Soutěžní kvíz Toret

Toret soutěžní kvíz

Ve spolupráci s českým vývojářem pluginů pro české a slovenské prostředí e-commerce platformy WooCommerce Toret.cz jsme připravili soutěžní kvíz. Pokud odpovíte správně na všechny otázky a budete mít trochu štěstí, tak můžete vyhrát plugin od společnosti Toret dle vlastního výběru úplně zdarma. Všichni účastníci soutěže automaticky získají slevový kupon ve výši 25 % na veškeré nově zakoupené pluginy od společnosti Toret.cz.

Chcete to zkusit? Pro hlavní výhru je třeba zodpovědět všechny otázky kvízu správně. Pojďte to si vyzkoušet, jak dobře znáte WooCommerce. Šanci máte do 22.11.2021.

Výherce ceny

Mgr. Tomáš Dragon

O co se hraje?

1. místo

Výherce si může vybrat jakýkoliv plugin z nabídky Toret.cz. Tento plugin získá zdarma s aktualizacemi a podporou na 1 rok. 

Všichni účastníci kvízu

Získají 25% slevu na jakýkoliv plugin dle vlastního výběru z nabídky Toret.cz A že je z čeho vybírat.

Pravidla soutěže

1. Úvodní ustanovení

Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh soutěžního kvízu Toret (dále jen Soutěž), která je určena návštevníkům stránek webohostingcentrum.cz (dále jen Provozovatele).

Soutěž je určena pro osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky a Slovenska, které jsou způsobilé k právním úkonům.

Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Toret, spolupracovníci portálu webhostingcentrum.cz a osoby jim blízké.

Výhry a zároveň podmínky, které musí soutěžící splňovat, jsou uvedeny v těchto podmínkách, které jsou veřejně přístupné na webu webhostingcentrum.cz.

Všichni zúčastnění soutěžící se svojí účastí v soutěži zavazují k dodržování těchto pravidel.

2. Provozovatel soutěže

3. Termín a místo konání soutěže

4. Výhra

5. Výběr výherců a předání cen

6. Další podmínky, práva a povinnosti

7. Osobní ůdaje

8. Závěrečná ustanovení