top wordpress portfolio šablony

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Top 15 WordPress šablon pro portfolio

Sháníte nové zakázky, nebo kvalitní práci? Pak jistě správně tušíte, že bez internetu se neobejdete. Pokud chcete oslnit odborníky z pracovních agentur a „lovce mozků“, pak jen s prostým životopisem nezabodujete. Daleko profesionálněji působí, pokud se prezentujete výčtem svých pracovních zkušeností a portfóliem na webové stránce. Dnes již naštěstí nemusíte být odborník na jazyk HTML. Internetové stránky si dnes může založit kdokoliv bez odborných znalostí. Pro prezentaci svého portfolia můžete využít již předpřipravené šablony pro internetové stránky, které vytváříte na platformě WordPressu, která je přístupná pro všechny a intuitivní. Zde najdete výčet deseti nejhezčích šablon, díky kterým představíte svou práci na profesionální úrovni.

Šablony si můžete pochopitelně do značné míry upravit podle sebe. Samozřejmostí je nahrání vlastních fotografií, či třeba úprava zobrazení různých boxů. Pokud nedisponujete vlastními ilustračními fotografiemi, můžete využít ty, které šablona obsahuje.

Andra – pro profesionály každým coulem

WordPress šablona Andra

Andra je profesionální šablona, která je vhodná pro fotografy. Efekty, které nabízí, berou dech a působí velmi vyspěle. Kurzor je doprovázen kolečkem s křížkem, díky kterému bude prohlížení stránky samo o sobě efektním zážitkem a který má sám o sobě několik různých funkcí. Do šablony můžete vložit mnoho různých fotogalerií, přechod mezi nimi je pomocí krásně vyvedených šipek.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Sepia – profesionálové mají na výběr

WordPress šablona Sepia

Šablona Sepia nabízí možnost výběru ze několika různých vzorů, jde dohromady o 18 různých druhů fotoalb, dále jsou na výběr šablony pro blogery. Šablony jsou vhodné pro fotostudia, fotografy a desinéry. Šablonu lze do značné míry personalisovat. Můžete si například vybrat z mnoha různých druhů záhlaví a zápatí, nebo dva různé druhy menu. Stránku vytváříte pomocí snadné metody táhni a pusť (Drag & Drop).

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Art Portfolio – plně se přizpůsobí

WordPress šablona Art Portfolio

Šablona Art Portfolio uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nabízí velmi přívětivé rozhraní, stránka se tvoří metodou táhni a pusť (Drag & Drop).  Stránka plně podporuje umístění multimédií, nahrát sem můžete vlastní video, audio, nebo třeba video z Youtube. Obrázky můžete umístit do čtyř druhů obrázkových galerií. Šablona umožňuje také nasazení vlastního e-shopu díky podpoře Woocommerce. Stránka je plně responzivní.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Vino – krása minimalismu

WordPress šablona Vino

Pokud máte rádi stránky spíše strohé, pak se vám jistě zalíbí šablona Vino. Vaše portfolio na ní můžete vystavit v padesáti různých způsobech, každý z nich nabízí velmi působivé efekty. Své stránky můžete napsat v jednom z 800 možných fontů, je podporována i Woocommerce.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Axen – přesvědčí profesionály

WordPress šablona Axen

Skutečně profesionální způsob, jak vystavit svoje portfolio, nebo životopis poskytuje šablona Axen. Plně responzivní stránka myslí i na reference, propojení se sociálními sítěmi, zápisy v blogu a fotografie. Do záhlaví stránky lze umístit kromě fotogalerie i video.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Photo Magic

WordPress šablona Photo Magic

Jste fotograf, či malíř, nebo ilustrátor? Potřebujete se prezentovat hlavně ukázkou fotografií a obrázků? Pak se právě vám bude hodit šablona Photo Magic. Ta je totiž zaměřená hlavně na kvalitní zobrazení fotografií. Šablona umožňuje přidat mnoho fotogalerií, mezi fotografiemi se lze pohybovat snadno pomocí šipky, fotografie se zobrazí po kliknutí ve velkém náhledu. Díky šabloně vytvoříte velmi atraktivní a responzivní webovou stránku, která láká ke kliknutí.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Biography

WordPress šablona Biography

Chcete na internetu vystavit hlavně soupis svých pracovních zkušeností a oslnit slovem? Šablona Biography je tou pravou, která skvěle odprezentuje vaši životní pracovní cestu a přesvědčí personalisty, že jste profesionál každým coulem. Responzivní stránka upoutá v první řadě efektním záhlavím přes celou šířku stránky s podkladovou ilustrační fotografií a vaší fotografií v rámečku. Umožňuje také vystavit přehled pracovních zkušeností přehledně na časovou osu. Nechybí také box, kam je možné vložit reference s fotografií referující. Za použití šablony neplatíte.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Photo Perfect

WordPress šablona Photo Perfect

Jste fotograf a chcete se prezentovat hlavně svou prací, méně již slovy? U šablony Photo Perfect hrají hlavní roli právě fotografie. Záhlaví přes celou šířku nabídne fotografii, které si ceníte nejvíce, pod ní se zobrazí výčet dalších povedených děl, která jsou doprovázená působivými efekty. Po kliknutí se zobrazí fotografie ve velkém náhledu, ke kterému můžete dopsat doplňující informace. Stránka působí minimalisticky a velmi čistě. Šablona je k dispozici zdarma.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Resume

WordPress šablona Resumee

Pokud nechcete oslňovat fotografiemi a obrázky, ale chcete jít rovnou k věci a vystavit přehledně svůj životopis, pak je právě šablona Resume to pravé. Šablona neodvádí pozornost barvami a efekty, ale poutá hlavně informacemi. Vévodí jí vaše fotografie v rámečku, pod ní jsou uvedeny kontakty a krátký popisek. Pak už následuje to hlavní, tedy přehled pracovních pozic na časové ose, dále pak přehled vzdělání a nakonec soupis vašich schopností. Stránka je přehledná, lze se na ní skvěle orientovat a personalista si ji prohlédne jistě s radostí.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Best Blog

WordPress šablona Best Blog

Zabýváte se publikováním obsahu? Blogujete, získáváte si fanoušky a čtenáře a chcete se pochlubit svou úspěšnou prací? Pak právě vy můžete za tímto účelem využít šablonu Best Blog. Šablona nabízí efektní a moderní vzhled, který je uzpůsoben právě publikování obsahu. Na šabloně zdarma si najdou místo vaše příspěvky doplněné efektními fotografiemi. Šablona je kompatabilní s pluginem WooCommerce, takže umožňuje i provoz e-shopu.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Astrid

WordPress šablona Astrid

Chcete si stránku s portfoliem zbudovat opravdu rychle a bez nějakého zbytečného uvažování a rozmýšlení? Využijte šablonu Astrid, která slibuje, že portfolio vystavíte během pěti minut. Responzivní stránka nabízí záhlaví přes celou šířku stránky, nastavení barev, soupis projektů, informace o týmu, reference a box na loga klientů, kterými se chcete pochlubit. Díky podpoře WooCommerce umožňuje provoz e-shopu, dále podporuje blogování.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Gridster Lite

WordPress šablona Gridster

Bezplatná šablona Gridster Lite podléhá licenci GPL, je tedy zcela zdarma pro jakékoliv použití. Šablona je vhodná pro kreativce a fotografy, na úvodní stránce nabízí mřížku fotografií, po kliknutí se zobrazí fotografie s dalším popisem. Vlevo se nachází hlavní nabídka, kterou si lze do značné míry uzpůsobit.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Event Star

WordPress šablona Event Star

Jste machři na pořádání nejrůznějších eventů? Chcete se pochlubit tím, co jste všechno zvládli uspořádat? Tak právě pro vás je připravena šablona Event Star. Na stránce upoutá v první řadě záhlaví, kde se kromě fotografie nachází odpočítávání před další akcí. Stránky nabízejí také galerii z uplynulých akcí, možnost nákupu vstupenek, nebo možnost blogování. Nechybí také oddíl, ve kterém jsou podrobně představeni účinkující.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Great Wall

WordPress šablona Great Wall

Nezajímají vás nějaké efekty, ale chcete prezentovat hlavně tvrdá fakta, která mluví jasnou řečí? Zvolte šablonu Great Wall, která přitahuje pozornost právě k jasným faktům. Stránka obsahuje záložky s přehledem portfolia, služeb, týmu. Můžete si také psát blog, ke kterému je možné vkládat komenty. Stránka je responzivní a velmi přehledná.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Nexas

WordPress šablona Nexas

Jasně, stručně a přehledně. Tak působí stránky, které jsou vytvořené na šabloně Nexas. V záhlaví se nacházejí odkazy na hlavní položky, dále pak na sociální sítě. Stránky mají velmi čistý a elegantní design. Mnoho informací lze umístit také do zápatí. Bezplatná šablona nabízí vytvoření responzivních stránek, které podporují SEO a které umožňují značné přizpůsobení svým vlastním potřebám.

Stáhnout šablonu Náhled šablony Slevy na hosting a domény

Jakou WordPress šablonu pro své portfolio používáte Vy? Pochlubte se dole v komentářích :).

Zdroje:
Použité obrázky – Justfreethemes.com a Themeforest.net

Přidat hodnocení

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..