VPN

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

3 tipy na bezpečné surfování po internetu

V současné době na internetu není pro uživatele příliš bezpečno, pokud nejsou dostatečně chráněni, leda že by opravdu znali veškeré nástrahy a dokázali se jim hravě vyhnout, což není příliš reálné, jelikož viry i hackeři vymýšlejí stále nové a nové triky, jak obyčejného uživatele internetu nachytat a podvést. V dnešním článku si ukážeme pár vychytávek, díky kterým bude vaše surfování po internetu mnohem bezpečnější.

Chraňte svou identitu pomocí VPN

VPN je v současné době velmi známé hlavně díky Netflixu. Můžete se totiž virtuálně přemístit do téměř jakékoliv země světa a odtud sledovat filmy a seriály, které v České republice zrovna nemáme. VPN ale neslouží jen k zábavě, ale především pro ochranu. Chrání vaše údaje a veškeré online i offline soukromí, které by se mohlo dostat do špatných rukou. Předplatné stojí pár korun a přitom jeho ochrana je nevyčíslitelná.

Pokud uvažujete nad předplatným VPN, vyzkoušejte třeba Surfshark, které nyní můžete zakoupit s 83% slevou.

Nešetřete na antivirech – a používejte je!

Antivirové programy nám často svítí v počítači a ukazují hrozby, které jsou většinou reálné. Pokud uvažujete nad jeho předplatným, pak uvažujete správně. Antivirový program za vás udělá veškerou práci, kontroluje malé i velké hrozby a rizika, ale i kontroluje také aplikace, které si stahujete a používáte, aniž byste tušili, že pro vás mohou být také nebezpečné. Málokdo si opravdu čte podmínky, které musíme odsouhlasit před stažením, někdy ale takto aplikacím povolíme třeba to, aby nám četly zprávy, sledovaly naše soukromé fotografie a mnohem více. Pokud byste si chtěli antivirový program nejdříve vyzkoušet, nyní máte možnost otestovat AVG zdarma.

Jednoduché triky, které jsou zároveň chytré

Neukládejte si hesla na internetu a na každém webu používejte jiné. Chápeme, že vás láká ukládat si hesla a stejně tak mít všude stejné, které ještě k tomu vypadá nějak následovně: Terezka123456. Ideálně také pro online platby mějte jednu platební kartu zvlášť. Budete na ní mít jen vámi určené množství peněz a nebudete překvapení tak, jako když vám někdo vybílí účet s výplatou, která vám na něm přistála teprve včera. Také rozhodně neklikejte na podezřelé odkazy, které nejčastěji chodí do spam složky na emailu a hlásají něco ve smyslu velké výhry. A když už jsme u toho emailu, snažte se mít všude dvoufázové příhlášení. To vám může kromě ochrany soukromých údajů zachránit také celý e-mail. A o ten určitě přijít nechcete.

A pokud už samostatnou platební kartu plánujete, pak se online nakupování nemusíte tolik bát. Podívejte se na cashbacky, které vám můžou vrátit z vašich nákupů část peněz zpět.

Pojďte si přečíst naše pravidelně aktualizované srovnání nejlepších VPN.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..