Flymeto Logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Recenze srovnávače letenek FLYMETO.com  

Nejen digitální nomádi jsou neustále na cestách. Jestli i váš business nebo práce vyžaduje časté cestování, tak víte, že jsou s plánováním samé starosti. Jak ušetřit čas a peníze, ale neslevit z požadavků na komfort? Vyzkoušejte srovnávač letenek Flymeto.com.

Nejlevnější letenky a nejlepší lety

Naplánovat pracovní cestu není jen tak. Musíte zařídit meetingy, ale i odpovídající ubytování a spolehlivou dopravu. Najít ten správný let, který nezabere zbytečně moc času, bude komfortní a zároveň ne příliš drahý, může být pěkný oříšek. Zkusili jste už někdy srovnávače letenek?

Jde o portály, které vám vyfiltrují na zvolenou destinaci a datum nabídky od většiny leteckých společností. Vy sami si potom zvolíte možnost, která vám bude nejvíc vyhovovat. Ať už z pohledu délky letu, přestupů, ceny nebo komfortu. Mezi naše nejoblíbenější srovnávače letenek patří Flymeto.com.

Proč nakupovat přes srovnávač letenek

Proč se neobrátit přímo na leteckou společnost? Na Flymeto.com máte jasně před očima aktuální nabídku většího množství letů. Beze spěchu si vše projdete a promyslíte, to vše z pohodlí domova. Žádný pracovník na vás nebude tlačit, abyste si vybrali tuhle nebo jinou letenku. Navíc, nabídka je bohatší, než kdybyste šli k jedné aerolince.  

Portál Flymeto.com je přehledný a intuitivní. Velkou výhodou je, že na rozdíl od spousty jiných srovnávačů a meta vyhledávačů letenek si ho můžete přepnout do češtiny a na české koruny. A ještě jedna důležitá věc. Ceny jsou uvedené včetně poplatků.

Takže se nestane, že by vás portál nalákal na výhodnou nabídku, a potom se při platbě objevily nečekané položky. Takže cena letenky se ve výsledku pohybuje úplně někde jinde. To platí při cestování po Evropě, například u letenek Praha-Řím, i při letech do zámoří atd. Na Flymeto.com vás tohle opravdu nečeká.

Cestovani
Zdroj: Pexels.com / Oleksandr Pidvalnyi

Zarezervujte si letenku i s ubytováním

Flymeto.com spolupracuje se společností Booking.com. V jednom kroku si tak můžete nejen zajistit dopravu, ale i odpovídající ubytování po dobu vaší pracovní cesty/pobytu. Během rezervace letu stačí kliknout na PŘIDAT HOTEL v sekci OBJEDNEJTE SI TAKÉ HOTEL.

Upravíte si, od kdy do kdy ubytování potřebujete, můžete změnit i město a počet osob. Nabídku ubytování si můžete seřadit od nejlepších, nejlevnějších nebo nejbližších ubytovacích zařízení. V detailu najdete informace o konkrétních objektech, např. jak funguje recepce, zda mají internet, vlastní fitness (ideální způsob, jak zůstat fit i při sedavém zaměstnání), parkoviště a další informace.

Vhodné i pro skupiny cestujících

Jestli se na pracovní cestu chystáte s více kolegy nebo rovnou celým týmem, Flymeto.com zajistí nejvýhodnější let i vám. Rezervaci lze provést pro skupinu až 9 osob, včetně ubytování. Abyste ve všem měli pořádek, zabookujte let najednou pro všechny osoby. Rezervace totiž nejde zpětně sloučit.

Nákup letenek

Nákup letenek je rychlý a jednoduchý. Jestli máte specifické požadavky, ve filtraci zaškrtněte, že hledáte přímé lety, letenky se zavazadly v ceně, konkrétní časy letů atd.

Většina vyhledávačů to má tak, že vám ukáže několik letů, vy si jeden vyberete a oni vás přesměrují na stránky prodejce. Musíte se tak proklikat několika stránkami a ve finále si možná koupíte letenku někde, kde vám naúčtují zbytečně vysoké poplatky, které se při původním výběru ale neukazovaly.

Na Flymeto.com kupujete letenku přímo. Nedojde k přesměrování na stránky další strany. Vyberete si destinaci, například letenky Praha-Kodaň, zvolíte daný let, vyplníte informace o cestujících a hned se vám ukáží údaje k platbě.

Jak zaplatit za letenku?

  • Platební kartou – přes zabezpečenou platební bránu hned při rezervaci
  • Virtuální peněženkou Essens – provizemi ve virtuální peněžence

Po zaplacení vám na e-mail přijde potvrzení včetně vaší letenky v elektronické podobě. Letenku není třeba tisknout, stačí se na přepážce na letišti prokázat cestovním dokladem, na který jste provedli rezervaci. Obratem obdržíte vytištěný palubní lístek, na základě kterého vás pustí do letadla.

Letiste
Zdroj: Pexels.com / Tanathip Rattanatum

Když je problém, máte se na koho obrátit

Kdyby vám náhodou nešel let rezervovat nebo se objevil nějaký jiný problém, Flymeto.com má ochotnou zákaznickou podporu, která vám pomůže situaci vyřešit. Kontaktovat je můžete přes e-mail, telefon nebo přes chat. I za to mají velké plus – většinu velkých meta vyhledávačů je téměř nemožné kontaktovat (chatboti v angličtině, automaty na telefonu atd.) a když už se vám to podaří, málokdy se jim podaří vyřešit věc k vaší spokojenosti.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..