Vpn Sport Stream Tv Cz

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Nejlepší sport stream TV

Kde sledovat sportovní přenosy online? Máme pro vás seznam těch nejlepších sport stream TV, na kterých se na oblíbená sportovní utkání můžete dívat odkudkoliv a zcela bezpečně. Díky němu vám už nikdy neunikne žádný zápas!

Sledujte sport stream TV pomocí VPN

VPN (Virtual Private Network neboli virtuální privátní síť) vám umožňuje bezpečný a anonymní pohyb na internetu, což využijete také při sledování sportovních přenosů online.

Při používání VPN zůstane skryta IP zařízení, z kterého sportovní stream sledujete. Díky VPN jste také chráněni před útoky, které hrozí zejména při prohlížení různých pirátských serverů. VPN vás sice chrání, přesto je sledování obsahu těchto webů nelegální, a proto jako nejlepší ochranu doporučujeme sledovat sportovní streamy na námi nabízených webech, které jsou bezpečné a kde můžete své oblíbené sporty sledovat zcela legálně.

VPN vám v neposlední řadě může pomoci obejít tzv. geo-blocking, kdy je obsah některého serveru určený pouze pro lidi pobývající v konkrétní oblasti a pro všechny ostatní je uzamčen. Díky VPN ale můžete sledovat i české televize či servery téměř odkudkoliv ze zahraničí.

Více o VPN a jak vybrat tu nejlepší najdete v našem článku.

Nejlepší sportovní streamy

NázevCenaVPN
1. ČT sport PluszdarmaANO
2. Nova Sport159 Kč/měsícANO
3. O2TV sportod 299 Kč/měsícANO
4. Tipsport TV
od 30 Kč/měsícANO
5. Fortuna TV
od 1 KčANO
6. RTVS ŠportzdarmaANO
7. Niké TVod 125 Kč (5 eur)ANO
8. JOJ Šport live150 Kč (5,99 eur)/měsícANO
9. Huste TVzdarmaANO
10. BBC iPlayerzdarmaANO
11. FOX Sports LivezdarmaANO
12. ESPN300 Kč (11,99 eur)/měsícANO
13. Peacock TVzdarmaANO
14. 7pluszdarmaANO
15. Pluto TVzdarmaANO
16. RedBull TVzdarmaANO
17. YouTubezdarmaANO
18. Facebook WatchzdarmaANO
19. RedditzdarmaANO

Recenze nejlepších sportovních streamů

Ct Sport Plus

ČT sport Plus

Online vysílání kanálu ČT4 sport je určené pro všechny české milovníky sportu. Programová nabídka je velmi pestrá a pokrývá v podstatě všechny druhy sportu od hokeje, fotbalu a atletiky přes basketball, tenis, volejbal či baseball až po různé bojové sporty, zimní sporty či badminton a spoustu dalších. Můžete zde sledovat světové turnaje i menší lokální utkání.

Česká televize má vysílací práva na letní i zimní olympijské hry, Mistrovství Evropy ve fotbale včetně kvalifikace, Evropskou ligu, Ligu národů, Evropskou konferenční ligu, 2. českou fotbalovou ligu, MOL cup, Mistrovství světa v ledním hokeji, Tipsport Extraligu, Spenglerův pohár, Davis Cup, ATP Cup, Billie Jean King Cup, na různé zimní sporty včetně mistrovství světa a světové poháry a také na cyklistiku včetně mistrovství světa v silniční cyklistice či Tour de France.

Sledování ČT sport Plus je zcela zdarma bez nutného přihlášení a sledovat je můžete ve svém mobilním zařízení, na počítači i v chytré televizi. Kvůli omezeným vysílacím právům je však ČT sport Plus určeno pouze pro ty, kteří se nachází na území České republiky. Pokud chcete sledovat vysílání ze zahraničí, je nutné geo-blocking obejít s pomocí VPN.

Nova Sport

NOVA Sport

Kompletní nabídku programů TV NOVA včetně čtyř sportovních kanálů a široký výběr filmů či seriálů, českých i zahraničních, můžete online sledovat na kanálu VOYO. Na vybrané sportovní přenosy se zde můžete dívat živě, nebo si je prohlédnout z archivu. Doba, po jak dlouho jsou zde pořady uchovávány, se ovšem může lišit.

Televize NOVA má vysílací práva na některé fotbalové ligy a soutěže (Liga mistrů, FA Cup, Bundesliga, DFB Pokal, La Liga, Serie A, Coupe de France, Fortuna Liga Slovensko, Major League Soccer), sledovat zde můžete také NHL, Nascar Cup Series, Nascar Truck Series, MotoGP, MS superbiků, ATP Tour 250, basketballovou Ligu mistrů či Premiership Rugby a Rugby six Nations.

Pro sledování kompletní nabídky VOYO je nutné si pořídit předplatné. VOYO si sice můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma, to ovšem nezahrnuje možnost sledovat sportovní přenosy, živé vysílání či exkluzivní obsah. VOYO lze sledovat na mobilních zařízeních, v televizi i v internetovém prohlížeči, a to v České republice i ve všech zemích EHP (země Evropské unie + Norsko, Island a Lichtenštejnsko). Sledování mimo EHP je umožněno pouze lidem s trvalým pobytem v ČR a s uhrazeným plným předplatným.

O2 Tv Sport

O2TV Sport

O2 TV nabízí speciální balíčky sportovních kanálů pro sportovní nadšence. Vybrat si můžete ze 2 placených tarifů a sledovat tak buď 8 nejlepších sportovních kanálů nebo rozšířenou nabídku více než 100 kanálů, z nichž je 14 ryze sportovních. Sportovní přenosy pak můžete sledovat v televizi, v mobilní telefonu či tabletu a také v internetovém prohlížeči.

Vzhledem k tomu, že na O2 TV si můžete zakoupit balíček, který vám umožní sledovat také jiné kanály včetně České televize a televize Nova, můžete zde sledovat všechny oblíbené sporty v mezinárodních i národních zápasech a ligách. O2 TV má navíc výhradní vysílací práva u nás na českou fotbalovou Fortuna ligu, Mistrovství světa v rallye, tenisový Turnaj mistryň, basketbalovou Euroligu, UFC či na MLB. O2 TV nabízí také program sportovního kanálu Premier Sport, který jako jediný vysílá živé přenosy zápasů UFC.

O2 TV sport můžete sledovat nejen v České republice, ale také v jakékoliv jiné zemi Evropské unie či mimo ni.

Tipsport Tv

Tipsport TV

Česká sázková kancelář Tipsport nabízí svým uživatelům sledovat mnoho sportovních utkání online na jejich webu. K sledování přenosů je ovšem nutná registrace a jelikož se jedná o web sázkové kanceláře, je při registraci nutné uvést pravdivé údaje jako je vaše jméno, příjmení a datum narození – server si pak tyto informace ověří v registru obyvatel. Při registraci musíte také uvést svůj e-mail a telefonní číslo, registrace je zcela zdarma. Můžete vyzkoušet tzv. dočasnou registraci, která je platná pouze týden, poté se musíte registrovat úplně, abyste mohli sportovní streamy sledovat.

Podmínkou pro sledování sportovních přenosů je provést alespoň jednou za 30 dní sázku v minimální výši 30 Kč. Výjimkou jsou zápasy 1. české fotbalové ligy, které je umožněno sledovat pouze těm, kdo si na vybraný zápas vsadí a nebo kdo má na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč. Stejné podmínky pak platí pro zápasy hokejové Tipsport extraligy, pokud jsou tyto zápasy vysílané televizí O2 (pro zápasy vysílané Českou televizí tato podmínka neplatí).

Tipsport TV má vysílací práva, která vám umožňují zde sledovat hokej (Tipsport extraligu, NHL, KHL, Elitserien), fotbal (1. českou, německou, španělskou, italskou, francouzskou či nizozemskou ligu), tenis (ATP a WTA), florbal (Tipsport Superligu), basketbal (německou ligu, Euroligu a další) a také další zajímavé sporty jako je volejbal, házená, baseball či futsal.

Sportovní streamy můžete sledovat nejen na webu Tipsport TV, ale také přes jejich aplikaci ve svém mobilním telefonu či tabletu.

Některé z živých přenosů mohou mít geologická omezení a pro jejich sledování ze zahraničí je nutné použít VPN.

Fortuna Tv

Fortuna TV

Také sázková kancelář Fortuna vysílá některé sportovní přenosy na svém webu. Pro jejich sledování je nutná registrace, která je sice zdarma, ovšem i zde platí, že se jedná o registraci na stránku se sázkami, a proto musíte při registraci zadat kromě jména, příjmení a telefonního čísla také své rodné číslo. Aby byla vaše registrace kompletní, je nutné do 30 dnů od založení účtu registraci ověřit, a to buď online přes svou banku, nebo na jakékoliv pobočce Fortuna.

Po kompletní registraci můžete většinu zápasů sledovat živě a zdarma, pokud máte na svém kontě alespoň nějaký zůstatek. Jeho výše je libovolná, jsou ovšem přenosy, pro které mohou platit specifické podmínky.

Na Fortuna TV můžete sledovat světové i národní soutěže jako například českou Fortuna ligu a Fortuna národní ligu, Bundesligu, La Ligu, Serii A či Ligue 1, dále NHL, KHL, mistrovství světa v hokeji, grandslamové turnaje, mužské ATP turnaje, ženskou WTA Tour, basketbalovou Ligu mistrů i evropské poháry, volejbalovou Ligu mistrů i další světové a evropské poháry a nechybí zde ani jiné sporty jako je házená, šipky, stolní tenis, snooker, badminton a mnoho dalšího.

Pro sledování online sportovních streamů na Fortuna TV ze zahraničí doporučujeme používat VPN, neboť některé soutěže mohou být geograficky omezené pouze na Českou republiku.

Rtvs Sport

RTVS Šport

RTVS je zkratka pro Rozhlas a televize Slovenska (dříve známé jako RTS) a jedná se o veřejnoprávní slovenskou instituci pro televizní a rozhlasové vysílání. RTVS vysílá na několika kanálech, včetně jednoho sportovního, který svým divákům umožňuje sledovat významné sportovní přenosy, a to i prostřednictvím online sportovních streamů.

Na RTVS Šport lze sledovat zimní olympijské hry, Mistrovství světa v hokeji i ve fotbale, Tour de France, Světový pohár v alpském lyžování, Světový pohár v biatlonu, WTA Tour, NHL, UFC, fotbalovou Evropskou ligu, Evropskou konferenční ligu či Ligu národů a nebo slovenskou hokejovou Tipos extraligu.

Na některé přenosy má slovenská veřejnoprávní televize stejná vysílací práva jako Česká televize, a tak je můžete sledovat i z České republiky. Většinu přenosů je ale možné sledovat pouze při pobytu na území Slovenska, případně využít VPN pro odemčení lokalizovaného obsahu.

Nike Tv

Niké TV

První sázková kancelář na Slovensku Niké umožňuje svým zákazníkům také sledování více než 40 000 online sportovních streamů, a to včetně takových, které jiné sportovní kanály nenabízejí.

Ke sledování sportovních přenosů je nutné mít aktivní hráčský účet. Registrace je snadná a rychlá a sázková kancelář nabízí svým uživatelům hned několik výhod. Pro sledování sport streamů je nutné mít na svém kontě alespoň 5 eur (cca 125 Kč) a nebo uzavřít sázku v hodnotě 0,5 eur (cca 15 Kč).

Vysílání Niké TV se zaměřuje především na nižší fotbalové slovenské ligy a poháry, sledovat zde můžete také zápasy 1. slovenské hokejové ligy, tenisové turnaje ATP, WTA, Wimbledon, Davis Cup či Fed Cup, Niké slovenskou basketbalovou ligu či basketbalovou Niké extraligu žen, ale také další basketbalové ligy z celého světa i mezinárodní zápasy a Mistrovství světa. Najdete zde rovněž sportovní streamy ze světa volejbalu, házené, stolního tenisu, šipek, rugby, futsalu, kriketu a spousty dalších. A nechybí samozřejmě ani live streamy z UFC turnajů, které si získávají stále větší oblibu.

Sledovat můžete sportovní streamy na Niké TV ve webovém prohlížeči i přes aplikaci pro mobilní zařízení se systémy Android či iOS. V archivu Niké TV si také můžete prohlédnou záznamy zcela bez registrace a základního vkladu.

Joj Sport Live

JOJ Šport live

Tato televizní stanice spadá pod skupinu JOJ Group, která se rozhodla umožnit svým divákům sledovat také sportovní přenosy online prostřednictvím své streamovací platformy Joj Play. Na této platformě najdete desítky televizních kanálů včetně sportovního JOJ Šport.

Tato služba je nabízená ve dvou balíčcích, z nichž jeden je bezplatný, ale jeho součástí není sportovní kanál. Můžete však bezplatný balíček využít pro vyzkoušení, jak vám služba a její prostředí vyhovuje. Zpoplatněný balíček již nabízí přístup ke kompletnímu obsahu, k prémiovým filmům i seriálům a také k sportovním streamům, které můžete sledovat až na 4 zařízeních současně.

Na JOJ Šport můžete sledovat celou řadu zimních sportů jako sjezdové alpské i klasické lyžování, skoky na lyžích, snowboard a další. Od roku 2024 zde bude možné sledovat zápasy Mistrovství světa v hokeji, už nyní se ale můžete dívat na TIPOS Slovenskou hokejovou ligu či Mistrovství světa do 18 let. Na fanoušky fotbalu zde čekají zápasy U21 či ženské reprezentace, také slovenská 2. liga, Slovenský pohár ve fotbale a ligové i pohárové zápasy anglického klubu Chelsea či italského Interu Milan. Z dalších sportů najdete v nabídce JOJ Šport volejbal, basketbal, cyklistiku, atletiku, házenou, tenis, badminton, florbal, krasobruslení i rychlobruslení či e-sporty.

Vzhledem k tomu, že má JOJ Šport práva vysílat sportovní přenosy pouze na území Slovenské republiky, není možné sledovat je v zahraničí, aniž byste použili VPN službu. Lidé, kteří mají trvalý pobyt na Slovensku si mohou zažádat o možnost sledovat JOJ Šport i v zahraničí, pokud svůj pobyt dokáží.

Huste Tv

Huste TV

Huste TV je zcela jedinečná slovenská internetová televize, která spadá pod televizní skupinu JOJ a která nabízí sportovní přenosy z domácích soutěží. Tuto internetovou televizi můžete sledovat v internetovém prohlížeči na počítači, ale také na mobilních zařízeních. Využít můžete rovněž aplikaci televize JOJ. Kromě sportovních streamů live můžete sledovat také zápasy v archivu, ve kterém najdete i několik let staré záznamy či sestřihy těch nejlepších momentů daného zápasu.

Huste TV nabízí sportovní streamy ze slovenské 2. fotbalové ligy, hokejové IHL, ve které působí mimo jiné i slovenský tým iClinic Bratislava Capitals, dále také basketbalovou SBL, volejbalovou extraligu mužů i žen či Niké Handball extraligu (házená).

Sportovní internetová televize Huste TV není zpoplatněná a sledovat ji tedy můžete zcela zdarma. Její vysílání je ovšem omezené pouze pro území Slovenské republiky a sledování živých sportovních streamů v zahraničí lze pouze s použitím VPN. Některé archivní záznamy lze ovšem sledovat neomezeně i mimo území SR.

Bbc Iplayer

BBC iPlayer

Ideální řešení pro sledování oblíbených anglických sportů jako je kriket, fotbal, basketbal nebo snooker. To celé je navíc zdarma, stačí se jednoduše registrovat pomocí e-mailu a při registraci zadat jako domovskou zemi Velkou Británii (United Kingdom). Budete potřebovat znát platné britské poštovní směrovací číslo, které ale najdete poměrně rychle při hledání na internetu (např. SW1W 0NY; PO16 7GZ; GU16 7HF; L1 8JQ).

Přehrávač BBC iPlayer funguje pouze na území UK, díky VPN jej ale můžete používat i kdekoliv jinde. Dostupné jsou sportovní streamy v HD i 4K kvalitě (pokud byly zápasy v takových formátech nahrávány), ovšem kvalita zobrazení je hodně závislá na vašem internetovém připojení.

Fox Sports Live

FOX Sports Live

FOX je známá americká televizní stanice, která od roku 2013 umožňuje svým divákům sledování vysílání online. Součástí programů je také sportovní kanál Fox Sports 1, na kterém můžete sledovat baseball (Major League Baseball, World Baseball Classic), boxování (Premier Boxing Champions), bowling (PBA Tour), americký vysokoškolský fotbal a basketbal, futsal, koňské dostihy, motosporty (ARCA Menards Series, NASCAR), wrestling, rugby a fotbal (Major League Soccer, CONCACAF, CONCACAF Gold Cup, CONCACAF Champions League či Mistrovství světa mužů, žen, U20 mužů i žen nebo U17 mužů i žen a další).

Vysílání je určené pouze pro osoby vyskytující se na území USA, což se dá obejít s pomocí VPN, díky které se připojíte k americkému serveru. Doporučujeme si najít takovou VPN, která má v nabídce více amerických serverů. Streamovací server FOX Sports Live totiž nabízí tzv. Preview Pass, kdy můžete zdarma a bez registrace hodinu sledovat omezené vysílání, jehož součástí je i sportovní kanál. Jakmile tato hodina uplyne, budete požádáni o poskytnutí údajů ohledně vašeho amerického poskytovatele televizního vysílání. Vám ale stačí připojit se k jinému americkému serveru s pomocí vaší VPN a užívat si další hodinu – a tak stále dokola.

Espn

ESPN

ESPN je další z amerických televizních stanic, která má také své internetové vysílání a jeden z programů zaměřených na sport. Sledovat zde tak můžete NFL nebo vysokoškolský americký fotbal a nechybí ani baseball, fotbal či MMA.

Zcela zdarma zde můžete sledovat různé pořady, výběr nejlepších momentů z vybraných zápasů či analytická videa. Přístup ke sportovním streamům mají pouze registrovaní uživatelé se zaplaceným předplatným. To si můžete zaplatit na měsíc či na celý rok. K vysílání ESPN máte přístup odkudkoliv, nemusíte se tedy přihlašovat k žádnému zahraničnímu serveru s pomocí VPN, ačkoliv její použití je samozřejmě možné.

ESPN je možné sledovat nejen na počítači, ale také na mobilních zařízeních díky vlastní aplikaci.

Peacock Tv

Peacock TV

Tuto streamovací službu poskytuje televize NBC, která patří mezi přední americké sportovní vysílatele. Jejich vlastní platforma Peacock TV je k dispozici na webu či prostřednictvím aplikace pro mobilní zařízení.

Sledovat vysílání můžete i zdarma, kdy získáte přístup k hned několika sportovním kanálům včetně NBC Sports, kanálu pro NFL, WWE, anglickou fotbalovou Premier League či k ryze golfovému NBC Golf. Exkluzivní zápasy a události jsou ovšem k dispozici pouze pro předplatitele, případně pro zákazníky některých amerických televizních služeb (Dish, Verizon, Spectrum, Cable One atd.) či pro zákazníky Sky, která poskytuje své služby na území UK, Irska, Německa, Rakouska, Švýcarska a Itálie.

Vysílání Peacock TV je určené pouze pro osoby pohybující se na území USA a pro její sledování mimo tuto oblast musíte použít VPN s americkými servery.

7plus

7plus

Australská The Seven Network je volně vysílaná síť, která rovněž poskytuje živé sportovní streamy prostřednictvím svého přehrávače 7plus. Její vysílání se zaměřuje především na americký fotbal, můžete zde sledovat běžné zápasy NFL, NFL playoffs či Super Bowl (alespoň do roku 2024, do kdy má 7plus platnou licenci, kterou ovšem snad prodlouží). Dále zde najdete také motosporty, kriket, box, surfování a spoustu dalších zajímavých a méně známých sportů.

Vzhledem k tomu, že se jedná o australské vysílání, budete pro jeho sledování mimo Austrálii potřebovat VPN a připojení k australskému serveru. Registrace a následné sledování je zcela zdarma, ovšem při registraci musíte uvést platné australské směrovací číslo, které najdete na internetu, viz například tento článek na Wikipedii.

Pluto Tv

Pluto TV

Toto internetové vysílání poskytuje společnost Paramount Global, pod kterou spadá mimo jiné také CBS. Pluto TV nenabízí příliš širokou nabídku živých sportovních událostí, můžete zde ale sledovat různé sportovní pořady z kanálů CBS Sports HQ nebo FOX Sports či kanálů speciálně zaměřených na NFL, MLB či PGA. K dispozici jsou také speciální programy zaměřené na bojové sporty.

Vybrané kanály můžete sledovat odkudkoliv a zcela zdarma. K jiným mají přístup pouze osoby pobývající na území USA, takže budete potřebovat změnit svou IP adresu s pomocí VPN. Zajímavé je, že pokud se přihlásíte k některému ze serverů Latinské Ameriky (např. Peru či Panama), získáte přístup k exkluzivnímu vysílání soutěží v této oblasti, které jinde příliš nenajdete.

Redbull Tv

RedBull TV

Tento server je specifický a zaujme především milovníky extrémních sportů. Začít sledovat můžete ihned, bez registrace a z jakékoliv země. Ohledně dalších sportů zde najdete celou řadu zajímavých článků či pořadů, ovšem živé sportovní streamy nečekejte. Sledovat RedBull TV můžete na jakémkoliv zařízení.

Youtube

YouTube

YouTube je server, který pravděpodobně znáte, ale možná vás překvapí, že i YouTube můžete využít pro sledování sport streamů živě. Podívejte se do kategorií Živě, Sporty nebo na kategorii konkrétního sportu, který vás zajímá, a někdy zde najdete živá utkání či alespoň záznam z utkání z různých sportovních odvětví, z různých soutěží i z různých zemí.

Některé sportovní kanály či organizace poskytují YouTube práva pro přenos vybraných zápasů, obecně se ale dá říct, že exkluzivní události zde asi nenajdete. Výhodou YouTube je, že jeho obsah můžete sledovat bez omezení odkudkoliv a nemusíte se dokonce ani registrovat. Ovšem najít zde vybrané utkání není tak jednoduché a hledání budete muset věnovat trochu času.

Facebook Watch

Facebook Watch

Máte-li svůj účet na Facebooku, můžete využít jejich aplikaci Facebook Watch, kde najdete omezený počet sport streamů. Uživatelé mohou tuto službu využít také k tomu, aby sami ostatním poskytli stream ze sportovní události, na které zrovna jsou, takže zde můžete sledovat opravdu jedinečný obsah, který jinde neuvidíte. Pozor byste si ale měli dát na to, že ne všichni uživatelé mají práva vysílat stream z dané události a vy tak budete sledovat v podstatě nelegální obsah.

Na stránce Facebook Watch můžete do vyhledávacího pole zadat sport, který hledáte, a nechat si vyfiltrovat pouze živá vysílání. Mnohem lepší je také zadat konkrétní tým, jehož utkání chcete sledovat, aby vám vyjely přesnější výsledky. Kvalita streamů je velmi proměnlivá a pro sledování vybraných utkání bude možná Facebook Watch tou nejméně vhodnou alternativou.

Reddit

Reddit

Jednou z dalších možností, kde můžete sledovat sportovní streamy, je známá sociální síť Reddit. Ještě donedávna patřila mezi velmi oblíbené zdroje sportovních streamů, neboť je zde velká fanouškovská komunita, která se ráda podělila o své streamy. Uživatelé ale samozřejmě k většině sdílených streamům neměli autorská práva, a tak je zde v současnosti počet streamů výrazně omezený.

Reddit je uživatelsky příjemné a pro mnoho lidí známé prostředí. S největší pravděpodobností zde najdete především doporučení, kde danou sportovní událost sledovat, a je dost možné, že narazíte na odkazy na některý ze serverů zmíněných v našem článku. I přesto můžete zkusit štěstí a třeba zde najdete přesně to, co hledáte.

Nejlepší VPN pro sportovní streamy

Private Internet Access Logo

1. Private Internet Access

Recenze

Nordvpn Logo

2. NordVPN

Recenze

Cyberghost vpn Logo

3. CyberGhost VPN

Recenze

Expressvpn Logo 1

4. ExpressVPN

Recenze

Často kladené dotazy

V České republice stejně jako v dalších zemí EU či USA nebo v Kanadě, není používání VPN obecně zakázáno zákonem. Nesmíte ale VPN používat pro činnosti, které za nelegální již považované jsou, jako je např. stahování nelegálního obsahu apod. Upozorňujeme také, že sledování sportovních streamů s geo-blockingem s pomocí VPN může být považováno za porušení podmínek používání daného serveru, který za to může uživatele potrestat. Před tím, než VPN pro sledování sport streamu použijete, se ujistěte, že pobýváte v zemi, kde je možné VPN legálně používat (používání VPN je zakázáno například v Číně, Severní Koreji či Iráku), a že její použití není v rozporu s podmínkami použití daného streamovacího serveru.

Každý z nás hledá něco jiného a sportovní stream, který by bezpečně a legálně obsáhl veškeré sportovní události neexistuje. Záleží tedy především na tom, o jaké sporty, soutěže či konkrétní zápasy máte zájem. Jestliže vás zajímá americký fotbal, je nejlepší sledovat některý z amerických sport streamů, pro české či slovenské soutěže zase některý stream z těchto zemí.

Ne vše se samozřejmě do TV či na online streamovací platformy dostane. Pokud chcete sledovat zápasy svého oblíbeného regionálního týmu, podívejte se na jeho oficiální stránky či stránky na sociálních sítích. Značná část týmů totiž nabízí svým fanouškům možnost sledovat online přenosy svých utkání zcela zdarma.

NázevCenaVPN
1. ČT sport PluszdarmaANO
2. Nova Sport159 Kč/měsícANO
3. O2TV sportod 299 Kč/měsícANO
4. Tipsport TV
od 30 Kč/měsícANO
5. Fortuna TV
od 1 KčANO
6. RTVS ŠportzdarmaANO
7. Niké TVod 125 Kč (5 eur)ANO
8. JOJ Šport live150 Kč (5,99 eur)/měsícANO
9. Huste TVzdarmaANO
10. BBC iPlayerzdarmaANO
11. FOX Sports LivezdarmaANO
12. ESPN300 Kč (11,99 eur)/měsícANO
13. Peacock TVzdarmaANO
14. 7pluszdarmaANO
15. Pluto TVzdarmaANO
16. RedBull TVzdarmaANO
17. YouTubezdarmaANO
18. Facebook WatchzdarmaANO
19. RedditzdarmaANO

Velkou část námi uvedených streamů lze sledovat zdarma, například ČT sport Plus, RTVS Šport, BBC iPlayer, FOX Sports Live či Peacock TV. Vysílání těchto serverů je ovšem závislé na tom, z jakého území ho sledujete, takže budete možná muset použít některou z VPN služeb, které mohou být zpoplatněné.

Zcela zdarma a odkudkoliv můžete sledovat sport streamy na sociálních sítích jako je Facebook či Reddit nebo na YouTube. K dispozici je také celá řada serverů, které nabízí sport streamy jiných serverů a které k tomuto vysílání nemají autorská práva. Sledování takovýchto streamů je nelegální, ovšem s použití VPN budete do jisté míry před důsledky chránění. VPN používejte při návštěvě podobných serverů vždy a doporučujeme ji zkombinovat také s kvalitním antivirovým programem, který vás ochrání před nebezpečnými viry, malwary apod. U těchto serverů dále počítejte s menším či větším množstvím reklam. Mezi ty nejoblíbenější sportovní streamy zdarma patří:

  • StreamEast – stabilní a kvalitní streamy, minimum vyskakovacích reklam, bez registrace, široká nabídka sportovních událostí
  • DaddyLiveHD – streamy v HD kvalitě, pokrytí většiny amerických i britských sportovních kanálů (dohromady více než 300), počítejte ale s hodně reklamami
  • Live TV (SX) – u každého streamu vidíte skóre a zhodnocení jeho kvality, prostředí poměrně bez reklam a uživatelsky příjemné, některé streamy jsou ovšem v azbuce
  • BuffStreams – stálá kvalita streamů a spolehlivé odkazy, během přehrávání se ovšem pouští reklamy a pro některé HD streamy je nutná registrace
  • BossCast – přístup k mnoha oblíbeným sportovním kanálům, živý chat i seznam blížících se sportovních událostí, nevýhodou jsou agresivní vyskakovací reklamy a odkazování na servery třetích stran
  • Live Soccer TV – design vhodný i pro prohlížení v mobilním zařízení, spousta spolehlivých odkazů na streamy zdarma, ty jsou ale neautorizované a mohou být omezené jen pro konkrétní území
  • Sportsurge – komunita uživatelů hodnotí kvalitu streamů, pro každou událost je v nabídce hned několik streamů, všechny ale vedou na externí servery
  • Methstreams – můžete zde sledovat širokou nabídku sportů včetně MMA, WWE, boxu a dalších, pro HD kvalitu je ovšem nutná registrace, navíc se zde objevuje hodně matoucích reklam, které vás přesměrují na cizí servery, které po vás vyžadují registraci, ne vždy je jasné, zda je server spojený se stream serverem či se jedná o server třetí strany
3.7/5 - (9 votes)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..