Ivacy VPN Recenze

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Recenze: S Ivacy VPN budete na Internetu v bezpečí

Ivacy, jedna z nejlepších a nejdostupnějších služeb VPN na trhu. VPN se stávají důležitými pro jednotlivce, zaměstnance a majitele malých firem na celém světě především z důvodu zvyšování míry počítačové kriminality. Tito lidé však požadují i ​​řešení příznivé pro rozpočet a nový balík Ivacy to přesně poskytuje.

Standardní předplatné pro Ivacy stojí přibližně 9,95 dolarů (přibližně 215 Kč) měsíčně. To znamená, že zákazníci dostanou komplexní pokrytí kybernetickou bezpečností, neomezený přístup na internet a řadu dalších nejmodernějších funkcí, které zvyšují celkový zážitek z používání internetu. To je něco, co je zvláště užitečné, protože síťová připojení jsou v dnešní době rozsáhle regulované.

O společnosti Ivacy

Ivacy je singapurská VPN, která od svého uvedení v roce 2007 poměrně rychle rostla. Vítěz ocenění BestVPN za rok 2019 za „nejrychlejší VPN“ a nominován na cenu za „největší přínos pro uživatele„, jakož i „celkově nejlepší VPN„, se stal velmi populární službou pro zákazníky z celého světa.

Velká část úspěchu společnosti Ivacy závisí na funkcích a ceny, za které je nabízejí. Některé z hlavních prvků Ivacy zahrnují následující vlastnosti a jak vidíte, pro každého je zde něco:

 • více než 3 500+ serverů na více než 100+ místech,
 • 10 přihlášených zařízení současně,
 • pokročilé protokoly IPsec a IKEV,
 • dedikovaná aplikace Kodi,
 • vysokorychlostní stahování,
 • vypínač internetu,
 • ochrana před malwarem,
 • 256-bitové šifrování na vojenské úrovni,
 • politika žádných záznamů procházení,
 • podpora P2P,
 • funkce Smart Connect,
 • neomezená šířka pásma.

Dlouhodobé předplatné

Společnost Ivacy nabízí různé balíčky služeb, které vyhoví různorodému publiku. Speciální a nepolapitelný pětiletý balíček je určen pro ty, kteří hledají dlouhodobé řešení mnoha problémů, se kterými se na internetu setkávají tak často.

Za nominální poplatek jen 1 USD měsíčně mohou uživatelé využívat bezprecedentní svobodu internetu po dobu 60 měsíců. Celkové náklady vyjdou na něco kolem 60 dolarů (zhruba 1290 Kč). Díky vlastnostem, které přicházejí za túto cenu, se navíc celý zážitek vyplatí.

Ceny Ivacy VPN

Jste nový uživatel? Možná si nejste jisti investicí do Ivacy na tak dlouhou dobu. Pro uživatele služeb Ivacy existuje mnoho dalších možností. Ivacy nenabízí bezplatnou zkušební verzi, ale uživatelé systému Android mohou vyzkoušet jejich služby pomocí Ivacy Lite, o čem si povíme později.

Ivacy nabízí kromě standardního měsíčního balíčku a pětiletého předplatného i balíček na 1 rok. Roční balíček stojí kolem 3,50 USD měsíčně.

Proč Ivacy?

Společnost Ivacy v současnosti nabízí některé z nejlepších funkcí ze všech poskytovatelů VPN služeb na trhu. Mezi nástroje, které jsou součástí služby, patří téměř vše, co uživatelé hledají. K dispozici jsou také přizpůsobeny balíčky služeb pro firmy a hráče, které jsou šité na míru jejich potřebám a požadavkům. Mezi nejlepší vlastnosti Ivacy patří:

Servery

Základním prvkem pro VPN je počet serverů a jejich umístění po celém světě, protože to určuje, kolik „internetu“ je možné odblokovat pomocí této služby. Ivacy má více než 3 500+ serverů na více než 100+ místech v 55 zemích. To znamená, že služba dokáže umožnit neomezené používání internetu i na místech, kde je vládní cenzura dost přísná, jako je například Blízký východ nebo Čína.

Kybernetická ochrana

Jednou z největších hrozeb, kterým organizace, vlády, různé další orgány a jednotlivci čelí v online prostoru, jsou různé počítačové zločiny, jako například malware, phishing a mnoho dalších. Sofistikované šifrovací protokoly služby Ivacy, mechanismy detekce a prevence hrozeb spolu s optimalizovanými aplikacemi a také zabezpečené servery umožňují většinu hrozeb udržet na uzdě. Přísně zásady společnosti Ivacy týkající se zákazu logování (záznamů aktivity na internetu) také hrají roli při udržování bezpečnosti uživatelů a jejich dat po celou dobu.

Streamování a stahování

Používání internetu pro zábavu představuje v dnešní době asi 85 % veškeré internetové aktivity. Služby jako Netflix, Hulu, Amazon Prime a několik dalších jsou však výrazně omezeny z hlediska obsahu i dostupnosti podle lokace uživatele. Díky službě Ivacy VPN mohou uživatelé využívat neomezený přístup na internet na streamování a stahování svých oblíbených filmů, televizních programů a jiného obsahu nezávisle na tom, kde se právě nacházejí. Díky VPN je uživatelská zkušenost podstatně lepší naproti tomu, co poskytují jiní poskytovatelé internetu.

Ivacy VPN - podporované streamovací služby

Optimalizace

Ivacy spojuje tradiční funkce s některými vzrušujícími, které zavádějí trochu automatizace, která zákazníkům usnadňuje život. Možnosti jako Smart Connectivity (inteligentní připojení) a Smart Purpose Selection (inteligentní výběr účelu) zajišťují, aby uživatelé měli nejlepší zážitek ze sledování svých oblíbených pořadů online. Druhá z funkcí umožňuje automatické přizpůsobení nastavení VPN tak, aby vyhovovaly aktivitě, kterou chce uživatel provést, zatímco první si vybere nejlepší server v daném okamžiku, aby streamování fungovalo plynule.

Ivacy VPN Smart Connect

Podpora více platforem

Ivacy poskytuje podporu pro širokou škálu zařízení, protože nyní má mnoho typů zařízení přístup k internetu. Od iOS po Android, od Mac po Windows a Linux, od PS4 po Xbox a celou řadu dalších zařízení – díky tomu je pokryta téměř každá možná platforma. Ivacy poskytuje speciální aplikace pro každou platformu, což zaručuje, že celý zážitek bude bezproblémový a bez jakýchkoliv přerušení.

VPN Ivacy podporované platformy a operační systémy

Ivacy Lite

Protože Ivacy nenabízí bezplatnou zkušební verzi, mohou uživatelé, kteří chtějí zjistit, jak služba funguje, bez závazků používat Ivacy Lite. Aplikace je k dispozici pouze uživatelům systému Android, nemá však žádné omezení rychlosti ani šířky pásma. Při tomto řešení jsou i jiné zádrhele, protože ne všechny funkce jsou tam dostupné, ale je to dobrý způsob, jak vyzkoušet, jaká by byla služba při dlouhodobém používání.

Závěr

Celkově lze říci, že Ivacy je jednou z nejzajímavějších a nejbezpečnějších VPN služeb na trhu. Je to komplexní řešení pro všechny, kteří potřebují bezpečný, jakož i neomezený přístup k síti, a nyní díky nové vzrušující nabídce se tato služba stala mnohem dostupnější.

Pojďte si přečíst naše pravidelně aktualizované srovnání nejlepších VPN.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..