Businessman Finger Touching Empty Search Bar

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


NordVPN + Saily

Qjob.cz

Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi na práci najmou profesionála a nespoléhají se jen na to, co o sobě tvrdí on sám, máme pro vás řešení.

Možná jste už někdy poptávali instalatéra, paní na úklid, designéra, programátora, paní na hlídání, řidiče, nebo třeba virtuální asistentku. Jenže najít toho pravého, nebo tu pravou, není vždy tak jednoduché. Ne vždy člověk, který se za profíka označuje opravdu profesionálem na slovo vzatým a zadaná práce pak může skončit fiaskem. Nicméně řešení existuje, a naleznete je na portálu Qjob.cz

Čím je portál výjimečný?

Jednoznačně množstvím oblastí, které pokrývá. Najdete zde profesionály z oblasti kurýrních služeb, přepravních společností, opravy a stavebnictví, úklidových služeb, marketingu, designu nebo tvorby webu. Tím ale nabízené oblasti zdaleka nekončí. Potřebujete opraváře na ledničku nebo televizi? A co třeba virtuální asistentku nebo masáž po těžkém dni v práci? Možná by se vám po homeofficu v době Covidu hodil osobní trenér a nebo odborník na výživu. 

Qjob je unikátní právě svým rozsahem služeb, ve kterých najdete jako na turistickém rozcestníku v podstatě všechny služby, které byste mohli potřebovat. 

Jak Qjob funguje? 

Pokud potřebujete sehnat profesionála – ať už z jakékoli oblasti, prostě vytvoříte úkol. V něm zadáte co potřebujete, do kdy by to mělo být hotové, a také rozpočet, s jakým na zadanou práci počítáte. Zvolit můžete i jazyk, kterým chcete komunikovat. Pak už jen počkáte na nabídky jednotlivých odborníků.

Obvykle obdržíte 4 – 5 nabídek na každý zadaný úkol. Můžete si prohlédnout profil každého profesionála a řídit se nejen cenou, ale také referencemi, které na portále najdete. Na prvních místech se vám vždy budou ukazovat odborníci v oboru s nejlepším aktuálním hodnocením, abyste měli výběr maximálně zjednodušený. 

Komunikace pak probíhá velmi jednoduše. Buď formou chatu nebo telefonicky si s vámi vybraným specialistou upřesníte podrobnosti a přesvědčíte se, že jste „na stejné vlně“, aby vámi zadávaná práce dopadla přesně podle vašich představ.

A jak je to s platbou? 

V podstatě máte dvě možnosti. Buď se s profesionálem domluvíte na ceně sami a pak je vše už jen na vás dvou, nebo můžete využít bezpečnou platbu přes Qjob, kdy odborník bude zaplacen až poté, co svoji práci dokončí a a vy budete maximálně spokojeni. Částku za jeho služby složíte u Qjob.cz – a jen si počkáte na výsledek zadané práce. Tato varianta je bezpečná pro obě strany. Vy víte, že zaplatíte jen v případě, že budete spokojeni a specialista ví, že peníze na něj čekají a je motivovaný odvést co nejlepší práci. 

Pro vás, jako zadavatele úkolu je služba zcela zdarma. je tedy jen na vás, jestli zadáte jen jednu poptávku jednorázově, nebo jestli se z portálu Qjob stane váš parťák na celý život.

Přidat hodnocení

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..