Webove Stranky

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Kvalitní webové stránky, které nakopnou váš business

Online prezentace firmy je v dnešní době nepostradatelnou součástí propagace. Když někdo není na internetu, jako by neexistoval. Proto je velmi důležité nechat si zpracovat kvalitní web. Webové stránky jsou hlavním kanálem pro navázání obchodního vztahu s klientem a aktivním článkem v procesu prodeje. Pokud si s tvorbou webových stránek nevíte rady, obraťte se na profesionály z oboru. Ušetří vám spoustu času i peněz, protože své práci rozumí a neustále sledují trendy. Budete tak mít jistotu, že vaše stránky budou opravdu kvalitní a originální. A co byste si měli u takových stránek pohlídat a čeho si nejvíce všímat?

Co si u kvalitních webových stránek pohlídat?

1. Jednoduchost, intuitivnost

První dojem ze stránky je to nejdůležitější. Lidé nemají čas cokoliv hledat, chtějí mít všechno hned a naservírované na zlatém podnose. Web by měl být tedy jednoduchý a intuitivní. Člověk by na něm měl bez větší námahy najít to, co hledá a jak nejrychleji to jde.

2. Relevantní obsah

Na jednoduchost a intuitivnost navazuje relevantní obsah. Tzn. informace musí být jasné, stručné a měly by zákazníkovi bez větších okolků říct, co vaše firma dělá, jak to dělá, proč to dělá, co může člověk na webu najít apod. Takže nechodit kolem horké kaše. Obsah musí být pro zákazníka přínosný.

3. Responzivita

Velmi důležitá součást tvorby webu. Dnes většina zákazníků chodí na internet z mobilních telefonů, proto musíme web přizpůsobit všem zařízením tak, aby se stránky zobrazovaly správně v jakékoliv velikosti.

4. Optimalizace pro vyhledávače

Klíčovým termínem při tvorbě webových stránek je SEO, tzv. optimalizace pro vyhledávače. Roboti vyhledávačů totiž skenují všechny weby na internetu a pomocí spousty kritérií rozhodují, kde bude vaše stránka ve vyhledávání, jestli na prvním, druhém nebo desátém místě. Čím je stránka kvalitnější, z technického a obsahového pohledu, tím výše ji roboti zobrazují. Proto je dobré upravit titulky, texty, obrázky a další obsah vašeho webu tak, aby měl dobré skóre kvality.

5. Atraktivita

A se všemi základními pravidly, jako relevantnost, jednoduchost, responzivita, jde ruku v ruce atraktivnost. Nejen, že musíme myslet na to, aby byly stránky správně po obsahové stránce, ale také musí být kvalitní po stránce vizuální. Musí upoutat oko zákazníka, takže by měly být rozhodně originální.

Pokud potřebujete vytvořit webové stránky, které budou odpovídat druhu vaší činnosti, charakteru firmy a profesionálně vás prezentovat, pak se spolehněte na specialisty. Určitě rádi poradí a připraví vše na míru podle vašich představ.

5/5 - (2 votes)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..