Soutěžní kvíz WEDOS

soutěžní kvíz wedos

Ve spolupráci s českou hostingovou společností WEDOS jsme připravili soutěžní kvíz o zajímavé ceny, které do soutěže věnoval právě WEDOS. Všechny záludné otázky jsou spojené s touto společností a jejími službami. Myslíte si, že máte na to, abyste zodpověděli všechny otázky správně? Pojďte to zkusit! Šanci máte do 8.10.2021 do půlnoci.

Výherci cen

  1. Karel Honsig (Webhosting NoLimit Extra)
  2. Jan Brejník (Webhosting NoLimit)
  3. Renata Palonderová (balení WEDOS Energy)

O co se hraje?

1. místo

Můžete si vybrat podle vlastních preferencí. Buď webhostingový tarif WEDOS NoLimit Extra nebo editor webových stránek WEDOS WebSite PREMIUM. Vybraný tarif dostanete na 1 rok ZDARMA a navíc dostanete karton wedosáckých energy drinků.

Zdroj: Wedos.cz

2. místo

Druhé místo je také bezva. Na výběr dostanete mezi webhostingem WEDOS NoLimit a editorem webu WEDOS WebSite PROFI. I v tomto případě dostanete vybraný tarif na 1 rok ZDARMA. Co si vyberete?

Zdroj: Wedos.cz

3. místo

Třetí místo si zaslouží pořádnou nálož wedosáckých energy drinků (WEDOS apple energy). A taky je dostane.

Zdroj: Wedos.cz

4. a další místo

Každý, kdo se do kvízu zúčastní získá slevový kupón se slevou 60% na Webhosting NoLimit nebo službu WEDOS WebSite.

Pravidla soutěže

1. Úvodní ustanovení

Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh soutěžního kvízu WEDOS (dále jen Soutěž), která je určena návštevníkům stránek webohostingcentrum.cz (dále jen Provozovatele).

Soutěž je určena pro osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky a Slovenska, které jsou způsobilé k právním úkonům.

Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti WEDOS, spolupracovníci portálu webhostingcentrum.cz a osoby jim blízké.

Výhry a zároveň podmínky, které musí soutěžící splňovat, jsou uvedeny v těchto podmínkách, které jsou veřejně přístupné na webu webhostingcentrum.cz.

Všichni zúčastnění soutěžící se svojí účastí v soutěži zavazují k dodržování těchto pravidel.

2. Provozovatel sotěže

3. Termín a místo konání soutěže

4. Výhra

5. Výběr výherců a předání cen

6. Další podmínky, práva a povinnosti

7. Osobní ůdaje

8. Závěrečná ustanovení