Cloudways Wordpress Sablona Astra Navod

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Šablona Astra Pro zdarma pro všechny u Cloudways

Děláte weby, máte rádi WordPress a chcete zdarma prémiovou šablonu Astra Pro? Dostanete ji u managed cloud hostingu Cloudways, který uzavřel s vývojáři jedné z nejlepších WordPress šablon zajímavé partnerství. Na tom mohou vydělat všichni uživatelé WordPress.

Nebudu vás dlouho napínat. Prozradím vám to hned na úvod, jak získat prémiovou šablonu Astra Pro na rok zdarma. Stačí, když si u Cloudways objednáte jakýkoliv cloudový hosting. Automaticky získáváte možnost používat šablonu Astra Pro na neomezeném počtu webů.

Proč používat Astra Pro a Cloudways dohromady?

Šablona Astra rozhodně patří mezi nejlepší WordPress šablony. Zařadil jsem jí tam zejména kvůli její jednoduchosti, rychlosti a lehkému zdrojovému kódu. Je to vlastně multifunkční šablona optimalizovaná pro výkon. Ostatně více o ní si můžete přečíst v mé recenzi – Astra šablona

1 Astra Pro Cloudways

Cloudways je managed cloud hostingová společnost, přes kterou si můžete pronajmout špičkový server od různých poskytovatelů jako je Digital Ocean, Amazon AWS a Google Cloud Platform. Cloudways tady figuruje jako správce serverů. S jeho pomocí zvládnete prvotní nastavení pronajímaného serveru. Tento hosting vám tedy zajistí dostatečný výkon pro projekt s jednoduchým nastavením a bezstarostnou správou. Více o Cloudways v naší recenzi, kde v praxi uvidíte, jak jednoduché je nastavit vlastní server přes Cloudways.

2 Proc Pouzivat Astra Pro A Cloudways
3 důvody, proč používat Astra Pro ve spojení s Cloudways.

Obě značky přináší svým zákazníkům výkonnější technologii pro vytváření a provoz jejich webových projektů. Hlavní úlohu zde hraje jednoduchost. Proto šablonu Astra Pro získáte jednoduše při instalaci nového WordPress webu přes rozhraní administrace Cloudways.

Jak získat šablonu Astra Pro zdarma?

V prvním kroku si musíte šablonu Astra Pro předplatit. Obrázky napoví více o tom, jak to celé udělat.

3 Jak Ziskat Astra Pro Zdarma
Vyberte Add-ons, přejděte na doplněk Astra ze seznamu a klikněte na Upravit .
4 Jak Ziskat Astra Pro Zdarma
Přihlaste se k předplatnému šablony.

V dalším kroku musíte aplikaci WordPress s podporou Astra nasadit (nainstalovat) na nový nebo stávající server. Pokud to neumíte, tak se podívejte na návody přímo na webu Cloudways.

Pak už si jen přes administraci aplikace zjistíte v rozhraní Cloudways přihlašovací údaje do nainstalovaného WordPress. Po přihlášení v něm máte nainstalovanou šablonu Astra Pro.

5 Jak Ziskat Astra Pro Zdarma
6 Astra Pro WordPress
Nainstalovaná šablona Astra Pro.

Jak už jsem psal v úvodu, získání šablony zdarma je jednoduché. Stačí si objednat jakýkoliv cloudový hosting u jedné z 5 společností. Tím automaticky máte předplacenou šablonu Astra Pro na jeden rok zdarma. Tato šablona stojí obvykle $59 na rok. Je to moc pěkný dárek, na kterém vydělají všichni uživatelé WordPress a Cloudways. Ano všichni, protože prémiovou šablonu Astra Pro mohou využívat i stávající zákazníci Cloudways.

Kolik stojí Cloudways hosting i se šablonou Astra Pro?

Cloudways nabízí managed cloud hosting od několika společností a v různých konfiguracích. Nejlevnější cloud hosting vyjde na $11 měsíčně nejdražší $285. Samozřejmě rozdíl je v technické konfiguraci serveru.

Cloudways Cena

Opravdu se za Astra Pro neplatí něco navíc?

První rok se za Astra Pro neplatí žádný poplatek navíc. Astra Pro stojí ve standardním ročním předplatném $59. U Cloudways je tento poplatek zaplacen předem díky partnerství obou značek, takže noví i stávající zákazníci Cloudways mohou tuto šablonu skutečně používat zcela zdarma.

Závěr

Výkon je pro dnešní webové projekty nejdůležitější. Pociťujeme to na vlastních projektech, takže vlastně už skoro pro všechny naše weby a webové projekty používáme Cloudways. Nepotřebujeme speciálního člověka na správu serverů, protože Cloudways se o vše důležité postará sám.

Astra šablona je jednou z nejoblíbenějších WordPress šablon. Je to kvůli tomu, že je rychlá, flexibilní, víceúčelová a funguje asi se všemi nejlepšími WordPress buildery. Sami ji používáme na některých našich i klientských webech, proto ji vřele doporučuji ostatním.

Spojení Cloudways a Astra dává smysl. Už jen kvůli tomu, že si za příznivou cenu můžete vyzkoušet managed cloud hosting a šablonu Astra Pro s jejími prémiovými funkcemi.

5/5 - (2 votes)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..