Host-world.com servery

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Představení společnosti Host World

Hledáte ideální technické zázemí pro svůj web a webhosting vám už nestačí? V tomhle případě je nutné se poohlížet po vlastním dedikovaném nebo virtuálním serveru. Abychom vám výběr trochu zjednodušili, připravili jsme si pro vás recenzi na služby společnosti Host-World.com, která nabízí virtuální a dedikované servery.

  • Dedikovaný server si lze představit jako vyhrazený počítač v serverovně. Unese vyšší počet uživatelů jak VPS, protože se o výkon s nikým nedělíte. Problémem může být nízká škálovatelnost. Jak bylo napovězeno, jedná se o vyhrazený server v serverovně, takže vylepšení serveru se neobejde bez lidského zásahu do serveru.
  • Virtuální server si lze představit jako část počítače, která slouží pouze vám. Výhodou je nízká cena a vyhrazený výkon. Virtuální server unese zpravidla méně návštěvníků jak dedikovaný server, avšak výhodou je, že jeho výkon lze vylepšit pár kliky v administraci.

Na jaké parametry je třeba se dívat?

Při výběru správného hostingu je třeba se dívat na následující parametry:

Dostupnost

Výpadek vašeho webu může způsobit škody na vaši reputaci, ale i finanční, proto je dobré se dívat na to, jakou dostupnost hosting garantuje. Garance 99% dostupnosti je dnes standard, avšak Host-World.com garantuje dostupnost 99,9%.

Podpora

Kvalitní hosting musí nabízet rychlou a excelentní technickou podporu. V případě problému, kdy je třeba kontaktovat technickou podporu se počítá každá minuta. Host-World.com odpovídá na zprávy v živém chatu do 10 sekund a je připraven řešit vaše komplikace.

Lokalita

Výběr hostingů ve správné lokalitě může být občas problém. Lokalita může mít pozitivní vliv na rychlost vašeho webu. Můžete zálohovat do různých geo lokalit. A nebo vám uleví od legislativních problémů.

Výkon za co nejlepší cenu

Výkon stroje je důležitý, proto je třeba se dívat na hostingy, které nabídnou co nejvyšší procesorový výkon, RAM, disk a co nejrychlejší síť za co nejnižší cenu. Neradi byste řešili časté výpadky z důvodu nedostatku výkonu.

Proč se zamyslet nad volbou Host-World.com?

Host-World.com je zkušená společnost, která poskytuje své služby ve více jak 17 zemích světa, což vám pomůže v prezentování vašeho webu ve více zemích světa, bez toho, abyste omezili uživatele. Líbit se vám může i hosting v Rusku, které je známé různými restrikcemi, jakými cílí na weby západních zemí. Navíc se přiblížíte k severo-východním uživatelům.

Host-world.com lokality
Lokality nabízené hostingem Host-World.com

Nabídka Host-World.com

Host-World nabízí virtuální servery, které běží na virtualizaci KVM. KVM je jedna z nejrozšířenějších virtualizací a měla by s ní počítat každá aplikace. Jiné hostingy mohou využívat například LXC kontejnerů, které mohou mít různé restrikce, formou nekompatibility s některými aplikacemi, například Docker.

Základní VPS s 2 CPU jádry, 2GB RAM a 30GB HDD začíná na 6€ měsíčně. Samozřejmostí pro všechny VPS je 1Gbps síť. Parametry VPS lze snadno zdvojnásobit, to znamená, že server můžete rozšířit například na 4 CPU jádra, 4GB RAM a 60GB HDD za 12€.

Host-world.com Rusko ceník VPS
Ukázka balíčků, které nabízí hosting Host-World.com

Je dobré využít služeb Host-World.com?

Ano, myslím si, že je to skvělá volba v poměru cena/výkon. Host-World.com nabízí perfektní podporu a dobrý výkon za přijatelnou cenu. Díky možnosti mít server ve více lokalitách si můžete rozběhnout decentralizované zálohování, nebo CDN. Návštěvníci za zrychlení webu budou jistě rádi.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..