MyLead.global affiliate síť

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Inovativní affiliate síť MyLead

MyLead je globální affiliate síť a komplexní platforma pro vydělávání peněz online, založená v roce 2014. MyLead má v současné době více než 250 000 registrovaných uživatelů z celého světa.

Služby a produkty

MyLead je platforma pro vydělávání peněz online, která shromažďuje kampaně affiliate programů, což je vztah mezi partnerskými společnostmi a takzvanými vydavateli, tj. lidmi propagujícími konkrétní služby nebo produkty.

Jak funguje affiliate síť MyLead?

Affiliate marketing je založen na vztahu partnerské společnosti, affiliate sítě a vydavatele. Po bezplatné registraci si uživatel vybere jeden (nebo několik) affiliate programů, které chce propagovat zvoleným způsobem. MyLead generuje speciální, jedinečný partnerský odkaz, který může uživatel umístit například na internetová fóra, social media nebo na své vlastní webové stránky. Na MyLead si vydavatel může vybrat z pěti modelů fakturace, tj. konkrétních akcií, za které může získat peníze:

 • CPA – cost per action – platba za akci, např. použití kreditní karty, přihlášení k odběru, dosažení dané úrovně ve hře atd.
 • PPI – pay per install – platba za instalaci souboru, aplikaci;
 • CPL – cost per lead – platba za získání potenciálního zákazníka, např. správnévyplnění kontaktního formuláře;
 • COD – cost on delivery – platba za získání zákazníka, kterému byl zaslán balíček nadobírku;
 • CPS – cost per sale – platba ve formě provize za nákup daného produktu.

V tuto chvíli MyLead nabízí více než 3 000 kampaní z 20 různých kategorií.

Monetizační nástroje

Na začátku roku 2020 MyLead oficiálně spustilo vlastní Content Locker – nástroj pro monetizaci webů, blogů a mobilních aplikací. Content Locker je systém, který umožňuje blokovat přístup ke konkrétnímu obsahu na dané stránce, např. ke zbytku článku. Při pokusu o přístup se zákazníkovi zobrazí seznam nabídek, které mají být vyplněny, přičemž alespoň jedna z nich bude muset být provedena, aby mohl pokračovat a získat přístup ke konkrétní části stránky.

Na MyLead najdete čtyři typy Content Lockerů:

 • Captcha Locker,
 • Mobile Rewards,
 • File Locker,
 • Content Locker CPA.

MyLead také pomáhá vydavatelům, kteří chtějí zaměřit proces propagace na social media. Síť vytvořila speciální systém maskování odkazů – HideLink, který se skládá z několika prvků. Jedním z nich je safe-page, tj. vstupní stránka – stránka, kam jde každý, kdo poprvé klikne na odkaz propagovaný vydavatelem. Skutečný uživatel je přesměrován na web konkrétního inzerenta a roboti pravděpodobně zůstanou na safe-page. S pomoci HideLink mají affiliate odkazy mnohem delší životnost, což znamená jednodušší způsob, jak zvýšit zisky.

MyLead navíc nabízí proprietární srovnávač bankovních půjček, seznamovacích webů a online kasin, stejně jako nástroje, jako jsou reklamní bannery, smartlinks, deeplinks, A/B testy, postback nebo API.

Všechny nástroje nabízené společností MyLead jsou zcela zdarma.

Další nástroje od MyLead

Každý, kdo chce začít své dobrodružství s affiliate marketingem, se může spolehnout na podporu MyLead v podobě speciálně připravených školících materiálů, které jsou k dispozici ihned po vytvoření bezplatného účtu. Díky nim se začínající vydavatel naučí základy affiliate marketingu a najde tam nejdůležitější informace o MyLead.

Kromě toho MyLead také aktivně provozuje blog, kde pravidelně publikuje obsah, který pomáhá uživatelům v procesu propagace, a vysvětluje tajemství světa affiliate marketingu.

V případě jakýchkoliv pochybností nebo dotazů může každý uživatel kontaktovat podporu na jednom z vybraných komunikačních kanálů – Discord, Skype, social media nebo interní chat.

Co získáte připojením se k MyLead?

K MyLead se může připojit kdokoliv, kdo má přístup k internetu a má čas vstoupit do světa affiliate marketingu. Shrneme-li všechny výše uvedené body, díky spolupráci s affiliate sítí získáte:

 • možnost propagace více než 3 000 produktů nebo služeb známých značek,
 • přístup k monetizačním nástrojům,
 • neustálý kontakt s podporou a affiliate mentorem,
 • přístup k informacím o marketingu a vydělávání peněz online.

Vytvoření účtu Vám nezabere víc jak 3 minuty a je úplně zdarma. To samé se týče celé spolupráce se sítí a přístupu k nabízeným nástrojům. Nemusíte tedy investovat peníze, proto je to skvělé řešení pro každého studenta.

Chcete-li vytvořit účet na MyLead, klikněte zde:

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..