacími kódy a škodlivými webovými stránkami. Jeho hlavním cílem je chránit vaše soukromí, ale tím, že blokuje reklamy a sledovací kódy, tak tím pomáhá s rychlejším načítáním webových stránek, blokování vyskakovacích oken nebo například ke snížení množství přenesených mobilních dat. 

Surfshark CleanWeb je bezpečný ad-blocker. Tohle je velice důležité, protože v dnešní době si můžete stáhnout různé ad-blockery zdarma, ale nikdy u nich nemáte jistotu, co dělají s vašimi daty. CleanWeb je součástí Surfshark VPN, která vám mimochodem pomůže se skrytím vaší online identity nebo získáním jednorázového e-mailu díky funkci SurfShark Alternative ID. To hlavní, co chci říct, že Surfshark je prověřená firma, která nikdy neshromažďuje ani nesleduje, co děláte online. 

Hlavní rozdíl je tedy v tom, že za Surfshark VPN se platí. Tím služba vydělává peníze a nemusí prodávat vaše data třetím stranám. Jak je to ale s bezplatnými ad-blockery? Bezplatné blokovače reklam mohou shromažďovat vaše data a prodávat je třetím stranám. A je dost pravděpodobné, že to dělají, protože i bezplatná služba potřebuje financovat svůj provoz.

Funkce Surfshark CleanWeb

1 Surfshark Cleanweb

Blokování reklam

Surfshark CleanWeb 2.0 je vybaven pokročilým filtrem, který účinně eliminuje nežádoucí reklamy během prohlížení internetu. Tato funkce nejenže zlepšuje uživatelský zážitek tím, že eliminuje rušivé reklamy a bannerové reklamy, ale také přispívá k rychlejšímu načítání webových stránek a šetří mobilní data. Reklamy, vyskakovací okna a bannery mohou spotřebovat značné množství dat, ale když je ad-blocker zablokuje, tak se nebudou zbytečně stahovat a vysávat vaše mobilní data. Díky blokování reklam můžete surfovat po internetu rychleji, bezpečně a bez rušení.

Kromě toho, takový ad-blocker vám dokáže odstranit reklamy z různých streamovacích služeb, jako je například YouTube, takže ho budete mít bez reklam.

2 Surfshark Cleanweb

Blokování sledování

Další klíčovou funkcí Surfshark CleanWeb je ochrana před sledováním, která chrání vaše soukromí tím, že blokuje online sledování ze strany webových stránek a reklamních sítí. Jednoduše blokuje sledovací kódy, které využívají služby jako Google, Facebook nebo reklamní společnosti k tomu, aby na vás mohly lépe cílit svou reklamu. Když máte Surfshark VPN, tak jsou vaše online aktivity chráněny před sledováním a nebudou sdíleny s třetími stranami. To vám umožňuje získat kontrolu nad svými daty a chránit své soukromí před zneužitím.

3 Surfshark Cleanweb

Ochrana proti malware a phishingu

Surfshark CleanWeb využívá sofistikované algoritmy k identifikaci a blokování nebezpečných stránek.  Funkce ochrany proti malware a phishingu v Surfshark CleanWeb je prvkem pro zlepšení bezpečnosti prohlížení a používání webových stránek. Tato funkce poskytuje další vrstvu ochrany proti phishingovým útokům, malwarem a dalším online hrozbám, kterým čelí vaše zařízení a osobní údaje.

4 Surfshark Cleanweb

Jak získat ad-blocker Surfshark CleanWeb

Surfshark CleanWeb je jedním z nejlepších ad-blockerů na trhu, ale je součástí balíčku služeb Surfshark VPN. Nejprve si musíte objednat tuto VPN (recenze Surfshark) a pak stáhněte aplikaci Surfshark VPN.

Po úspěšné instalaci Surfshark VPN se přihlaste a najděte aktivaci funkce CleanWeb v nastavení aplikace. Po aktivaci bude CleanWeb automaticky blokovat nebezpečné reklamy, malware a sledování online aktivit během vašeho surfování na internetu.

5 Surfshark Cleanweb

Nicméně je pro pokročilejší blokování reklam a sledovacích kódů je důležité nainstalovat si do prohlížeče rozšíření Surfshark. Funguje se všemi známými prohlížeči – Chrome, Firefox, Edge. Rozšíření najdete buď ve svém účtu u Surfshark nebo přímo v Chrome Web Store.

6 Surfshark Cleanweb

Nastavení a přizpůsobení ad-blockeru

Pro přizpůsobení ad-blockeru si můžete jednoduše vybrat, které typy obsahu chcete blokovat a jak chcete nastavit své preferované webové stránky. Stačí jít do nastavení Surfshark aplikace a upravit své preference podle vašich potřeb. 

7 Surfshark Cleanweb

To je dobré řešit především, kdy by vám webová služba nebo její součásti nefungovaly správně. Jedním kliknutím na tlačítko – Turn off for this website – vypnete blokování reklam a cookie na konkrétní webové stránce.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..