Ai Novinky 2

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Pozvánka na AI Midjourney Creation Party s matkou dvou dětí Elona Muska

Znáte zpěvačku Grimes? Je kosmická, sebevědomá, kreativně nespoutaná… Pokud chcete pochopit proč, podívejte se na její YouTube kanál. Kdysi dávno, v počátcích jejich vztahu, Elon Musk tweetnul její píseň Venus Fly:

Grimes a Elona Muska svedl dohromady Roko’s Basilisk, myšlenkový experiment o superinteligentní umělé inteligenci, která by se mohla obrátit proti lidem. Elona Muska napadla slovní hříčka Roko Basilisk, kterou chtěl tweetnout, a zjistil, že Grimes má píseň s tímto názvem už tři roky. Spojil se vír dvou lidských nadprůměrných inteligencí a zamilovali se do sebe.

Grimes je matkou dvou Elonových dětí. Chlapečka, který se narodil v květnu 2020 a dostal jméno X Æ A-X12 (později zřejmě kvůli legislativě změněné na X Æ A-Xii) a holčičky, která se narodila v decembri 2021 a dostala jméno Exa Dark Sideræl. Holčičku páru vynosila náhradní matka. (Kliknete-li na linky se jmény dětí, můžete se dozvědět, proč dostali tak zvláštní jména.)

Právě tato bytost, Grimes, vás zve na Midjourney Creation Party!

Creative Party Grimes Midjourney

Pokud používáte Discord, pozvánku najdete na tomto odkazu: Creation Party with Grimes

Zajímáte se o generování obrázků? Hádám, že to bude úžasný let multivesmírem. A na jeho konci určitě také bezpečné přistání rakety na Zemi.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..