Představení služeb TemplateMonster.com a MonsterONE.com

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Přihlaste se k odběru ONE od TemplateMonster a získejte neomezený přístup k více než 99 000 digitálním produktům

Společnost TemplateMonster byla založena v roce 2002 a v současné době je největším digitálním trhem pro prodej šablon pro webové stránky a související sady pro webové vývojáře. Proto pokud jde o nákup témat k vytvoření profesionálního webu, zejména na WordPressu, TemplateMonster vám bude dokonale vyhovovat.

ONE od TemplateMonster – skvělá služba s úžasným obsahem

Zcela nedávno společnost TemplateMonster představila naprosto skvělou službu, která již několik let přitahuje stále větší počet uživatelů – jedná se o neomezené předplatné všech jejich produktů.

Služba ONE od TemplateMonster nabízí digitální produkty

Připravené profesionální šablony webových stránek jsou vám k dispozici, což vám umožní rychle spouštět webové projekty, aniž byste museli trávit čas hledáním webových designérů nebo vývojářů. Všechny produkty se navíc prodávají za atraktivní ceny a můžou se také prodávat jen v jedné kopii, aby bylo možné implementovat originální design.

Stačí se podívat na tuto nejširší škálu produktů pro digitální webový design:

 • 85 000+ nejoblíbenějších motivů a šablon
 • 28 pokročilých doplňků a pluginů
 • 9900+ prezentačních šablon
 • 45 000+ grafických šablon
 • 1,7+ milionů fotek zdarma z fotobanky
 • prototypovací nástroj Draftium PRO na 1 rok zdarma (úšetříte až 99 USD)
 • doporučený webhosting se apeciální nabídkou – rychlý, spolehlivý a šetřící peníze

Roční předplatné ONE od TemplateMonster – neomezené možnosti vaší kreativity

Užijte si služby all inclusive! Nyní si můžete bezpečně stáhnout (bez omezení počtu stáhnutí) absolutně jakoukoli šablonu nebo jiný prvek, experimentovat s ní, přizpůsobit si ji podle svého vkusu, použít ji v různých projektech a prezentacích a nemusíte si dělat starosti s dalšími poplatky.

Představení předplatného TemplateMonster ONE

Kromě toho můžete tyto již velkorysé služby kdykoli rozšířit objednáním dalších služeb za účelem budování nebo propagace vašeho online obchodu. Může to být například spuštění vašeho online obchodu na klíč. tvorba jedinečného obsahu pro web (psaní příslušných textů) nebo SEO optimalizace. Samozřejmě si budete muset připlatit za další služby specialistů. Ale zde je důležité si uvědomit, že pro předplatitele služby One to bude levnější. Určitě ušetříte až 30-50 % díky osobním slevám na produkty TemplateMonster a na technickou podporu pro všechny položky.

Flexibilní cenové tarify pro jakýkoli rozpočet

Společnost nabízí na výběr několik tarifních modelů. Všechny z nich si zaslouží pozornost, protože vám poskytnou neomezený přístup do světa vysoce kvalitních digitálních produktů pro webdesign.

Ceník TemplateMonster One

Neomezené předplatné zahrnuje tisíce produktů, technickou podporu a různé bonusy, které lze zaplatit prostřednictvím karet Visa, Mastercard nebo PayPal.

ONE by TemplateMonster vám poskytuje neomezený přístup k 99 000+ produktům v hodnotě přes 500 000 dolarů! Super, že?

Předplatné můžete kdykoli zrušit. Pokud si to rozmyslíte, TemplateMonster zaručuje vrácení peněz do 14 dnů, pokud jste si nestáhli žádné produkty.

One od TemplateMonster: jaké jsou výhody předplatného?

Čas již odzkoušel knihovnu TemplateMonster – sklad vysoce kvalitních produktů pro každý vkus a rozpočet. Rozsah grafiky a dalších služeb pro instalaci, vytváření a přizpůsobení šablon předčí očekávání nejnáročnějších uživatelů. Společnost se tam ale nezastavila, neustále se vyvíjí a nadále pracuje pro ty, kteří si dříve či později budou potřebovat vytvořit vlastní web.

Okruh potenciálních klientů se neustále rozšiřuje

 • Webové agentury a webmasteři (na volné noze) – jistě využijou šablony HTML5 a Bootstrap, šablony pro CMS a platformy elektronického obchodování jako WordPress, Drupal, Joomla, MotoCMS, Magento atd.
 • Designéři, ilustrátoři, dekoratéři – těm se hodí soubory PSD, šablony log, ilustrace a dokonce i intra After Effects.
 • Blogeři a Content manažeři – ocení vysoce kvalitní mediální obsah pro údržbu a správu stránek nebo webových stránek v sociálních sítích.
 • Podnikatelé – pro inspiraci a úsporu času se jim nabízí šablony pro prezentace, sociální sítě, certifikáty, loga, e-mailové zpravodaje, životopisy a šablony pro firemní identitu, např. pro vizitky, brožury atd.
Ceny individuálních služeb TemplateMonster One

Další bonusy a služby

 • Sleva až 50 % na ostatní digitální produkty TemplateMonster, které nejsou zahrnuty v předplatném.
 • Maketovací nástroj Draftium PRO (1 rok zdarma) – turbo prototypovací nástroj pro webové stránky.
 • Ke všem projektům získáte obrázky zdarma.

Vynikající technická podpora

Operátoři chatu odpovídají na otázky týkající se produktů, které nevyžadují technické odstraňování problémů.

Pokud váš požadavek přesahuje obecnou podporu, můžete využít rozšířené podpory. Za malý příplatek lze všechny technické problémy vyřešit rychle a kompetentně. Nepřetržitá technická podpora 24/7 – to je opravdu silná výhoda!

Možnost stažení zdarma: stačí se zaregistrovat a používat

Jste omezeni rozpočtem nebo chcete nejprve otestovat digitální produkty a poté je koupit? Ať už je důvod jakýkoli, produkty můžete vždy vyzkoušet zdarma. Některé funkce budou samozřejmě omezené, ale to vám nezabrání plně vyhodnotit webový vývojový kit a rozhodnout se pro zakoupení předplatného služby ONE od TemplateMonster.

Kategorie produktů vrámci předplatného TemplateMonster One

Co se dá stahovat zdarma?

 • Hudba a videa ve vysoké kvalitě,
 • zvukové soubory,
 • snímky,
 • software,
 • grafické systémy,
 • 3D návrhy,
 • písma a ikony,
 • různé šablony a vzory,
 • pozadí atd.

Co je třeba pro to udělat?

Stačí se zdarma zaregistrovat – trvá to jen 1–2 minuty a máte k dispozici bezpočet kvalitního digitálního obsahu!

ONE od TemplateMonster není jen předplatné: je to také příležitost pro váš profesionální a finanční rozvoj

Cokoli děláte: vytváření produktů pro webdesign, blogování, správu online obchodů, propagaci zboží na sociálních sítích – u společnosti TemplateMonster můžete vždy vydělat více.

Affiliate program TemplateMonster One
 • Vysoké provize z prodeje: od 1. září 2020 dostávají všichni tvůrci grafiky prodávané na trhu provizi ve výši 65 % za každý prodej.
 • Provize za doporučení: získáte 25 % z příjmu vašich doporučení, kteří se díky vám zaregistrují do programu TemplateMonster.
 • Cenová politika založená na autorech: ta umožňuje autorům šablon pro Shopify a OpenCart a dalších sad pro webové vývojáře, aby se sami rozhodli, za jakou cenu se jejich produkty budou prodávat na tržišti TemplateMonster. Cena se může pohybovat od 29 do 999 USD.

Webový vývojový kit One od TemplateMonster: cenová výhodnost je jasná

Pro ty, kteří se roky zabývají vývojem webů, je výhodné koupit si doživotní přístup, protože se jim to mnohokrát zaplatí. Ti, kteří k tomuto řemeslu již přičichli, ale ještě si nejsou jisti, jestli vydrží dlhoudobě, se můžou na rok přihlásit k odběru a hodnotit kvalitu produktů a dostatek příležitostí pro design, a to nejen ve svých, ale také v klientských projektech.

Abychom to shrnuli: pokud potřebujete koupit více než 3–4 produkty ročně (šablony, doplňky, grafické sady atd.), Má smysl přihlásit se k odběru služby „One“ – bude to 100% ziskové. Jen pro pochopení, jedna opravdu kvalitní šablona stojí asi 75 $.

Přidat hodnocení

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..