Nejlepší zahraniční webhosting - BluehostNež jsem si objednal svůj první zahraniční webhosting, trvalo to. Jednak jsem nejdříve neměl důvěru k rychlosti a jednak jsem si nebyl jistý, který webhosting objednat.

Udělal jsem si malý průzkum a prošel mnoho stránek na internetu, abych porovnal kvalitu a cenu jednotlivých zahraničních webhostingů.

Po jednodenním průzkumu, zkoumání ceníků, čtení recenzí a komentářů, doporučení a zkušeností profesionálů, jsem se rozhodl pro webhosting Bluehost.

Tohoto kroku jednoznačně nelituji. Naopak mě mrzí, že jsem si tento webhosting neobjednal už dříve a hostuji svoje weby u českých webhostingových společností, které jsou dražší a kvalitou úplně jinde. Kvalita českých webhostingů není špatná a ve všem vyhovují, ovšem například všelijaké omezování počtu souborů a velikosti prostoru a počtu emailů a podobně, to mi už docela vadí. U webhostingu Bluehost tohle naprosto odpadá, mají vše neomezené.

Jiný zahraniční webhosting v tuto chvíli vyzkoušený nemám, ale pokud budu potřebovat objednávat další webhosting, asi se poohlédnu po nějakém jiném, abych vyzkoušel konkurenci. Opět bude všemu předcházet zkoumání recenzí a ceníků, takře to bude pečlivá volba.

 

Více informací o webhostingu BlueHost

 

Pokud umíte anglicky, můžete si rovnou OBJEDNAT WEBHOSTING BLUEHOST NA JEJICH STRÁNCE SE SLEVOU, KTERÁ SE VÁM AKTIVUJE KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ. Pokud anglicky neumíte moc dobře nebo si nejste jistí jak objednávat, přečtěte si podrobný návod jak objednat.